Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Mastne Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • agaslayer
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
    Mastne zostało rozlane do butelek w niedzielę i stąd jego brak w Cieszynie. Idea jednak była taka, żeby w Cieszynie oficjalnie otworzyć pierwszą beczkę i serwować piwo z kija i to sie udało. W Piwiarni Żywieckiej jest dostępne z beczki w cenie 4- zł za 0,5 ltr. W butelce będzie w tej samej cenie od jutra.
    zalozenie ladne, ale jak pisalem w innym temacie, byl brak informacji o programie i o tym, ze piwo bedzie sprzedawane w butelkach pozniej

    Leave a comment:


  • dryx
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
    Mastne zostało rozlane do butelek w niedzielę i stąd jego brak w Cieszynie.
    Wszystko jasne. dzisiaj byłem w 2 społemowskich sklepach w Cieszynie, oczywiście piwa nie było. Obsługa znała piwo, sugerowała , ze być może będzie pod koniec tygodnia.
    A tak na marginesie , w niedzielę w Cieszynie pogoda była okropna, deszczowa , mimo tego na dniach otwartych w browarze było sporo ludzi.

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    A wiadomo już kiedy oraz w jakich będzie sklepach i jaka będzie cena sugerowana?
    Last edited by Twilight_Alehouse; 22-06-2010, 17:28.

    Leave a comment:


  • Żywiec
    replied
    Mastne zostało rozlane do butelek w niedzielę i stąd jego brak w Cieszynie. Idea jednak była taka, żeby w Cieszynie oficjalnie otworzyć pierwszą beczkę i serwować piwo z kija i to sie udało. W Piwiarni Żywieckiej jest dostępne z beczki w cenie 4- zł za 0,5 ltr. W butelce będzie w tej samej cenie od jutra.

    Leave a comment:


  • Papuz
    replied
    W niedzielę byłem na dniach otwartych browaru Zamkowego i nawet tam nie można było kupić butelkowej wersji Mastnego (nie rozumiem marketingu grupy Żywiec, no chyba że ich Brackie w oko kole), na wynos wszyscy brali w 1,5 l plastikach bo piwo naprawdę było bardzo dobre. Także czekam również na info o sklepach, bo dobre piwo powinno być jak dobre jabłko, czyli z najbliższego sadu.

    Leave a comment:


  • dryx
    replied
    Nie wiem jak w Polsce, ale na terenie ziemi cieszyńskiej będzie dostępne w sklepach Społem.

    Leave a comment:


  • Pankracy
    replied
    Czy ktoś doinformowany mógłby napisać jak będzie wyglądała sprawa z dystrybucją tego piwa na terenie Polski? Wiadomo coś na ten temat?

    Leave a comment:


  • kopyr
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brand_manager2 Wyświetlenie odpowiedzi
    Powracając do pytania, nowe piwo jest dedykowane dla mieszkańców Cieszyna, ale jeśli będzie zainteresowanie w Polsce, to nie ma problemu. Proszę o podanie telefonu, maila, skontaktuję sie w przyszłym tygodniu.
    Pozdrawiam.
    Jaja sobie robicie? Wiadomo, że sklepy specjalistyczne będą zainteresowane. Z Wrocławia koniecznie skontaktujcie się z tą hurtownią.
    Last edited by kopyr; 15-05-2010, 20:22.

    Leave a comment:


  • Żywiec
    replied
    Mastne w kadzi

    Karta zdrowia piwa
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Żywiec
    replied
    Zabawa z drożdżami

    Przygotowanie drożdży do fermentacji górnej
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Żywiec
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strappado Wyświetlenie odpowiedzi
    Będzie dedykowany kapsel?
    Oczywiście, że będzie kapsel i kpl etykiet. Piwo ma być rozlane do butelek 500 ml i do beczek. Cena ma być "ludzka".

    Leave a comment:


  • Zdrój
    replied
    www.piwa-regionalne.pl - RZESZÓW - jestem pewien że będą zainteresowan

    P.S.
    Jeśli już, to "Mastne" kojarzy mi się z omastą

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brand_manager2 Wyświetlenie odpowiedzi
    Powracając do pytania, nowe piwo jest dedykowane dla mieszkańców Cieszyna, ale jeśli będzie zainteresowanie w Polsce, to nie ma problemu. Proszę o podanie telefonu, maila, skontaktuję sie w przyszłym tygodniu.
    Pozdrawiam.
    Wpadnij do Marii na Kobierzyńskiej 61 w Krakowie
    na pewno właściciele chętnie postawią nowe Brackie na półce

    Leave a comment:


  • brand_manager2
    replied
    Witam,
    Co do zainteresowania w Almie, to pozostało we wszystkich sklepach trochę powyżej palety, co jak na 28 sklepów nie jest zapasem zbyt dużym. Z tego w sklepach w Łodzi i Wrocławiu jest po około 200 butelek. Na ostaniej imprezie we Wrocławiu sprzedaliśmy ponad 200 butelek, więc rzeczywiście jest to raczej problem sklepu, a nie piwa. W swojej kategorii cenowej i "gatunkowej" Bracki Koźlak nadal pozostaje w Almie absolutnym liderem, mimo bardzo ograniczonej ekspozycji (chciałem kupić w Rybniku i bez pomocy obsługi, nie dałbym rady). Powracając do pytania, nowe piwo jest dedykowane dla mieszkańców Cieszyna, ale jeśli będzie zainteresowanie w Polsce, to nie ma problemu. Proszę o podanie telefonu, maila, skontaktuję sie w przyszłym tygodniu.
    Pozdrawiam.

    Leave a comment:


  • tfur
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    Tylko proszę nie podawaj nazwy chemicznej ani profilu aromatycznego...
    lepiej poprzestać na nazwie zwyczajowej: ser spodlaski. co do profilu: b/d
    a co do mastnego, to mam nadzieję, że będzie dla mnie bardziej trafioną nowinką niż BKD, którym byłem raczej zawiedziony, ale to ze względu na upodobania gatunkowe.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎