Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Liechtensteiner Brauhaus, 03 Club Bier Bock Stark

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Liechtensteiner Brauhaus, 03 Club Bier Bock Stark

    Bock z "craftowej" rzemieślniczej serii Club Bier, obejmującej poza 03 także 02 Alpen Pale Ale, oraz 01 Coffee Stout. Niefiltrowane, niepasteryzowane. Ekstraktu nie podano, zawartość alkoholu 6,8%

    Barwa ciemnozłota, wpadająca w bursztynową, z silnym pomarańczowym odcieniem. Delikatnie mglista.
    Lekko żółtawa piana, o drobnej, jednorodnej teksturze i zaskakującej trwałości. Po 10 minutach od nalania nadal kilkumilimetrowa, zwarta pierzyna. Na ściankach nieco fartuszków.
    Aromat mocno słodowy, z dużym udziałem owocowych, słodkich akcentów i zbożowych nut. Alkohol delikatnie w tle.
    Smak bardzo sympatyczny, z oczywistą bazą słodową, miękką, wygasającą na poły zbożowo, na poły orzechowo. Goryczka znikoma. Lekkie, ciepłe posmaki alkoholowe.
    Nagazowanie średnie plus. Dobrze współgra z profilem smakowym.
    Butelka 300ml z nudną, ciemną okleiną i podstawowymi informacjami o piwie. Kapsel firmowy.

    Miękkie, aksamitne, ciepłe piwo. Alkohol nie męczy. Może zabrakło odrobinę goryczki, niemniej jednak zasługuje na 8,5 w swojej kategorii.
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎