Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Białystok, Słonimska 21, Piwa Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #31
    Jak widać nie tylko dla ciebie! W lipcowym wydaniu magazynu "Kuchnia" krótka informacja w kontekście oceny trzech piw tam zakupionych: Svyturys Extra Draught, Bertnard Svetly Lezak i Smocza Głowa Amber Ale.

    Comment

    • GioCare
      Senior
      • 09-2007
      • 137

      #32
      Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z miłym sprzedawcą. Naprawdę profesjonalna obsługa, sprzedawca zawsze doradzi, powie co ostatnio sprowadził, pomoże wybrać dobre piwo. Chociaż niektóre ceny piw są nieco droższe od innych sklepów to i tak wybór piw i wysokość cen odpowiadają na moją kieszeń. Zawsze, gdy brat do mnie przyjedzie, wybieramy się do tego sklepu po jakieś nowości w życiu piwnym , a potem w domku, przy czipsach z Biedronki delektujemy się tymi piwami.

      Polecam jak najbardziej do robienia zakupów w tym sklepie. Nie wiem czy jeszcze gdzieś w Białymstoku jest tak dobrze zaopatrzony podobny sklep monopolowy.
      ╔═╗
      ║═╬╦╦═╦═╦═╗
      ╠═║║║╬║╩╣╔║
      ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
      ════╚╝══════════

      - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
      "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
      http://www.kp.pl/

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GioCare Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie wiem czy jeszcze gdzieś w Białymstoku jest tak dobrze zaopatrzony podobny sklep monopolowy.
        Nie szukaj, bo nie ma.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • zAjkA
          Senior
          • 12-2004
          • 1089

          #34
          Warszawski Gambrynus, Jola oraz wrocławskie 101 Piw mogą się schować przy tym sklepie. Nie widziałem lepiej zaopatrzonego sklepu i chyba prędko nie zobaczę. Pozatym ta atmosfera. Już przed wejściem, wchodząc po schodkach człowiek promienieje ze szczęścia że zaraz będzie mógł kupić sobie jakieś zacne piwo. Nie zdażyło mi się jeszcze żebym nie odwiedził tego sklepu podczas wizyty w Białymstoku. To działa jak magnes. Zajeżdżam do babci, jem obiad a potem wsiadam w samochód i jazda do sklepu po zaopatrzenie. O obsłudze już nie wspomnę gdyż zawsze można sobie uciąć pogawędkę na wiadomy temat. Polecam ten sklep wszystkim którzy mają okazję być na Podlasiu.
          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

          Comment

          • nikita_banita
            Senior
            • 06-2003
            • 1363

            #35
            Do dostania min: Porter Pardubicki, Ciemny Złoty Bażant, Cornelius - i wiele innych ciekawych piwek. Ciekawe rozwiązanie, to e-mail jaki dostaję na skrzynkę, gdy w sklepie jest jakaś ciekawa nowość. Szacuneczek dla właściciela

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #36
              Firma ma być obecna na targach HoReCa + EnoExpo w Krakowie, więc widać, że podchodzą profesjonalnie do klienta i szukają nowych kontaktów.

              Comment

              • nikita_banita
                Senior
                • 06-2003
                • 1363

                #37
                Dziś nabyłem Komes Portera - najmłodsze dziecko oferty sklepu. Była też dostawa czeskiego Svijany - szczególnie Bitter przypadł mi do gustu (ostatnio smakował "pokrzywowo" ).

                Comment

                • nikita_banita
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 1363

                  #38
                  Obecnie hicior to Naturalne Niefiltrowane . Całkiem słuszny browarek
                  Last edited by nikita_banita; 23-01-2008, 22:13.

                  Comment

                  • Jarek191
                    Member
                    • 02-2006
                    • 85

                    #39
                    Byłem w czwartek. Niestety nie miałem dużo czasu na zastanowienie. Kupiłem 5 piwek z czego 2 czeskie. Sklepik cacy. Po wejściu aż dech zapiera. Obsługa fachowa, grzeczna i nie nachalna. Polecam każdemu. Ja będę tam znowu w czwartek. Wyjazd służbowy.

                    Comment

                    • zAjkA
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 1089

                      #40
                      Wyszedłem dziś z dwoma kartonikami piwa oraz wódką na prezent. Byłem tylko chwilę tak więc zakupiłem 3 rodzaje Primatora z pszenicą na czele. Oprócz tego Granda z Bielkówka jakieś Svijany oraz Gościszewo. Spośród czeskich piw jest w czym wybierać. Niestety na reprezentację Polski nie zwróciłem uwagi. Ceny bardzo przystępne.
                      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9733

                        #41
                        Wpadłem tam przedwczoraj, aby ukoić nerwy po przejechaniu z dzieciakiem do lekarza 220 km w jedną stronę, a pan doktor (wielokrotnie telefonicznie potwierdzany) wziął właśnie dzień urlopu... .
                        Pamiętając Wasze wcześniejsze recenzje, oczekiwałem, że walnę na kolana, a jak odzyskam przytomność, znajdę się w piwnym raju... Taa... Wybór duży, przyznaję, ale liczyłem na jakieś fajerwerki asortymentowe. Ponieważ czeskie piwa mnie specjalnie nie pasjonują, wyborem piw polskich i niemieckich byłem nieco rozczarowany. Żeby nie wychodzić 'na pusto", kupiłem Śląskie 1209 i Komesa.
                        Dla równowagi małżonka wyszła z kartonem włoskich win, cenowo przyjaznych .
                        Wiem, apetyt rośnie w miarę jedzenia, a po regularnych wizytach u Joli i w Zofmarze, człek rozbestwionym się staje... Ostani wyskok do Krakowa także mnie nie powalił.
                        Cóż, za kilka tygodni odwiedzę stary piastowski gród Bre... y... Wrocław , może tam spotkam jakieś ciekawostki.

                        Comment

                        • nikita_banita
                          Senior
                          • 06-2003
                          • 1363

                          #42
                          Obecnie uzupełniono na full ofertę piw od Trapistów, jest Mazur jako ostatnia nowość. Do dostania również Noteckie.

                          Sklep ostatnimi czasy nieco zaniedbał wprowadzanie do oferty nowych piwek z małych, polskich browarów, ale po otwarciu nowego punktu w centrum Darek ponownie zajął się intensywnym pozyskiwaniem nowych pozycji do ukojenia naszych piwnych zachcianek.

                          Comment

                          • nikita_banita
                            Senior
                            • 06-2003
                            • 1363

                            #43
                            The Best of Grudziądz...

                            Dzisiaj złożono zamówienie w browarze Grudziądz i jak sie okazało ma to być ostatnia dostawa grudziądzkiego piwa do tegoż sklepu. Kto ma ochotę na posmakowanie ostatnich piwek z Grudziądza to niech w weekend lub na początku następnego tygodnia wstąpi do sklepu i dokona ostatniego zakupu "Grudziądzów"...
                            Last edited by nikita_banita; 13-08-2008, 21:46.

                            Comment

                            • nikita_banita
                              Senior
                              • 06-2003
                              • 1363

                              #44
                              Od wczoraj do dostania Zwierzyniec Pils w zwrotnych granatkach 0,33l. Cena bardzo atrakcyjna .
                              Oprócz w/w Perła w obu swoich odsłonach oraz czeska nowość w tym sklepie - sześć odsłon Cernej Hory.

                              Comment

                              • sibarh
                                PremiumUżytkownik
                                • 01-2005
                                • 10384

                                #45
                                Pojawiło się 5 rodzajów piwa z browaru Koreb.
                                2800 nowe piwa opisałem na forum
                                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎