Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Domowy "Krzysztof Świdnicki" Piwo giełdowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Marusia
    replied
    Odp: Browar Domowy "Krzysztof Świdnicki" Piwo giełdowe

    naczelnik napisał(a)
    Wszyscy spróbowaliśmy,ale śladu w odpowiednim dziale narazie nie widać.

    Nikt nic nie pisze, bo powstał spór, czy aby nazwa "piwo grejpfrutowe" jest autoryzowana Ty jak widzę jej nie zastosowałeś

    naczelnik napisał(a)

    Smak: kwaśne.Zapach tez kwaskowaty.Czy to efekt lekkiego zepsucia?-nie wiem.Pewnie tak jak Autor mowił-problemy z odpowiednim wymyciem KEGa są tego przyczyną.
    Wg mnie to napewno nie była kwestia skwaśnienia - po prostu takie piwo. Kwaśność to jego uroda. Kwaskowatość spowodowana nadpsuciem ma zupełnie inny smak.

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Z tego zdjęcia nie wynika, jaka to beczka (sądzę po leżącym obok kapslochu, że to Ryan. Moje są żółte i zielone). Na basenie były trzy: 1 x Ryan, 1 x moja 50 l. (reszta z giełdy) i 1 x moja 30 l. z innym piwem. Lepiej piszcie o tej trzydziestce, bo moim skromnym zdaniem piwo było bardzo dobre
    Last edited by Krzysiu; 04-04-2004, 06:00.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    mam jakoś brak zapisów czy ta prezentowana beczka była Krzysiowa czy Ryanowa.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Browar Domowy "Krzysztof Świdnicki" Piwo giełdowe

    Wszyscy spróbowaliśmy,ale śladu w odpowiednim dziale narazie nie widać.
    Piwo lane z 50 l KEGa przy użyciu pompeczki.Strasznie się pieniło, bardzo nagazowane.Długo czekałem aż piana opadnie.
    Smak: kwaśne.Zapach tez kwaskowaty.Czy to efekt lekkiego zepsucia?-nie wiem.Pewnie tak jak Autor mowił-problemy z odpowiednim wymyciem KEGa są tego przyczyną.
    To piwo uratowało nam życie tuż po zakończeniu giełdy, kiedy czekaliśmy aby się teleportować na basen
    Szkoda, że upału nie było-piwo lane z kija świetnie by gasiło pragnienie.
    Pomysł z beczką dobry.Wystarczy poprawic patent z myciem i wtedy piwo"zejdzie"pewnie w mgnieniu oka...
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎