Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plzeňský Prazdroj, Pilsner Urquell

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    Jakby było za 3zł wymiotło by ze sklepów i z rynku połowę naszych polskich pseudopilsolagerów :]

    Za te 3,6zł od czasu do czasu można kupić w celu przypomnienia sobie jak smakuje PU.
    Kupowanie w sklepie po 5zł? to nawet niema czego komentować.
    Last edited by dlugas; 24-04-2014, 18:22.
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
      Gdyby było za 3 zł, czasem bym kupił...niestety ceny rządu 5 zł to przegięcie po całej linii...nawet ta promocja w biedronce też nie była dobra...3.50 to stanowczo za dużo za te piwo. A no jak już to brać wersję w puszcze.
      Szakali, odwiedzaj czeskie teska (nie masz daleko ), często można upolować po 17CZK za szt w "akci".

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        Co powiecie na to, że to piwo ZAWSZE jest lepsze w wersji puszkowej niż butelkowej?
        Niech tylko dodadzą więcej Żateckiego i wtedy będę kupował nawet za 5 zł.
        Ten stary "polski'' Urquell był tańszy, bardziej goryczkowy i lepszy.
        Kiedyś na piwnej pustyni wchodził pięknie...

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          Jest teraz taki wybór, że czy puszkowy, czy butelkowy, wszystko jedno, wolę sobie kupić na przykład Lagerowe.

          Comment

          • Szakali
            Senior
            • 08-2013
            • 572

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
            Szakali, odwiedzaj czeskie teska (nie masz daleko ), często można upolować po 17CZK za szt w "akci".
            Oj nie tak blisko Gringo Specjalnie po PU jechać na Czechy to musiałbym na łeb dostać ;D
            A co do lagerowego to u mnie wszędzie po około 4 zł co też jest ceną absurdalną zważając na nie równe wypusty tego piwa.


            A jeszcze mam Gringo takie pytanie, bo widzę...że jesteś z Pszczyny.Gdzie robisz piwne zakupy jak masz ochotę na coś "lepszego" ? W Pszczynie chyba nie ma żadnego sklepu specjalistycznego, więc pewnie Tychy ( Świat Piwa) ?

            Comment

            • Gringo
              Senior
              • 07-2007
              • 2151

              Eee tam, warto skoczyć np. przed jakimiś świętami i zaopatrzyć się porządnie ilościowo w coś ekonomicznego. W Tesco w Czeskim Cieszynie były Svinany w promocji po 11,90 CZK, więc to nie taki zły pomysł, szczególnie jak ktoś się lubi powłóczyć po pograniczu z plecakiem w pociągach i niestety busach.

              W Pszczynie jest jeden na zasadzie pogotowia ratunkowego http://browar.biz/forum/showthread.p...ghlight=porwit. A coś bardziej specjalistycznego to Tychy i Katowice.

              Sorry administracjo, za OT.

              Comment

              • kurgan
                Gość
                • 04-2004
                • 315

                Subiektywne odczucie mam że nie goryczka a body bardziej szlachetne od polskiego poprzednika, wypilem jedno za 3,50, potem kupiłem 3 bo w "stonce" często bywam
                W porównaniu z Miloslawem zdałem sobie sprawę jakie podłe piwa lejemy.

                Comment

                • czecholand
                  Member
                  • 07-2013
                  • 58

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                  Co powiecie na to, że to piwo ZAWSZE jest lepsze w wersji puszkowej niż butelkowej?
                  Niech tylko dodadzą więcej Żateckiego i wtedy będę kupował nawet za 5 zł.
                  Ten stary "polski'' Urquell był tańszy, bardziej goryczkowy i lepszy.
                  Kiedyś na piwnej pustyni wchodził pięknie...
                  Hmm ciekawe w czechach Pilsnera Urquella produkowanego w Polsce nie chcieli piwosze pić
                  www.czecholand.pl

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                    Co powiecie na to, że to piwo ZAWSZE jest lepsze w wersji puszkowej niż butelkowe.
                    Zawsze piwo z puszki będzie lepsze niż z zielonej butelki. Chyba, że stare, albo w upale trzymane.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Szakali
                      Senior
                      • 08-2013
                      • 572

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zawsze piwo z puszki będzie lepsze niż z zielonej butelki. Chyba, że stare, albo w upale trzymane.
                      Edukuję już dobre pare lat znajomych w tym temacie, a oni dalej wolą wybrać tę zieloną butelkę.....Zapach skunksa jedni po prostu muszą lubić.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Też mam ten sam problem z jednym znajomym. Skunksa (swoją drogą jeśli tak ma śmierdzieć wydzielina spod ogona tego zwierzaka, to ja nie wiem w czym problem) nie ma w przypadku użycia zizomeryzowanego ekstraktu chmielowego, dodawanego na goryczkę (na aromat tak się nie da). Jeśli jakiś browar go stosuje, to nie ma problemu. Stąd np. często spotykane przezroczyste butelki w piwach brytyjskich.
                        A co do PU, to teraz w Biedronce promocja na zieloną butelkę - 3,69.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4312

                          Ja podobnie unikam Bernarda w zielonej butelce. Choć to trochę wyższa liga niż PU...

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            600 kilometrów za kółkiem, słońce pięknie prażące a na koniec zimy pilzner. Niby sielankowe zakończenie ale niestety...

                            W porównaniu z moim poprzednim wpisem zgadzał się jedynie przyjemny słodowy zapach. Chmielu jak na lekarstwo. W smaku płytka ale za to łatwa podstawa słodowa i nieprzyjemna choć krótka, łodygowa goryczka.

                            Butelka oryginalnie czeska a nie biedronkowa.

                            Comment

                            • Mario_Lopez
                              Senior
                              • 08-2009
                              • 991

                              Przeciętniak pełną gębą, cena pond 4 złote a do zaoferowania nie ma praktycznie nic, oprócz ładnej butelki.

                              Już wolę tańszego o ponad złotówkę Kozela.
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                              EBE EBE

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                No stoi ten biedak i nikt go nie chce w mojej Biedronce po 4,19zł i cały czas zastanawiam czy dawać mu kolejną szansę.
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎