Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kuchenno Łazienkowy Browar Domowy PIERWSZY CHMIEL - warka XXVIII 'Kosiarz poranny'

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Kuchenno Łazienkowy Browar Domowy PIERWSZY CHMIEL - warka XXVIII 'Kosiarz poranny'

    blg 13, alk. 4.1. 18.08.2006

    Nie wiem czym w zamyśle miało być to piwo, ale mnie smakowało dość pszenicznie
    Przy otwieraniu prawie wyszło z flaszki, trudno się nalewało ze względu na obfitą pianę, potrzymywaną przez żywiołowe nasycenie. W smaku pszeniczna nutka, niezbyt duże nachmielenie i treściwość. Wszytko typowe dla pszenicy. W zapachu nie czuć było bananów, ni goździków, ale piło się ze smakiem
  • kentaki
    Senior
    • 10-2002
    • 452

    #2
    To piwko rzeczywiście miało być pszenicą, jednak nie spełniło moich oczekiwań. To chyba drożdżyki 3068 były jakieś takieś nijakieś. Do dziś pamiętam moją pierwszą pszenicę na suchych nonejmach z BA to była klasa. Piwko tak jak wspomniałeś mocno nagazowane i często nie udaje się go powstrzymać, smaczków goździkowych nigdy nie było pomimo fermantacji w dolnych zakresach, banan natomiast ledwo wyczuwalny. Etykieta jest tu http://www.gjpbeer.com/Etykiety/WebS...0971ada7ws.jpg

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kentaki
      etykietka, ta jak i inne pierwsza klasa!

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎