Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brovarnia, Złoto Brovarni (Jasne)

Collapse
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• GSE
    replied
    pite na początku stycznia.
    btl. 1l bb 10.1.18.
    Fajna krachla z czarno-zlota etykieta, z doklejona swiateczna kokarda. Zlote piwo z ladna piana. Zapach mocno slodowy. Odpowiednie wysycenie. W smaku slodkie i kwaskowate z delikatna ziolowa goryczka. Dosc pelne, ale orzezwiajace. Lekko maslana koncowka.
    3,5/5

Leave a comment:

• ART
    replied
    Bardzo słaba forma jak na piwo z medalowego browaru Trochę kiszonki i trochę skarpet w tym ogólnie płaskim piwie...

Leave a comment:

• becik
    replied
    Ocena z ARTomatu

Kolor: jasnozłociste, delikatny brak klarowności [4.5]
    Piana: istniała jedynie po nalaniu, po krótkim czasie cieniutki kożuszek, nie osadza się na szkle [2]
    Zapach: lekki, delikatny, słodowo-chmielowy [3.5]
    Smak: zbyt ostre, wodniste, dominowała mocna goryczka ale bez chmielowego aromatu jaki powinien jej towarzyszyć, w tle lekkie słodowe nuty [2.5]
    Wysycenie: zdecydowanie za duże, nagazowanie aż kłuło w język i podniebienie, gazuje nosem [2]
    Opakowanie: jak w browarze restauracyjnym, oczekuje firmowego kufla i wafla, w części restauracyjnej piwo podawane było wafla za to obniżona ocena [4]
    Uwagi: Wypiłem jedno i zdecydowanie starczy, jak dla mnie był to najgorszy produkt z ogólnie dostępnych w Brovarnii

Moja ocena: [2.95]
    Attached Files
    Last edited by becik; 13-02-2011, 12:17.

Leave a comment:

• mrkowal
    replied
    Oj Panowie, znowu się czepiacie, ale żeby się wytłumaczyć dodam że w zeszłym tygodniu zrobiłem 1500 km i byłem w 4 mikrobrowarach w Warszawie, Radomiu, Lublinie i w Gdańsku i w tym ostatnim mogłem być już lekko "zmęczony" a już wcześniej pisałem że zazwyczaj piszę na dotykowym ekranie smartfonu i dodatkowo mam dosortografie z którą dodam nie walczę Pozdrawiam

Leave a comment:

• Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mrkowal Wyświetlenie odpowiedzi
    Od wczoraj w Gdańsku leją nowe jasne piwo nazywa się Złoto Brovarni. Pierwsze wrażenie zżera jest delikatne i słotkie ale po 3 łyku czuje się i goryczkę i te 5,6. Ogólenie bardzo przyjemne.
    W miniony czwartek w 3Mieście było sucho, lało dopiero w piątek...

Leave a comment:

• abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mrkowal Wyświetlenie odpowiedzi
    Od wczoraj w Gdańsku leją nowe jasne piwo nazywa się Złoto Brovarni. Pierwsze wrażenie zżera jest delikatne i słotkie ale po 3 łyku czuje się i goryczkę i te 5,6. Ogólenie bardzo przyjemne.
    Jest to inne piwo niż Jasne, więc dlaczego opisujesz je w tym temacie?

Leave a comment:

• mrkowal
    replied

Leave a comment:

• Pancernik
    replied
    Ocena z ARTomatu

Kolor: Złocisty, rozświetlony, lekko mętny. [4]
    Piana: Niewysoka, ale drobna i stosunkowo trwała. [3.5]
    Zapach: Delikatny, piwniczka, słód... i jeszcze jakieś... ...płody... . [4]
    Smak: Zbilansowana goryczka, ujawnia się w drugiej kolejności. Na pierwszym planie słód chyba. Dobre . [4]
    Wysycenie: Gazu od cholery, widać go i czuć. Pijąc, czułem się jak sterowiec . [4.5]
    Opakowanie: Ładny prosty kufel, ogródek, za plecami bekający na wyścigi pryszczate, czternastoletnie (na oko) pomioty Wikingów (blee...). [3]
    Uwagi: Fajny lager, dobrze gaszący pragnienie.

Moja ocena: [3.925]

Leave a comment:

• VanPurRz
    replied
    Ocena z ARTomatu

Kolor: Jak w piwach jasnych [4]
    Piana: Porażka. piana zniknęła w ciągu 10 sekund, była mocno rozrzedzona. [1.5]
    Zapach: Bez żadnych nut zapachowych. [3]
    Smak: Piwo wypijalane ale od piw z browarorestauracji wymagam jakiegoś charakteru. Tutaj trudno powiedzieć jak smakowało bo nie miało praktycznie żadnego wyczuwalnego smaku. [2.5]
    Wysycenie: Zbyt nagazowane jak dla mnie [3]
    Opakowanie: Ładny firmowy kufelek. [5]
    Uwagi: NIestety piwo bez smaku, mocno "rozwodnione".

Moja ocena: [2.8]

Leave a comment:

• perłyfan
    replied
    Ocena z ARTomatu

Kolor: Kolor "żywy" miodowy i intensywny. [5]
    Piana: Snieżnobiała i drobnoziarnista, niestety dość szybko zredukowała się do cienkiego paseczka. [3.5]
    Zapach: Wyraźny, świeży i mocno chmielowy. [4.5]
    Smak: Głęboki smak z dominacją chmielu i przyjemną goryczką. Daleko w tle trudne do zidentyfikowania ( dla mnie ) zioła lub przyprawy . Całość świetnie zharmonizowana. [5]
    Wysycenie: Bez zastrzeżeń [5]
    Opakowanie: Ładna prosta szklanka 0,3 z logo browaru. Przypomina taką w jakiej podaje się alty ( nieco grubsza ) [5]
    Uwagi: Brovarnia to dopiero czwarty browar restauracyjny, który udało mi się odwiedzić. Wizyta była dość krótka. Nie wystarczyło czasu na piwo ciemne, nabyłem takowe w butelce litrowej ( 27 zł bez kaucji - butelka zostaje na pamiątkę ). Przyjemne miejsce ze świetnym piwem.

Moja ocena: [4.675]
    Last edited by perłyfan; 13-06-2009, 09:36.

Leave a comment:

• Jaroslav
    replied
    Ocena z ARTomatu

Kolor: ładna wyklarowana miodowa barwa sugerująca ekstrakt 12 lub wyższy [5]
    Piana: podobnie jak pszenicznym początkowo wysoka redukuje się do 2-centymetrowej warstwy [4.5]
    Zapach: dobrze wyczuwalny chmiel [5]
    Smak: bardzo harmonijne połączenie słodu z dominującym chmielem [5]
    Wysycenie: odpowiednie [5]
    Opakowanie: Piwo pite w firmowym szkle w gustownych wnętrzach browaru Brovarnia. Istnieje możliwość kupna na wynos w litrowych butlach. [5]
    Uwagi:

Moja ocena: [4.95]

Leave a comment:

• ptc
    replied
    Wygląda tak :-)
    Attached Files

Leave a comment:

• ART
    started a topic Brovarnia, Złoto Brovarni (Jasne)

Brovarnia, Złoto Brovarni (Jasne)

Piwo gotowe do oceny
Working...
X