Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sociedad Central de Cervejas, Sagres

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Czapayew
    replied
    Właśnie siedzę sobie i popijam SAGRES. Podstawowy zarzut - całkowity brak smaku i goryczki. Jakbym pił zwietrzałe piwo. Dodatkowo nad kufelkiem unosi się drażniący, słodkawy zapaszek.
    Ocena: słabe 3. Woda na młyn mojego stwierdzenia, że na południu Europy po prostu nie umieją robić piwa.
    Last edited by Czapayew; 09-09-2003, 18:45.

    Leave a comment:


  • Viktor
    replied
    Vialonga, Sagres

    Kolor jasnozłoty, przyjemny zapach chmielowy, za małe gazowanie, piana biała , niejednorodna utrzymuje się ok. 3 min, średnia goryczka, bardzo poprawny pils ( cena trochę za wysoka - 3,89 zł / 0,33 l)

    Leave a comment:


  • Pepek
    replied
    Nabyte w ramach Pubu Tesco. Piana drobna, choć nietrwała, leciutki chmielowy zapach, w smaku na początku lekko słodkawe, z czasem coraz wyraźniejsza goryczka. Dobre piwo na ocenę dobrą.

    Leave a comment:


  • Aranha
    replied
    Zgadzam sie z przedmowca, Sagres to jedne z lepszych tutejszych piw. Jestem aktualnie w portugalii i mialem mozliwosc przetestowac osobiscie kilka.
    Przedewszystkim Sagres zdecydowanie prowadzi nad Cristal'em

    a propo Cristal'a to jest to piwo z odkrecanymi kapslami jedno z najtanszych i najbardziej wodnistych piw... (dobre tak po 4 sagresach)

    A i jeszcze jakby w normalnych pojemosciach sprzedawali to by bylo juz super. Jedyne wystepujace pojemnosci to 0,2 i 0,33 butelka i 0,33 puszka, nie mowie ze nie ma 0,2 puszek, aczkolwiek nie widzialem. :]

    Leave a comment:


  • piwo
    replied
    Nie zgadzam się - bardzo dobre piwo. Pijałem je w Portugali jak i w kilku jeszcze krajach - wersje eksportowe.
    Wg mnie na 5.

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    zapomniałem : alkohol 5.1%, ekstrakt 11.8%

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    może piwa mają nieszczególne, ale z chęcią bym tam pojechał sprawdzić je na miejscu
    Last edited by e-prezes; 02-10-2002, 18:59.

    Leave a comment:


  • becik
    started a topic Sociedad Central de Cervejas, Sagres

    Sociedad Central de Cervejas, Sagres

    Sagres
    Producent: Sociedade Central de Cervejas, Vialonga
    Butelka 330 ml, zapach, mimo ,że kataru nie miałem prawie nic nie czułem, piankaszybko znika pozostawiając jakieś marne resztki na szklance, gazowane srednio, kolor jasny, ciemniejszy troszkę od słomkowego, pierwszy łyk i grymas niechęci, mimo, ze do końca ważności zostało jeszcze trochę czuć leki kwaskowaty posmak, który dla mnie zabijał każdy inny walor smakowy, może miałem pecha, moze za długą drogę przebyło w ciepłych warunkach, nie wiem, ale chyba nie jest to ten portugalski smak jaki powinien być, ocena 2 (1-5)
    Attached Files
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎