Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Górczewska, Auchan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Warszawa, Górczewska, Auchan

    Nowy Auchan, w kompleksie Wola Park na Górczewskiej między Ciołka a Powstańców Śląskich.

    Polskie butelkowe:

    Piast (pils i mocne)
    Kopernik (lekkie i mocne, również w bączkach)
    Heweliusz
    Kasztelańskie (pils i mocne)
    Dojlidy (Żubr, Classic, Porter)
    Wiking
    Łomża (pils)
    Porter Żywiecki
    no i reszta jak wszędzie

    Zagramaniczne:

    piwa angielskie (Bishops Finger Kentish Ale i Strong Kentish Ale, Caffrey's i Beamish w puszkach, Murphy's Draught i Red, ze dwa-trzy inne ale)
    czeskie (Krusovice zwykłe i ciemne, Samson, Staropramen, Budveiser)
    Kronenbourg (zwykły i La Reserve)
    Fischer (Bitter i chyba Tradition)
    belgijskie (Judas, Hoegaarden, parę lambików, jakieś blonde, trapiści)
    Kapuziner (najtańszy pszeniczniak jaki widziałem - około 5,5 zł. za pól litra w butelce)

    Reszty nie spamiętam, byłem tam tylko raz. Ale na pewno jeszcze tam zawitam i uzupełnię listę, bo mieszkam nieopodal .

    Mam tylko nadzieję, że nie zawężą wyboru piw, jak już skończy się nęcenie nowych klientów.
    Last edited by żąleną; 26-09-2002, 01:25.
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Piw tyle, że i ja nie wszystko zapamiętałem. Na pewno z butelkowych nie wymieniłeś lubelskiej Perły i Goolmana
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Cezar
      Senior
      • 05-2001
      • 1349

      #3
      Żadna rewelacja. Jest to repertuar typowy dla Auchan. W innych warszawskich hipermarketach tej sieci (Modlińska i Piaseczno) piwa te (oraz sporo niewymienionych innych) faktycznie były w sprzedaży od zawsze. Ostatnio pojawiły sie też nawet produkty z Głubczyc w butelkach (Hammer i Pils).

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        nie wiem jak jest w Auchan na Górczewskiej ale na Modlińskiej mozna jeszcze zakupić "Kopernika" z Bielkówka w dwóch wersjach 0.33 i 0.5
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • And69
          Senior
          • 06-2002
          • 1487

          #5
          Wszystkie Auchan w całej Polsce mają taki sam zestaw piw , jest to związane z centaralnymi umowami między dostawcą a Auchan . Podobna sprawa jest z innymi marketami , tak więc to co jest w Wola Park jest też w Piasecznie , Białołęce , Bydgoszczy, Białymstoku ,Częstochowie i innych sklepach tej sieci . Braki pewnych piw w jakimś sklepie związane są tylko i wyłącznie brakiem zamówienia kierownika .

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Kopernika wymieniłem.

            Nie bywałem wcześniej w Auchan. W mojej okolicy jest to teraz najlepiej zaopatrzony supermarket - Carrefour się do niego nieumywa, nie mówiąc o Hicie, szczególnie jeśli chodzi o polskie butelkowe i belgijskie.

            Comment

            • And69
              Senior
              • 06-2002
              • 1487

              #7
              W Hit się to niedługo zmieni bo przejeli je angole i będzie niedługo nazywał się Tesco , a w twojej okolicy lepiej zaopatrzone jest Bomi .

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #8
                Bomi to klasyka... Ale do Auchan mam pięć minut piechotą.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  FCJP

                  żąleną napisał(a)
                  nieumywa
                  Nie umywa!

                  Weź się w garść, chłopcze i mnie nie osłabiaj.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Odp: Warszawa, Auchan na Górczewskiej

                    żąleną napisał(a)
                    Mam tylko nadzieję, że nie zawężą wyboru piw, jak już skończy się nęcenie nowych klientów.
                    Terefere. Kopernika nie ma, Łomży nie ma (choć to podobno decyzja browaru), Krusovic jasnych i ciemnych nie ma, Samsona nie ma, coraz ciężej znaleźć Murphy's Draught, 'ale' też w odwrocie....

                    Jeden plus, że pojawił się Porter Królewski.

                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 4628

                      #11
                      Jakowyś festiwal piwny się rozpoczął, pojawiło się kilka nowych propozycji - z Juranda Koźlak i Dublin (ceny bandyckie - odpowiednio 11,99 za czteropak i 3,35), trochę zagranicznych: Pszeniczne i Oksamitowe z Obolonia, Löwenweisse i jeszcze jakieś inne niemieckie pszeniczniaki.
                      Dziś sklep nieczynny .
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #12
                        Dostępne jest Keller Bier (ungespundet) z St. Georgen Brau (butelka z porcelanką) za 5,49 zł.

                        Comment

                        • falcon
                          PiwBiz
                          • 07-2004
                          • 284

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dostępne jest Keller Bier (ungespundet) z St. Georgen Brau (butelka z porcelanką) za 5,49 zł.
                          Fajnie jakbyś podał jakieś namiary importera z kontretykiety. Pozdrawiam

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            #14
                            Niestety, na mojej butelce brakowało nalepki z informacjami po polsku i danymi importera.

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              #15
                              Ostatnio rzadko mam możliwość piwnych eksploracji warszawskich sklepów ale wizyty z kilku ostatnich dni zdecydowanie zmuszają mnie do zareklamowania tegoż sklepu gdyż wydał mi się ciekawy w porównaniu z miernotą oferty pozostałych
                              Do rzeczy : zarówno małe jak i duże Łomże - Wyborne i Eksportowe , Wojaki w 2 rodzajach , Okocim Pszeniczne , Jabłonowo w bardzo dużym wyborze tzn pety 0,33 i 0,9 oraz flaszki 0,5 przynajmniej 3 czy 4 gatunków piw jabłonowskich , Perła we flaszkach zwrotnych zarówno Pils jak i Mocna a pozatym - i to mnie zszokowało pozytywnie - AUTOMAT DO PRZYJMOWANIA FLASZEK który w Polsce widziałem po raz pierwszy ale moze jestem zacofany i są one już od jakiegoś czasu . Płaci po 35 groszy za większość flaszek i po 40 gr za flaszki Perły. Skupuje nawet bączki 0,33 Łomży.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎