Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wostok-Gdyński Browar Domowy,Amoa-warka nr 7

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Wostok-Gdyński Browar Domowy,Amoa-warka nr 7

    Miałem okazję wypić warkę nr 7 uwarzoną przez Makarona(przywieziona przez kolegę abernacka).Co mogę powiedzieć o tym piwie...
    Fantastycznie nachmielone!Jak wziąłem pierwszego łyka,oczy zrobiły mi się duże jak pięć złotych .Było bardzo esencjonalne.Mnóstwo goryczki,choć po podniebieniu krążyć zaczęło coś delikatnie słodkawego.Kolejny łyk pianka stoi ,jest ładna drobnoziarnista,gaz idealny.Patrzę na szklankę...Porażka 1/3 już we mnie(to już niedługo finito).Kolejny łyk.Delektuję się tym piwem Jakby było z 15%ekstraktu przy 5% vol.Jedyny minusik to,że pianka dość szybko uciekła.
    Makaron już nie mogę się doczekać warki nr 8.Lodówka jest cierpliwa,ja nie

    Gratuluję!
    Ocena 5-
    Last edited by Pogoniarz; 18-03-2004, 20:49.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    #2
    Zazdroszcze degustacji.
    Na przyszłość tematy o piwach domowych są tutaj http://www.browar.biz/forum/forumdis...s=&forumid=152
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      grzeber napisał(a)
      Zazdroszcze degustacji.
      Na przyszłość tematy o piwach domowych są tutaj http://www.browar.biz/forum/forumdis...s=&forumid=152
      Dzięki!Zamotałem się.To piwko...
      Arcie proszę o przeniesienie oceny we wskazane miejsce i skasowanie właśnie pisanego pościka.
      Last edited by Pogoniarz; 18-03-2004, 21:28.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Przyłączam się do oceny Pogoniarza. Doskonałe piwo: barwa bursztynowa, mocne nagazowanie, obfita, gęsta piana. Zapach delikatny, słodowo - drożdżowy. W smaku - początek szczypiący, potem pojawia się element słodowy przechodzacy w głęboką i mocna ale bardzo szlachetną w smaku goryczkę, długo pozostającą w głębi gardła. Przy następnych łykach gorycz staje się mniej intensywna, ale niemniej szlachetna, wyraźniej za to przebija się pierwiatek słodowy. Czuje się, że piwo jest tęgie w smaku i treściwe w zawartości.

        Z drobnych mankamentów mogę wymienić jedynie "wrogą" butelkę (po Żywcu)i nieprzesadnie przegadaną etykietę (brak jakichkolwiek danych o piwie).

        Ocena ta sama: 5 z małym -

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎