Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hartwall, Lapin Kulta Premium

Collapse
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pepek
    replied
    Zakup podczas trwającej obecnie akcji pt. Pub Tesco. Bardzo piękny złocisty kolor, wyraźna goryczka w smaku, szkoda tylko, że piana trochę szybko opadła. Jak dla mnie porządne piwo na mocną czwórkę.

Leave a comment:

• ART
    replied
    różnica czasu w opisach to ok. 2 lata. w tym czasie receptura piwa ewoluuje. znamy to też z polskich realiów.

Leave a comment:

• Czapayew
    replied
    Zgadzam się z przedmówcą - żadnych korzenności. Za to przyjemna, lekka kwaskowość. Naprawde dobre piwo.

Leave a comment:

• e-prezes
    replied
    ciekawe, bo ja korzennego posmaku nie czułem, ale piwo znośne. nabyte w Tesco za 3.60 za 0.33l

Leave a comment:

• kloss
    replied
    Lapin Kulta Premium to co najmniej dwa rozne piwa ze wzgledu na ustawy antyalkoholowe.W normalnych sklepach mozna kupic to slabsze a mocniejsze w sklepach z alkoholem albo w innych krajach/ja kupilem we Francji/

Leave a comment:

• piwo
    replied
    Wczoraj wypiłem i gdybym nie wypił dzień wcześniej A. Le Coq to dałbym pełną 5 a tak daję tylko 4+.

Niesamowity jest ten korzenny smak.
    Ale bardzo dużej goryczki nie wyczułem.

Moje dane na butelce były inne niż Art'a
    Butelka 0,33, alkohol 4,5%

Leave a comment:

• Gambrinus
    replied
    Moja puszka pochodzila z samolotu Finnair. (0.33 l)
    Kolor ciemnozloty, reszta jak opisuje Art. Moj jedyny problem z tym piwem to fakt ze jest robione z udzialem kukurydzy i cukru, co moj wyczulony smak jednak chyba wyczuwa. Ja dalbym 4+ (2-5).

Leave a comment:

• ART
    started a topic Hartwall, Lapin Kulta Premium

Hartwall, Lapin Kulta Premium

trochę sobie u mnie postało od czasu gdy otrzymałem je od GulGula prosto z Laponii... tak, z krainy św. Mikołaja i reniferów.

---------------------------
    piwo Lapin Kulta Premium,
    Hartwall PLC Lapin Kulta, Tornio, Finlandia.
    extr: 12%, alc. 5,2%
    but. 0,33 bezzwrotna.
    jasne, dolna fermentacja
    import: GulGul
    ---------------------------

zapach: intensywny, chmielowo-korzenny.
    piana: dobrze się trzyma, tworzy koronę, po kilku minutach pozostaje jednak jako cienka warstwa.
    bąbelki: duże i dużo.
    smak: intensywna goryczka, nic dla mięczaków atakuje natychmiast i pozostaje. mniam. to mój typ. stawiam obok ulubionego Jevera, może nawet wyżej, wśród tych najbardziej chmielonych piw.

5.
Working...
X