Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Mastne Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Żywiec
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Wystarczy poinformować, nic ponad to! Pisanie jakie to piwo jest "och i ach" jest śmieszne i nie na miejscu, tym bardziej gdy się wie kto za tym stoi.
    Wywołałeś mnie do tablicy więc odpowiadam.

    Informację zamieściłem z własnej nie przymuszonej woli a nie na zlecenie GŻ. Jeżeli pojawia sie nowe piwo to forum jest najbrdziej odpowiednim miejscem, żeby o tym napisać. Ponadto gdy nowy produkt jest warzony specjalnie na piękny jubileusz 1200- lecia miasta, w którym od 164 lat swoje piwa w tradycyjny sposób produkuje klimatyczny browar to jest kolejny powód, żeby to komunikować. Istotnym jest również fakt, że to pierwsze piwo z GŻ warzone metodą górnej fermentacji i w nowym jak na nasze realia stylu.

    Może powinieneś swoją energię i czas poświęcić krytyce tych producentów, którzy zupełnie nic nie robią dla poprawy kolorytu polskiej piwnej sceny a nie tylko opluwać GŻ. W świecie po którym dużo podróżujesz jest więcej przykładów na podobne działania wielkich grup piwowarskich. Choćby to co zrobił Carlsberg na terenie browaru Jacobsena w Kopenhadze (browar restauracyjny z bardzo interesującym asortymentem piw).

    No chyba, że masz taka misję...???

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Już trzymałeś Mastne w dłoni?

    A zrobienie odpowiedniego szumu przed wypuszczeniem jest zaletą, a nie wadą.
    Wystarczy poinformować, nic ponad to! Pisanie jakie to piwo jest "och i ach" jest śmieszne i nie na miejscu, tym bardziej gdy się wie kto za tym stoi.

    Leave a comment:


  • kopyr
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Po raz kolejny tworzy się pseudo ekskluzywne piwo. Lekka otoczka tajemnicy, dużo szumu na browar.biz a jak przychodzi moment, gdy trzyma się to piwo w dłoni przychodzi duże rozczarowanie. Wypisz wymaluj Koźlak Bracki BIS
    Już trzymałeś Mastne w dłoni?

    A zrobienie odpowiedniego szumu przed wypuszczeniem jest zaletą, a nie wadą.

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Po raz kolejny tworzy się pseudo ekskluzywne piwo. Lekka otoczka tajemnicy, dużo szumu na browar.biz a jak przychodzi moment, gdy trzyma się to piwo w dłoni przychodzi duże rozczarowanie. Wypisz wymaluj Koźlak Bracki BIS

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
    Mastnego w beczce nie ma za wiele i trafi na dedykowane imprezy i do kilku knajp (Cieszyn, Żywiec).
    Przydałaby się lista tych knajp.

    Leave a comment:


  • agaslayer
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
    W Cieszynie i okolicy piwo w sprzedaży od 29 czerwca w sklepach Społem
    dzieki bardzo za info

    Leave a comment:


  • dryx
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
    a wiemy juz konkretny termin sprzedawania w butelkach w Cieszynie ?
    W Cieszynie i okolicy piwo w sprzedaży od 29 czerwca w sklepach Społem

    Leave a comment:


  • jacer
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Papuz Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeśli Ci to pomoże to chodziło mi o jednoczesną produkcję.
    A koledze chodziło o to, że piszesz z błędami ortograficznymi. Waży się na wadze.

    Leave a comment:


  • Papuz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Jakaś plaga ostatnio, ludzie, czytajcie swoje posty przed zamieszczeniem...
    Czytanie nie zawsze pomoże, bo nie zawsze człowiek zna się na wszystkim, a na forum jest wielu ludzi, tak jak Ty doświadczonych i tak jak ja dużo mniej obeznanych w temacie. Jeśli Ci to pomoże to chodziło mi o jednoczesną produkcję.

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Papuz Wyświetlenie odpowiedzi
    czy jest szansa na dłuższy pobyt na półkach i ewentualne równoległe ważenie do Brackiego i Portera?
    Nie ma szans, bo od ważenia piwo robi się nieświerze.

    Jakaś plaga ostatnio, ludzie, czytajcie swoje posty przed zamieszczeniem...

    Leave a comment:


  • Papuz
    replied
    Ja mam pytanie do zorientowanych w temacie, głównie do @Żywiec, czy Mastne to też projekt jednorazowy tak jak Koźlak Dubeltowy, czy jest szansa na dłuższy pobyt na półkach i ewentualne równoległe ważenie do Brackiego i Portera?

    Leave a comment:


  • agaslayer
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
    Mastnego w beczce nie ma za wiele i trafi na dedykowane imprezy i do kilku knajp (Cieszyn, Żywiec). Praktycznie całą produkcję rozlano do butelek a do beczek tylko to co się nie zmieściło do cysterny.
    a wiemy juz konkretny termin sprzedawania w butelkach w Cieszynie ?

    Leave a comment:


  • Żywiec
    replied
    Mastnego w beczce nie ma za wiele i trafi na dedykowane imprezy i do kilku knajp (Cieszyn, Żywiec). Praktycznie całą produkcję rozlano do butelek a do beczek tylko to co się nie zmieściło do cysterny.

    Leave a comment:


  • Cannabee776i99
    replied
    Czy to piwo będzie do dostania w beczkach w knajpach pod egidą GŻ.
    Last edited by Cannabee776i99; 22-06-2010, 20:54.

    Leave a comment:


  • mareks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
    A wiadomo już kiedy oraz w jakich będzie sklepach i jaka będzie cena sugerowana?
    Delikatesy Alma?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎