Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amstar, Biełyj Miedwied Kriepkoje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • skandal
    replied
    i
    Attached Files

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    i reszta
    Attached Files

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    Biały Miś produkowany jest w browarze OAO "Amstar" w Ufie, ja kupiłem w Ułan Ude w butelce 0,5 również mocnego- "BM Krzepkie" ale z 7,2%alk i zdaje się extraktem 16% ale za to nie dam sobie ręki uciąć.Moje wrażenia z tego piwka nie są tak kiepskie-fakt było czuć mocniejszy alkochol w smaku i zapachu ale mogło być.Widziałem tez Niedzwiadka o słabszym woltaży niestety nie zakupiłem
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Aldach
    started a topic Amstar, Biełyj Miedwied Kriepkoje

    Amstar, Biełyj Miedwied Kriepkoje

    Zakupione w Niemczech w rosyjskim sklepie piwo Biełyj Miedwied nie ma niestety na puszce nazwy browaru, który je stworzył. Wiadomo jedynie, że wyprodukowane jest dla: Monolith Lebensmittel Handels GmbH. O tym, że jest rosyjskie przekonują nas
    a - rosyjska flaga wydrukowana na puszce
    b - cyrylica, w której wykonano większość napisów.
    Piwo bardzo mocne - 9,2% alkoholu, ekstraktu nie podano. Bardzo gęsta i długo utrzymująca się, drobnoziarnista piana, nagazowanie też bez zarzutu. Na tym plusy się kończą. Jak na tak mocne piwo barwa bardzo jasna, słomkowa. Zapach niezbyt przyjemny, alkoholowy. Smak też nie najlepszy, wyraźnie wyczuwalny alkohol, jest też słód, ale tak bardziej w tle. Do tego brzydka puszka. Raczej nie polecam.
    Jeżeli ktoś zna browar - producenta to proszę o informacje.
    P.S. - dzięki dla mojego brata, który mimo swych dopiero 13 lat jako jedyny z całej rodziny pamiętał o mym piwnym hobby i przywiózł mi tą ciekawostkę.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎