Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bydgoszcz, Marii Konopnickiej 25 b, Piwna Chata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Noisidlo
    Junior
    • 04-2015
    • 2

    #46
    Piwna Chata coraz bardziej się rozkręca,zrezygnowali z alkoholi wysokoprocentowych,ogarniają piwa zaraz po premierach-jest dobrzeObsługa spoko,piwa drogie to dziewczyna looka hehe

    Comment

    • Wujas
      Gość
      • 11-2014
      • 267

      #47
      Słabe usprawiedliwienie. W takim leclercu (gdzie hordy ochroniarzy też nie mają) można krążyć między półkami z piwami w cenach 80-500 zł i nikt się człekowi na łapska nie patrzy.
      Inna kwestia, że taki kraj - gdzie rzucić kamieniem, tam kamień zaginie, bo chamstwo i złodziejstwo.

      Wracając do piwnej chaty - obecnie to najdroższy sklep/dział piwny w tym mieście.

      Comment

      • pukko
        Member
        • 08-2010
        • 33

        #48
        Fakt, z cenami lekkie przegięcie, sądzą, że nikt nie porówna do Leklerka.

        Comment

        • Noisidlo
          Junior
          • 04-2015
          • 2

          #49
          Fakt

          Fakt faktem,jest drożej niż w Leclercu,a i na ręce nie patrzą,z drugiej strony często coś doradzają...możę stąd ta obserwacja?

          Comment

          • rysiek82
            Junior
            • 11-2010
            • 8

            #50
            Jestem stałym klientem Piwnej i nigdy nikt nie patrzył mi na ręce... Dlatego że bywam tam często poznałem całą załogę i jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu. Doskonale wiedzą co proponują, zawsze doradzą, opowiedzą o piwku. Nie znalazłem w całej Bydzi punktu z tak szerokim wyborem polskich piw kraftowych. No i poza piwkami można kupić szkła, także festiwalowe szkło beergoszcz, co na pewno ucieszy piwnych geeków. A co do cen to się nie zgodzę - ostatnio chłopaki robią oferty cenowe i w danym tygodniu można kupić wybrane piwo w okazyjnej cenie. Wczoraj np kupiłem Lubuskie IPA za 4,99 no i nie można pominąć ich profilu na fb https://www.facebook.com/piwnachata/?fref=ts.

            Comment

            • boloone
              Junior
              • 11-2010
              • 2

              #51
              Aktualnie w Piwnej promocja cenowa - Winchester IIPA z browaru Faktoria w cenie 5,90 pln

              Comment

              • zgroza
                Senior
                • 03-2008
                • 3597

                #52
                Na chwilę obecną właściciel zwinął biznes. Wg jego własnych słów biznes szedł jak nigdy, ale on już miał dosyć prowadzenia firmy. Trafiliśmy akurat na wyprzedaż resztek zapasów :/
                Może ktoś inny kupi biznes, ale na razie sklep jest zamknięty.
                Lotna ekspozytura browaru

                Też Was kocham.

                Comment

                • zgroza
                  Senior
                  • 03-2008
                  • 3597

                  #53
                  Sklep ponownie czynny, z nowym właścicielem, ale niezmienioną koncepcją i podobnie dużym wyborem.
                  Powodzenia!
                  Lotna ekspozytura browaru

                  Też Was kocham.

                  Comment

                  • pompelos
                    Junior
                    • 02-2018
                    • 1

                    #54
                    Polecam, dobre piwko
                    Supernovafinansowa

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎