Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kielce, Massalskiego 3, L'eclerc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woj58
    Junior
    • 11-2006
    • 15

    Kielce, Massalskiego 3, L'eclerc

    Kielce oś. Ślichowice hipermarket L'eclerc
    jest KamaSutra, Stout (GAB) Koźlak (Jurand), Koźlak (Amber), Żywe (Amber),Perła (Lublin), Dublin (Jurand), znakomity czeski Louny Lager ,Svyturys niepasteryzowany i pasteryzowany,Baltas, Faustus oraz "smakołyk" za 0,99 zł San Mario, producent nieznany
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woj58
    oraz "smakołyk" za 0,99 zł San Mario, producent nieznany
    Znany.Browar Van Pur a piwo nazywa sie Santo Mario.
    Last edited by kiszot; 03-02-2007, 05:23.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • lechu-kielce
      Senior
      • 12-2005
      • 276

      #3
      czasem można coś trafić ale ogólnie to lepiej jechać dalej do KSA.

      Comment

      • Bul
        Junior
        • 05-2015
        • 6

        #4
        Byłem niedawno, jak na hipermarket to asortyment nawet niezły. Z tego co zapamiętałem: irlandzkie (jasne, ciemne, zielone), raciborskie (zielone, rżnięte), perła porter, duvel, twisted thistle ipa, core beer, noble craft lager, yardbird, yardbird pale ale. Mają też zestawy ze szkłem: duvel, bavaria i kilka innych.

        Comment

        • Bul
          Junior
          • 05-2015
          • 6

          #5
          Od ostatniej wizyty w listopadzie sporo sie pozmienialo, stary regal z piwem zapchany koncernem. Na lewo od wejscia jest stoisko browaru staropolskiego. Jest tam rowniez atak chmielu (5,99zl), kormoran (warminskie rewolucje, aipa), wasosz, jan olbracht, cieszyn (porter, sezonowe, double ipa), 6pak polczynskiego. reszta to importy glownie z degusta beer (triochgornoje, 5 ocean, lucki buddha i cos w litrowej puszce zyguli albo chamowniki)

          Comment

          • lechu-kielce
            Senior
            • 12-2005
            • 276

            #6
            Dział chmielowy oferuje: Augustowskie Noce i Mgły Pszeniczne z browaru Słodowy Dwór, Benedyktyńskie z Połczyna, Wąsosz pszeniczne, Freddie, Sean, Anstadt jasne i miodowe, PRL piwo pełne i piwo jasne, Raciborskie Rżnięte, Pils i Mocne, Belfast, St.Patrick, Mojito beer, Cuba Libre beer, Core beer z Austrii, Gentelman weizen, stout i aipa, Cieszyn stout, ipa i porter, Weihenstephaner Hefe Weissbier i Kristal Weissbier, Bedok chmielowe, miodowe i full light, Pszenica Staropolska, BiesCzadowe, Piwny Skarbiec, Piwo bez soku, Piwo z sokiem imbir z miodem i malina z pigwą, Wiedeński lager, Monachijskie, Dunkel Weizen, Koźlak Amber, Żywe, Uzdrowiskowe, Fortuny i Miłosławy.

            Comment

            • lechu-kielce
              Senior
              • 12-2005
              • 276

              #7
              Na dzień dzisiejszy (słoneczny) sklep oferuje: Noteckie Korzenne 0,75 l, 1 na 100 z Kormorana, Warmijskie Rewolucje, Irish Beer, APA z Jabłonowa, Brown Ale i American Wheat z Corneliusa, Noteckie Jasne, Konstancin Z Dębowej Beczki, Noteckie Burztynowe i Miodowe, Żytnie, Toruńskie Piernikowe, Big Cyc, Jabłonowo 23, Noteckie Bezalkoholowe, Alcoholica, A Ja Pale Ale i Pierwsza Pomoc z Pinty, Klasztorne, Trybunał Export, Lwówek Jankes, Krzepkie, Praga Premium i Dark, Biały Niedźwiedź, Primator 24, Castello L'intensa i La ponte, Palax, Schneider Weisse. Kraftów niestety brak.

              Comment

              • lechu-kielce
                Senior
                • 12-2005
                • 276

                #8
                Na chmielowej półce znaleźć można: Dr Brew- Experimental Vermont IPA i American IPA, Czas na Przerwę, Po Korkach i Tea Time z browaru Nook, Barbara Cwaniara, Figlarna Bożena i Grażyna Sprężyna z Waszczukowe, Kot Prezesa Ciemne, Psze Kulturalna z Hoplala, Manolo z Dwóch Braci oraz Złoty Łan jasne pełne i pszeniczne, Staropolskie Chmielne i francuskie Meteor.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎