Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Palau, Red Rooster Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • darekd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kemp Wyświetlenie odpowiedzi
    Właściciel - piwowar, Amerykanin, kończył studia piwowarskie w Niemczech, bardzo sympatyczny człowiek, oprowadził mnie po browarze, pogawędziliśmy o produkcji piwa. Pracuje bezpośrednio na produkcji. Jak się dogrzebię do fotek wrzucę do galerii.
    I napisz coś więcej w osobnym dziale

    Leave a comment:


  • Kemp
    replied
    Generalnie piwa z Red Rooster są dość wodniste, ale ma to swoje uzasadnienie jak pije się je na miejscu w 40 stopniowym upale i dużej wilgotności. RR to minibrowar, produkuje piwo w puszkach (szybciej się schładza w tym klimacie niż w butelkach) i KEG. Produkcja niewielka tylko na potrzeby lokalne. Właściciel - piwowar, Amerykanin, kończył studia piwowarskie w Niemczech, bardzo sympatyczny człowiek, oprowadził mnie po browarze, pogawędziliśmy o produkcji piwa. Pracuje bezpośrednio na produkcji. Jak się dogrzebię do fotek wrzucę do galerii.

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Import prywatny z browaru

    Leave a comment:


  • manslow
    replied
    Palau

    Witaj
    Jak zdobyte jeśli to nie tajemnica.

    Leave a comment:


  • becik
    started a topic Palau, Red Rooster Stout

    Palau, Red Rooster Stout

    piwo w puszcze 0,355ml, alk 5%, brak podanej zawartości ekstraktu

    kolor - w szkle czarny
    piana - brązowa, drobna, opada w dość szybkim tempie do cienkiego kożuszka na piwie
    zapach - typowy dla stoutów czyli paloność
    smak - dominuje mocna paloność, wytrawna kawa, minimalne czekoladowe smaki z tyłu, piwo jak dla mnie dość rzadkie, jakby rozwodnione
    gaz - sprawia wrażenie dość wygazowanego
    opakowanie - puszeczka podoba mi się

    ogólnie - baaardzo przeciętny stout, mala puszka wypita bez problemów ale też bez szczególnej przyjemności
    Attached Files
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎