Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gościszewo k.Sztumu, Gościszewo 11, sklep przy browarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Shedao
    replied
    Do Gościszewa dostaniemy się z Malborka busem firmy AŻ Rydwan, który w dni powszednie jeździ ok. co godzinę. Odjazd spod dworca, potem kolejne przystanki w centrum, kolejny po Malborku to już Gościszewo (ogólnie 11 minut jazdy).

    Obecnie sklep działa w godzinach 7-15 w dni powszednie. Możemy w nim zakupić praktycznie całą ofertę browaru Gościszewo.

    Rycerz - 3 zł
    Ogród Mistrza (witbier) - 4,50 zł
    Sołtys - 4 zł
    Hipis - 4 zł

    Tyle kupiłem, reszcie porobiłem zdjęcia więc jeśli kogoś bardzo interesuje szczególne piwo to proszę pisać, a sprawdzę na aparacie za ile jest. Ale ogólnie między 3 a 4,50 wszystko, poza jakimś chyba porterem, widać że produkt kraftowy, premium, 50 zł za butelkę

    Ma być jakiś remont, po którym w sklepie mają się znaleźć też gościszewskie gadżety. Na dzień mojej wizyty (3 lipca), nie dało się kupić ani otwieracza, ani szklanki, ani nic.

    Jako ciekawostkę podam, że zaraz przy wjeździe na główną drogę Gościszewa, a więc parędziesiąt(?) metrów od browaru, jest spożywczak. W którym nie kupimy żadnego piwa z Gościszewa. Tak samo z drugim spożywczakiem, bliżej przystanku.

    Leave a comment:


  • krzychal1
    replied
    Może ktoś był ostatnio w Gościszewie i może podrzucić obecną ofertę sklepu przy browarze?

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Ale, ale... AleBrowar miał to sprawić. Jakoś by się pewnie rozliczyli.

    Leave a comment:


  • canigggia
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzychal1 Wyświetlenie odpowiedzi
    Ceny wyrobów w browarze gościszewskim poszły do góry:
    Rycerz - 3,- (z 2,35 ,tj. ok. 30%)
    Naturalne nf - 3,40 (z 2,85)

    Co ciekawe zakupiony Rycerz ma naciętą datę przydatności do 15 czerwca. Zakupiony 19 kwietnia, czyli termin by był ok. 2 miesięczny. Chyba ,że to wina etykieciarki.
    Coś się obiło o uszy, że w Gościszewie mieli zacząć piwa utrwalać! Ale nie mogę tego potwierdzić żadnymi dowodami.
    Last edited by canigggia; 22-04-2013, 10:41.

    Leave a comment:


  • krzychal1
    replied
    Ceny wyrobów w browarze gościszewskim poszły do góry:
    Rycerz - 3,- (z 2,35 ,tj. ok. 30%)
    Naturalne nf - 3,40 (z 2,85)

    Co ciekawe zakupiony Rycerz ma naciętą datę przydatności do 15 czerwca. Zakupiony 19 kwietnia, czyli termin by był ok. 2 miesięczny. Chyba ,że to wina etykieciarki.

    Leave a comment:


  • wania
    replied
    W lipcu udalo sie gosciszewo odwiedzic W sklepiku nabylem sporo dobra, a sympatyczny wlasciciel oprowadzil mnie po browarze Bardzo polecam odwiedziny tam

    Leave a comment:


  • szymane91
    replied
    Ogólnie sklep jest otwarty, jak browar - do 15/16 od poniedziałku do piątku. Prawdopodobnie od 8 - 9. Znaczy zawsze byłem minimum trochę po 9 i był otwarty. O ile mi wiadomo w soboty jest nieczynne.

    Leave a comment:


  • PanOptikon
    replied
    Orientuje się może ktoś w jakich godzinach sklep jest otwarty? I czy w soboty także jest czynny?

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    W browarze może i nie, ale tuż za nim zaczynają się pola

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Niestety nie ma takiej możliwości.

    Leave a comment:


  • wania
    replied
    A czy jest jakas knajpka, mozliwosc spozycia piwa w browarze? Niebawem bede w okolicy i z checia bym tam zawital w takim celu

    Leave a comment:


  • crocco
    replied
    Taki kufelek tam widziałem .

    Leave a comment:


  • MarkOzz
    replied
    Hm, raczej ten. Nie przyglądnąłem się dokładniej, także nie jestem do końca pewien, ale duże prawdopodobieństwo, że to ten - chyba był po 16pln

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    Kufel ten



    czy jakis nowy ?

    Leave a comment:


  • MarkOzz
    replied
    3,6pln - pszenice
    2,35pln - rycerz i pils
    2,85pln - naturalne

    Butelki niekaucjonowane, cienkościenne (odchudzone NRW).
    Piwa świeżutkie, otrzymaliśmy dość zimne. Chyba właśnie był rozlew, bo odbywało się gruntowne sprzątanie i dezynfekcja pomieszczenia z instalacją do rozlewu. Wczoraj degustowałem pszeniczne - bardzo mi smakowało!

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎