Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Mickiewicza 33 (wejście od ul. Sienkiewicza), Centrala Piwna [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • centralapiwna
    PiwBiz
    • 09-2011
    • 611

    #16
    Nowe stare piwo w uwarzone nowym browarze Zarzecze przez względnie nowy browar kontraktowy Birbant Red AIPA!!! Zapraszamy!!!
    Attached Files

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika centralapiwna Wyświetlenie odpowiedzi
      Nowe stare piwo w uwarzone nowym browarze Zarzecze przez względnie nowy browar kontraktowy Birbant Red AIPA!!! Zapraszamy!!!
      Wychodzi, że z Hausta nie zobaczymy już tego piwa?

      Comment

      • Klatak
        Senior
        • 07-2014
        • 431

        #18
        Chyba zobaczymy, bo niedawno było wypuszczone, chyba po zmianie piwowara.

        Comment

        • centralapiwna
          PiwBiz
          • 09-2011
          • 611

          #19
          Super ceny!!! Wielka Brytania od 4,9 do 5,9zł (dokładnie te piwa ze zdjęcia), Belgia 50% w dół (wybór 15 różnych pozycji). Zapraszamy!!!
          Attached Files

          Comment

          • centralapiwna
            PiwBiz
            • 09-2011
            • 611

            #20
            Stout ostrygowy Osteroida z browaru Bednary lejemy z kranu na wynos!!! Zapraszamy!!!

            Comment

            • centralapiwna
              PiwBiz
              • 09-2011
              • 611

              #21
              Mamy przyjemność zaprezentować kilka smacznych piwek, są wśród nich debiuty, nowości, powroty oraz uzupełnienia. Polecamy piwa z browaru Kingpin - Rocknrolla APA i Berserker Black IPA, z browaru PINTA - Pierwszą Pomoc Lager oraz dwie wersje Ce n'est pas IPA Biere de Garde, z browaru Twigg nowe warki May Day Dark Mild i Black Rob Coffee Stout, a także z browaru PERUN - Serce Dębu American Brown Ale!!!
              Attached Files

              Comment

              • centralapiwna
                PiwBiz
                • 09-2011
                • 611

                #22
                I jeszcze pominęliśmy nowość z browaru Faktoria Bass Reeves Black IPA i uzupełnienia z Doctor Brew - Cascade IPA i AIPA. Zapraszamy!!!
                Attached Files

                Comment

                • Dziewiatek
                  Junior
                  • 05-2015
                  • 8

                  #23
                  Jak ja się cieszę, że mam ten sklep zaraz pod miejscem pracy Super wybór i zawsze w porządku obsługa. Właściwie, to godzinę temu byłem u Was Jak ktoś nie był, to polecam odwiedzić!

                  Comment

                  • kosher
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 2291

                    #24
                    Sklep trochę zawalony kartonami chyba że miałem pecha i trafiłem w sobotę na dostawę towaru
                    Obsługa kompetentna, potrafiąca doradzić przy wyborze piwa, powiedzieć kilka słów o konkretnym trunku.
                    Mają obecnie kilka pozycji na wyprzedaży (terminy warek marcowo- kwietniowe, ale wszystko w dacie) m.in. z Pinty Ce n'est pas IPA Blonde oraz Ambree, Profanum z Peruna, Glapa z Szałupiw. Wszystko po 4.50-4.90 zł.
                    Warto zajrzeć na zakupy, o ile przebijecie się z dworca przez rozkopaną od kilku lat Kaponierę

                    Comment

                    • Prusak
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 4305

                      #25
                      Kaponiera juz od dawna zrobiona, sklep funkcjonuje bardzo dobrze. Szaroki wybór Polski i zagranicy. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, także z klasyki i także z pomniejszych lub nowych browarów jak na przykład Świebodzin czy Gzub. Obsługa wie, o co chodzi, uprzejmy młody czlowiek za mojej bytności szybko identyfikował miejsca poszukiwanych piw. Do polecenia.

                      Comment

                      • kosher
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 2291

                        #26
                        Nadal dobre zaopatrzenie na półkach i szeroki wybór, w tym zagranicy.
                        Prawie zawsze można znaleźć końcówki dat w promocyjnych cenach, w weekend było głównie sporo różnych piw z AleBrowaru na wyprzedaży- wszystko ok. 4.50-6 zł.
                        Pracują obecnie w godzinach pn-pt 13:00-21:00, sb 11:00-21:00.

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2291

                          #27
                          Przenieśli się dwie przecznice dalej do baru kawowego Brisman. Aktualny adres to Mickiewicza 20 (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Dąbrowskiego).
                          Bar jest krócej czynny, w tygodniu do 20:00, w weekendy do 18:00.
                          Piwna powierzchnia zmalalała o połowę w porównaniu ze starym miejscem. Mniejszy wybór, mimo wszystko nadal warto zajrzeć.
                          Last edited by kosher; 19-04-2021, 20:04.

                          Comment

                          • zasada
                            Senior
                            • 05-2007
                            • 179

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                            Mniejszy wybór, mimo wszystko nadal warto zajrzeć.
                            Z różnych względów bywam tam znacznie rzadziej niż wtedy gdy była usytuowana w pierwszym miejscu, rzadziej niż w ostatnim etc.
                            Dzisiaj korzystając z wyjścia służbowego zahaczyłem wracając ze Starostwa Powiatowego i zostałem zastrzelony przez sprzedawcę, twierdzącego, że Dubbel od Trzech Kumpli jest piwem jasnym. Inna sprawa, że nie znalazłem tego czego szukałem ale wspomniana przygoda sprawiła, że mam lekki przypadek PSPD, tfu! Chciałem powiedzieć PTSD

                            Każde zwierzę koi dotyk
                            Blaszony

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2291

                              #29
                              Jak tam byłem po przeprowadzce miałem wrażenie, że obsługa zna się przede wszystkim na kawie

                              Comment

                              • zasada
                                Senior
                                • 05-2007
                                • 179

                                #30
                                Wpadłem w ubiegłym tygodniu, na kawę. Plansze Centrali jeszcze wisiały ale w miejscu regałów z piwem stały maszyny do prażenia, mielenia i pakowania ziaren kawy. Wczoraj już plansze zniknęły zastąpione przez należące do palarni. Także tego. Koniec w tym miejscu. Jeden ze sklepów najbardziej zasłużonych dla mojego piwnego fioła odmeldował się z trzeciego adresu w centrum Poznania. Do Lubonia niby daleko nie mam ale i tak smutek.
                                Każde zwierzę koi dotyk
                                Blaszony

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎