Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mikrobrowar Siódemka, Beer Bock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Mikrobrowar Siódemka, Beer Bock

    Piwo o zawartosci Alk.3,7%-troche za malo na Bocka ale to tylko zciagniete z Etykiety-moim zdaniem ma wiecej.
    Jak sama nazwa wskazuje Piwo domowe specjalne wytrawne Beer Bock
    Zawartosc Extraktu 15*
    Warka z dnia 25.02.2004 i otrzymane w Prezencie od samych piwowaröw.
    Barwa bardzo ciemno brazowa prawie czarna.
    Piana bardzo obfita z duza iloscia Gazu.
    Prawie ma sie klopoty z nalewaniem tego piwa do szklanki-po nalaniu czesci do szklanki dalej ucieka z butelki.Ale bardzo trwala ciemna.
    Smak baredzo mocny goryczkowaty troche zalatujacy spalenizna ale w gardle przyjemny przechodzacy w slodki.
    Ciekawe Piwo warte polecenia
    Attached Files
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • Gambrinus
    • 06-2001
    • 696

    #2
    Pilem to piwo dwa tygodnie temu w sympatycznej kompanii Pieczarka z malzonka oraz mojego brata, wiec ocena moze byc troche zawyzona

    Ale do rzeczy:
    Piana i nagazowanie bez zarzutu. Kolor ciemny, wydaje mi sie ze ciemniejszy niz porter z Witnicy, ktory pilem w tym samym czasie. Smak bardzo pelny, harmonijny, bez obcych posmakow. Sporo goryczki jednak na jezyku pozostawalo mile wrazenie slodkosci (mniej wytrawne niz mozna by wnosic z nazwy na etykiecie). Mimo nizszego ekstraktu mialo wiecej smaku niz wspominany juz porter z Witnicy. Dla mnie bomba!!! Tylko dlatego by nie byc posadzonym o uleganie nastrojowi chwili daje mu 4.5 (2-5)

    W mojej piwnicy lezakuja jeszcze dwa inne piwa od Carlberga, nie bede ukrywal, ze czekam na nie z duzym zainteresowaniem, a nawet pewna niecierpliwoscia
    Popieraj małe browary!!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎