Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hartwall, Upcider Perry

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Hartwall, Upcider Perry

    Od razu zastrzegam, że to nie jest piwo, ale po tych wynalazkach, które były tu już kiedyś opisywane, to wydaje mi się, że spokojnie mieści się w ramach. Do rzeczy jednak, skoro nie piwo to co? Cydr, a konkretnie to Perry czyli cydr z gruszek. Nazwa handlowa to Upcider Perry. Zawartość alkohololu 4,5%. Opakowanie to przeroczysta butelka z białego szkła o pojemności 275 ml. Butelkowano w Browarze Belgia. Kapsel zielony, jak i etykieta, z nazwą - niestety zepsuty obleśną banderolą. Cena 3,99 zł.
    Zapach bardzo przyjemny, czuć gruszki. Nasycenie CO2 jak w winie musującym. Co do smaku, to cóż rewelacja to to nie jest, ot lemoniada. W smaku przypomina "szampana" dla dzieci - słodkie, gazowane, wchodzi bezboleśnie, alkoholu ani śladu. Rozczarował mnie ten trunek, zdecydowanie za słodki, nie dostarcza żadnych większych doznań smakowych. Jednak lepsze to niż nasze drinki Bols Fusion, czy inne Absolwenty czy Sobieskie.
    Występuje jeszcze wersja jabłkowa Upcider Real Apple, zawartość alkoholu identyczna. Ciekawostka na naszym rynku, gdzie cydru można było ze świecą szukać, ale chyba jednak rozczarowanie.
    blog.kopyra.com
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
    Butelkowano w Browarze Belgia.
    Ale robione w Finlandii?
    Ciekawostka na naszym rynku, gdzie cydru można było ze świecą szukać, ale chyba jednak rozczarowanie.
    A gdzie takie cuda można dostać na naszym rynku?

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
      Ale robione w Finlandii?
      Tak, dlatego umieściłem w tym dziale.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
      A gdzie takie cuda można dostać na naszym rynku?
      W Obornikach Śląskich (u mnie w sklepie ) myslę, ze niedługo będzie szerzej dostepne, w końcu produkty Belgii są dość szeroko dostepne.
      Last edited by kopyr; 15-09-2005, 20:03.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • lukiper
        Senior
        • 02-2003
        • 163

        #4
        A ja pozwolę sobie zamieścić w tym temacie etykietki od tego wynalazku co by koneserzy mogli je rozpoznać na sklepowej półeczce
        Attached Files
        www.pilsdeckchen.za.pl
        www.wkk.free.ngo.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎