Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Górczewska, Auchan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MrSatan
    Senior
    • 10-2012
    • 317

    #76
    Na półkach pojawił się Schneider Weisse Tap 1 i Schneider Weisse Tap 7, ceny nie zanotowałem bo szybko i rodzinnie przebiegłem między półkami.

    Comment

    • majeure
      Senior
      • 03-2011
      • 315

      #77
      Jeszcze Tap 2, wszystkie po 7,99.

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2291

        #78
        Do 16 X Bojan Strażackie jest za 2.99 (+41 groszy butelka).

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2291

          #79
          Obecnie trwa dobra promocja na jesienne wieczory- Amberowski Koźlak oraz Grand Imperial Porter- oba po 3.29 za sztukę. Oferta jest aktualna do 18 listopada.

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 913

            #80
            Pojawił się Kormoran - Jasny, Ciemny, Rewolucje Warmińskie (tu akurat spojrzałem na cenę 3,81), Krzepkie, Orkiszowe. Podróży nie zauważyłem. W oczy rzucił mi się jeszcze Porter Witnicki w bączkach 0,33 po 3,49.
            Last edited by legart; 24-11-2014, 15:32.

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2291

              #81
              Krzepkie po 4.01, Ciemny Kormoran po 4.31 a Orkiszowe- 4.69. Nowością jest Żywiec APA za jedyne 5.31 ... podczas gdy jej pozostali bracia- Bock, Białe, Marcowe kosztują 2.79.
              Na półkach, jak zwykle w tym markecie, bałagan, trzeba patrzeć na wszystkie rzędy od góry do dołu jeśli chce się coś ciekawego (często ukrytego) znaleźć.

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2291

                #82
                Na świąteczne prezenty pojawiło się kilka piwnych zestawów ze szkłem:
                - Kormoran (Śliwka w piwie, Irish Beer, American IPA, Kormoran Jasny, Olsztyńskie + pokal)- ok. 35 zł.
                - Witnica (dwa Lubusze, Jagodowe, Czekoladowe + szklanka)- ok. 25 zł.
                - Fortuna (Komesy: Podwójny, Potrójny, Poczwórny, Porter + pokal)- ok. 26 zł.
                - Duvel (dwa piwa Duvel w bączkach + pokal)- ok. 35 zł.
                - Erdinger (dwie pszenice + szklanka)- ok. 25 zł.
                Poza tym jest specjalna edycja Komesów: Potrójny Złoty i Porter w butlach 0,75 l. za ok. 16 zł. każdy.

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2291

                  #83
                  Do 11 marca dwie niezłe promocje:
                  Piwo na Miodzie Gryczanym - 3.69
                  Żywiec APA - 2.69 ! (a także Marcowe, Bock i Białe)
                  ŻAPA ukryta na dziale z piwami smakowymi (szukajcie między miodowymi).
                  Pewnie obsługa pomyślała, że to jakieś jabłkowe i tam rozstawiła

                  Jakby Wam było mało cenowego miodu to obok w sklepie Organic widziałem Ciechana Miodowego na wyprzedaży- 80% taniej czyli 1.18 zł. Jak zwrócicie gdzieś butelkę wychodzi taniej niż słynne niegdyś piwo z ceratą z Leader Price'a Warka do 7 marca.
                  Last edited by kosher; 04-03-2015, 21:38.

                  Comment

                  • legart
                    Senior
                    • 06-2012
                    • 913

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                    Do 11 marca dwie niezłe promocje:
                    Piwo na Miodzie Gryczanym - 3.69
                    Żywiec APA - 2.69 ! (a także Marcowe, Bock i Białe)
                    ŻAPA ukryta na dziale z piwami smakowymi (szukajcie między miodowymi).
                    Pewnie obsługa pomyślała, że to jakieś jabłkowe i tam rozstawiła

                    Jakby Wam było mało cenowego miodu to obok w sklepie Organic widziałem Ciechana Miodowego na wyprzedaży- 80% taniej czyli 1.18 zł. Jak zwrócicie gdzieś butelkę wychodzi taniej niż słynne niegdyś piwo z ceratą z Leader Price'a Warka do 7 marca.

                    W sobote jeszcze widziałem Komes Porter w ozdobnej butli 0,75 po 14,09 pln

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2291

                      #85
                      Na stoiskach wielkanocnych jest, a jakże, Koreb ze swoim specjałami, mają duże i małe piwne gąsiorki oraz przekrój butelek łącznie z nowością- American IPA za złotych siedem.

                      Comment

                      • legart
                        Senior
                        • 06-2012
                        • 913

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                        Na stoiskach wielkanocnych jest, a jakże, Koreb ze swoim specjałami, mają duże i małe piwne gąsiorki oraz przekrój butelek łącznie z nowością- American IPA za złotych siedem.
                        A nie za dychę (reszta była po 7)? Ale mogę się mylić bo bardziej myślałem żeby wyjść cało z zakupów z córkami, a nie kontemplować stoisko Koreba.

                        A w samym Auchan Bombardier po 7,10.
                        Last edited by legart; 28-03-2015, 23:06.

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2291

                          #87
                          IPA po siedem, a reszta butli po sześć. Ale to raczej ceny promocyjne od sprzedawcy, bo jak mi je podawał to wyglądał na sfrustrowanego, że interes coś słabo idzie.
                          Zastanawiałem się nad tą IPĄ, ale że mam mieszane doświadcznia z Korebem (albo b. dobre albo kwach) tym razem nie zaryzykowałem. Ale jutro jest nowy dzień
                          Last edited by kosher; 28-03-2015, 23:56.

                          Comment

                          • mecedo
                            Member
                            • 08-2013
                            • 50

                            #88
                            Jest promocja na niektóre ciekawe piwa. Np:

                            Amber Altbier 3.45zł
                            Lubuskie IPA 5zł
                            Namysłów białe pszeniczne 2.8zł
                            Paulaner pszeniczne 0.5l (niemieckie?) 2.95zł
                            Affligem Blonde 0.3l 4zł
                            Hoegaarden Wit Blanche 0.3l 4.9zł

                            Comment

                            • legart
                              Senior
                              • 06-2012
                              • 913

                              #89
                              Przy wejściu w alejce "promocyjnej" wystawione regały piwem. Generalnie specjalnie nic ciekawego (pierwsze trzy regały to Kamionka, Jagiełło i Dionizos), ale jest kilka ciekawszych piw. Sporo niemieckich - m.in. Flensburger Pilsener (5,44), DAB Maibock, pszenice jasne i ciemne Schofferhoffer, jakieś puchy budżetowo-dyskontowe pszenice. Z wysp IPA z Greene King (Gold oraz Reserve po 8,90); Worldtop Yorkshire Brevery (HEADLAND RED oraz AGAINST THE GRAIN po 10,80), O'Hara Stout (10).
                              Zestawy Fortuny i Kormorana.

                              Comment

                              • Rosiu
                                Junior
                                • 11-2014
                                • 21

                                #90
                                Piłem Monster IPA z Green King. Był Monstersko denny w smaku, generalnie bym odradzał.
                                W ogóle Auchan jakoś się zaciął w kwestii piwa lepszego niż koncerniaki. Ja już nawet w sklepach Społem widzę delikatne oznaki craftu (inna sprawa, że mogliby wybierać lepiej, niż Olbrachty), że o Tesco i (pokłony) Leclercu nie wspomnę, a Auchan nic...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎