Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Mastne Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • jacer
    replied
    W beczkowym też jest. Zależy, w której kadzi leżakowało piwo. Albo tradycja i metal albo nowe kadzie i brak metalu

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    W butelkowych Brackich zawsze czułem ten metal na maksa, w beczkowych mniej, zwłaszcza ostatnio. Albo się odczuliłem, albo obniżenie parametrów poskutkowało demetalizacją.

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cannabee776i99 Wyświetlenie odpowiedzi
    W BKD i Brackim z beczki nic podobnego nie czułem.
    Masz niski próg

    Leave a comment:


  • Cannabee776i99
    replied
    W BKD i Brackim z beczki nic podobnego nie czułem.
    Last edited by Cannabee776i99; 24-06-2010, 23:18.

    Leave a comment:


  • kopyr
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
    Uwagi: Piwo do dopracowania, po usunięciu metalicznych akcentów z zapachu i smaku może być najciekawszą propozycją z oferty GŻ. Warto spróbować.
    Co raczej prędko nie nastąpi. Trzeba się niestety do tego przyzwyczaić, to taki znak rozpoznawczy BBZ.

    Leave a comment:


  • Piwoteka
    replied
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Miedziane, pasuje do trzynastki. [4.5]
    Piana: Z początku spora, ale zaraz skurczyła się do kożuszka na 0,5 cm. W tej formie utrzymywała się praktycznie do samego końca, lekko oblepiając ścianki kufla. [3.5]
    Zapach: Wyczuwalny słód, może trochę chmielu... Niestety całość schowana za wyraźnym, metalicznym zapaszkiem, który trochę przeszkadza. [2]
    Smak: Pełne w smaku, wyraziste - w pierwszym odczuciu lekko słodkawe, przy przełykaniu pojawia się goryczka, która w trakcie spożywania zaczyna się coraz bardziej wybijać. Niestety, podobnie jak w zapachu, mamy do czynienia z jakimś błędem - metaliczny posmak w pierwszym momencie jest dość wyraźny, w trakcie spożycia zanika. Na zachętę daję 3,5 [3.5]
    Wysycenie: Delikatne, nie przesłania pełni smaku tego piwa. [4]
    Opakowanie: Stonowane ale dość oryginalne etykiety. Wszystkie dane podane (w piwach GŻ to rzadkość). Kapsel identyczny jak w BKD czyli dedykowany Brackiemu Browarowi Zamkowemu. Minus za to, że butelka bezzwrotna! [4.5]
    Uwagi: Piwo do dopracowania, po usunięciu metalicznych akcentów z zapachu i smaku może być najciekawszą propozycją z oferty GŻ. Warto spróbować.

    Moja ocena: [3.1]
    Last edited by Piwoteka; 24-06-2010, 22:30.

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    Gdyby ART założył odpowiedni wątek to by było o piwie. A tak powoli zapominam co piłem.
    To jest przecież odpowiedni wątek I już jest podpięty do bazy piw, można przecież oceniać.
    Last edited by Twilight_Alehouse; 23-06-2010, 22:17.

    Leave a comment:


  • jacer
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    70 postów i żaden o piwie. Nieźle wam idzie
    Gdyby ART założył odpowiedni wątek to by było o piwie. A tak powoli zapominam co piłem.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    70 postów i żaden o piwie. Nieźle wam idzie

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Kochani, nieco obiektywizmu. Jeśli w innym temacie obśmiewacie i wyszydzacie strategię promowania nowego piwa poprzez pakowanie go do cukierków, to pozwólcie wyrazić absmak jaki ktoś mógł poczuć czytając tutaj zamieszczone efekty strategii promowania Mastnego.
    Tylko tyle... i aż tyle

    Leave a comment:


  • jacer
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Drogi kolego, całkowicie inny mam stosunek do recenzji pisanych przez piwoszy a inny pisany ręką marketingowca.
    Taki jestem na co dzień, przeokrutny smutas ze mnie.
    Nie widziałem jeszcze żadnych recenzji.

    Szkoda życia, uśmiechnij się. Świat jest piękny

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    Mnie to piwo smakowało, nawet bardzo. To już nie można oceniać piw na browar.biz?

    Abernacka, nie bądź sztywniak i zmanierowany
    Drogi kolego, całkowicie inny mam stosunek do recenzji pisanych przez piwoszy a inny pisany ręką marketingowca.
    Taki jestem na co dzień, przeokrutny smutas ze mnie.

    Leave a comment:


  • jacer
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Pisanie jakie to piwo jest "och i ach" jest śmieszne i nie na miejscu,

    Mnie to piwo smakowało, nawet bardzo. To już nie można oceniać piw na browar.biz?

    Abernacka, nie bądź sztywniak i zmanierowany

    Leave a comment:


  • Żywiec
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Okoliczności powstania tego piwa prawdę mówiąc mnie nie interesują.

    Mogę ciebie zapewnić, że mam taki sam stosunek do GŻ jak do KP, Carlsberga, Royal Unibrew czy Van Pura.
    I jeszcze jedno, doskonale zdaję sobie sprawę, że nikt ciebie nie przymuszał aby zamieścił tego reklamowego newsa. Ale przyznasz, że to piwo będziesz sprzedawał w swoim lokalu i zależy tobie na dobrym wyniku sprzedaży.
    Wybacz ale nigdy forum nie traktowałem jako miejsca gdzie mógłbym reklamować produkty, które sprzedaję w PŻ. Tylko i wyłącznie jako idealne miejsce do dzielenia się istotnymi informacjami.

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Okoliczności powstania tego piwa prawdę mówiąc mnie nie interesują.

    Mogę ciebie zapewnić, że mam taki sam stosunek do GŻ jak do KP, Carlsberga, Royal Unibrew czy Van Pura.
    I jeszcze jedno, doskonale zdaję sobie sprawę, że nikt ciebie nie przymuszał aby zamieścił tego reklamowego newsa. Ale przyznasz, że to piwo będziesz sprzedawał w swoim lokalu i zależy tobie na dobrym wyniku sprzedaży.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎