Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krásné Březno, Zlatopramen Tmavy 11/ Czeskie Piwo Ciemne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chmielmilej
    Junior
    • 08-2005
    • 17

    #16
    Piwko całkiem całkiem. Pianka sympatyczna, lekki gazik, świetny kolor! W smaku całkiem sympatyczne, takie jak lubię :-)
    Kupione w Tychach w E.LECLERC za jak widzę bardzo atrakcyjną cenę 1.99 (butelka bezzwrotna)

    Comment

    • babalumek
      Senior
      • 02-2004
      • 1207

      #17
      To jest to. Super ciemne piwo!!! Posmak i zapach kawy wyraxnie wyczuwalny, intensywny, nie to co w spizu że ledwo ledwo, tutaj lipy nie ma!! W smaku też super. Miłosnicy Czeskich ciemnych piw będą wniebowzięci.
      MRKS Kuźnia Jawor

      WTS Sparta Wrocław

      Comment

      • Jimmy_jb
        • 11-2005
        • 911

        #18
        Bardzo dobre ciemne piwo, oceniam na 4+. Smak wyraźny i przyjemny, nie za słodkie i nie za kwaśne.
        Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          #19
          Bardzo smaczny ciemniak. Silny palono-słodowy zapach, lekko słodkawo-palony posmak, w oddali lekka goryczka. Super.
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • aratorn
            Junior
            • 01-2006
            • 2

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
            Zlatopramen Czeskie Piwo Ciemne

            Tylko cena - 3,79PLN za czeskie piwo to jednak znaczna przesada. Bomi, Klif- Warszawa.

            Dla tych co z Wawy: spożywczy na rogu Saskiej i Stanów Zjednoczonych-3,49 pln. Może ktoś widział taniej? A piwo jest super.

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika aratorn
              Dla tych co z Wawy: spożywczy na rogu Saskiej i Stanów Zjednoczonych-3,49 pln. Może ktoś widział taniej? A piwo jest super.
              Marcpol na ul. Wyki (Jelonki) - 2,79 pln
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • aratorn
                Junior
                • 01-2006
                • 2

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika aratorn
                Dla tych co z Wawy: spożywczy na rogu Saskiej i Stanów Zjednoczonych-3,49 pln. Może ktoś widział taniej? A piwo jest super.
                No to już sam sobie odpowiadam: Marcpol na Zwycięzców (Saska Kępa)-2,59

                Comment

                • mluk
                  Senior
                  • 01-2005
                  • 778

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika aratorn
                  No to już sam sobie odpowiadam: Marcpol na Zwycięzców (Saska Kępa)-2,59
                  Jeszcze ze 3 tygodnie temu w Marcpolu na Wyki też było po 2,59 pln. Potem kapkę zdrożało.
                  "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                  Comment

                  • Lacriferno
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 783

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
                    Jeszcze ze 3 tygodnie temu w Marcpolu na Wyki też było po 2,59 pln. Potem kapkę zdrożało.
                    Kiedyś u mnie w albercie było po 1,59 (Bursztynowe też), ale z 2 dniową datą ważności . Zrobiłem taki zapas, ze piłem je jeszcze miesiąc po terminie, ale i tak było dobre. Za to teraz nie ma go tam wcale.

                    Comment

                    • woosaa
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 1548

                      #25
                      Witam.Nie wiem czy to jest to samo piwo .Te co spozywam to 11 tmavy.Najlepsza piana,taka kremowa,gesta i długotrwała.W smaku też bardzo dobre,dobrze dobrany karmel z lekka goryczką a przy tym delikatnie słodkawe.naprawdę polecam
                      mb WOS

                      Comment

                      • piowen
                        Senior
                        • 09-2007
                        • 207

                        #26
                        Kupiłem przez przypadek, ponieważ pomyliłem ze zwykłym. W domu przy nalewaniu zobaczyłem czarny kolor, pod światło przechodzący w ciemną czereśnię. Zapach palonego słodu, zdecydowanie wyczuwalny karmel - to samo w smaku, te same przypalane, słodkie akcenty. Piana gęsta, ale nie utrzymywała się długo przechodząc w niewielki kożuszek. Nasycenie dobre, ale zauważyłem, że po znacznym wygazowaniu (czyli dłuższym postoju) piwo nieoczekiwanie smakowało jeszcze lepiej!
                        Czasem mam ogromną ochotę na słodsze piwo, w tym przypadku ochota przyszła zupełnie nieoczekiwanie. Wypiłem ze smakiem i mogę spokojnie polecić tym wszystkim, którzy lubią ciemne piwa.

                        p.s. cena 3,49...
                        "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10384

                          #27
                          Aktualna fotka ,wersja oryginalna:
                          Attached Files
                          Last edited by sibarh; 18-03-2008, 21:39.
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎