Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prywatny browar w Radomiu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GDAM
    Member
    • 06-2006
    • 36

    #31
    Browar Zamkowy w Radomiu

    Trzeba się tylko cieszyć że takie inicjatywy powstają w miejscach gdzie niedawno zlikwidowano browar.Jest on zarejestrowany w stowarzyszeniu regionalnych browarów,
    znajduje się równierz w "Il.leksykonie...."z wydawnictwa Kurpisz dlatego można by go
    umieścić w spisie Browaru.biz.
    A z właścicielem rozmawiałem na giełdzie w Żywcu i zdobyłem nawet kufel z tego browaru.

    Comment

    • Wielki_B
      Senior
      • 02-2005
      • 1968

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browarradom
      Zatem zapraszam, krytyka jest nam potrzebna, bo poprawiamy wtedy to co jest krytykowane, ale nikt nie lubi jak ktoś to robi nie widząc omawianego projektu
      Jarosław Kołsut
      Browar Zamkowy w Radomiu
      To miło, że się Pan tu pojawił; powitanie Pańskiej osoby przez niektórych Forumowiczów, z tego co tu przeczytałem, miłe raczej nie jest. A szkoda, bo chętnie bym sie dowiedział co nieco o radomskich doswiadczeniach produkcyjnych i kłopotach akcyzowych, planach na przyszłość, no i specyfice publicznego podawania piwa bez jego sprzedaży.
      Proponuje nie zniechęcac się i kontynuowac dialog. Teraz moze byc juz tylko lepiej!

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GDAM
        Trzeba się tylko cieszyć że takie inicjatywy powstają w miejscach gdzie niedawno zlikwidowano browar.Jest on zarejestrowany w stowarzyszeniu regionalnych browarów,
        znajduje się równierz w "Il.leksykonie...."z wydawnictwa Kurpisz dlatego można by go
        umieścić w spisie Browaru.biz.
        A z właścicielem rozmawiałem na giełdzie w Żywcu i zdobyłem nawet kufel z tego browaru.
        to nie jest browar komercyjny, nie sprzedaje swoich wyrobów, więc trudno by zaistniał w spisie firm komercyjnie oferujących swoje produkty ... poza tym - o!nanobrowar Czesa też jest w Stowarzyszeniu i nie jest w spisie
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Wielki_B
          Senior
          • 02-2005
          • 1968

          #34
          No cóż Browar Radom odpisuje na e-maile, a przynajmniej odpisał na mój, i to w ciągu niecałej doby. Z treści kilkudziesieciu wersów dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy z zakresu półprzemysłowego wyrobu niepasteryzowanego piwa dolnej fermentacji. Poza tym okazało się, że browar ma zaskakujący i bardzo ciekawy plan. Zobowiazałem sie jednak do milczenia na tym etapie.
          Wymiana listów i browarniczych tajników jest kontynuowana.

          ---------------------

          Admin: Reszta tego postu i odpowiedzi na nie zostały przechmielone: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=63108
          Last edited by ART; 22-08-2006, 18:08. Powód: przechmieliny

          Comment

          • miszka
            Junior
            • 08-2006
            • 8

            #35
            Pomijając tę beznadziejną wymianę uprzejmości części forumowiczów , chciałbym tylko wyrazić uznanie za samą inicjatywę reaktywacji Radomskiego Browaru Zamkowego.

            Jarek, powodzenia! Postaraj się jak najszybciej uruchomić komercyjny browar.

            pozdr
            Michał Murawski, kolega z Technikum Energetycznego - trochę lat upłynęło.

            Comment

            • Mistrzu
              Senior
              • 08-2003
              • 750

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browarradom
              Witam!
              Na zakończenie, szanowni Państwo zapraszam do Browaru Zamkowego w Radomiu.
              Dziękuję za zaproszenie, szkoda tylko, że w sklepie z piwem znajdującym się w budynku razem z browarem pana Jarka panuje pełna konspiracja i nie uświadczysz tam nigdzie informacji ani jakiegokolwiek znaku o istnieniu browaru na zapleczu

              Comment

              • Wielki_B
                Senior
                • 02-2005
                • 1968

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
                Dziękuję za zaproszenie, szkoda tylko, że w sklepie z piwem znajdującym się w budynku razem z browarem pana Jarka panuje pełna konspiracja i nie uświadczysz tam nigdzie informacji ani jakiegokolwiek znaku o istnieniu browaru na zapleczu
                Jeśli spojrzysz na tę sprawę, jak na każdy inny browar domowy (pod kątem przepisów prawa), to obecna "konspiracja" przestanie być "dziwna".

                A Jarek Kołsut jest zapalonym piwowarem i technicznym piwnym pomysłodawcą/pomysłorealiztorem. Nikogo, prócz ARTa, nie interesowało "wkręcenie" go w poważną dyskusję. Jeśli nie tacy jak On, to kto ma podnosic poziom chałupniczego piwowarstwa?

                Mnie, choc część moich wypowiedzi trafiła do "przechmielin" (i słusznie!), nie jest wstyd przyznać, że podziwiam to co robi Jarek Kołsut i chętnie będe korzystał z jego doświadczeń.

                A jego i moich adwersarzy po prostu i uczciwie POZDRAWIAM!

                Comment

                • Cez
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1789

                  #38
                  Ostatnie z warzonych piw miało dodatek z: sosny, czerwone z hibiscusa, śliwki suszone...
                  teraz przerwa związana z urlopem właściciela i następne warzenie w sierpniu...
                  Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                  Comment

                  • Mistrzu
                    Senior
                    • 08-2003
                    • 750

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ostatnie z warzonych piw miało dodatek z: sosny, czerwone z hibiscusa, śliwki suszone...teraz przerwa związana z urlopem właściciela i następne warzenie w sierpniu...
                    A skąd to wszystko wiesz?

                    Comment

                    • giudice
                      Gość
                      • 07-2005
                      • 231

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu Wyświetlenie odpowiedzi
                      A skąd to wszystko wiesz?
                      Zapewne od miejscowego piwowara.

                      Comment

                      • Cez
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1789

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu Wyświetlenie odpowiedzi
                        A skąd to wszystko wiesz?
                        Byłem w sklepie i rozmawiałem z właścicielem. Po powrocie z urlopie zabiera się za warzenie piwa. Zapraszał po nie, ale nie wiem czy wtedy będę gościł w Radomiu.
                        W najbliższą sobotę znowu wstąpię do sklepu na "małe" zakupy dla rodzinki.
                        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                        Comment

                        • acztery
                          Junior
                          • 10-2007
                          • 21

                          #42
                          Przy piwie o warzeniu w Radomiu

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                          Inwestorom gratulujemy pomysłu!

                          Wreszcie w Radomiu będzie można napić się dobrego piwa...




                          Tomek
                          Nie bardzo wiem co masz na myśli ale w Radomiu można napić się naprawdę dobrego piwa ju od dawna.
                          A minibrowar nie będzie na pewno pierwszy. Pierwszy z którego piwa będą mogli napić się wszyscy, pierwszy restauracyjny to tak. A mini browar w Radomiu mamy i naszczęście ten powstający będzie musiał sie zdrowo napocić żeby dorównać istniejącemu.

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika acztery Wyświetlenie odpowiedzi
                            A minibrowar nie będzie na pewno pierwszy. Pierwszy z którego piwa będą mogli napić się wszyscy, pierwszy restauracyjny to tak. A mini browar w Radomiu mamy i naszczęście ten powstający będzie musiał sie zdrowo napocić żeby dorównać istniejącemu.
                            Ostatnio nie mogę oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z atakiem Marsjan na nasze forum...
                            Drogi Acztery! Czy możesz nam laikom przybliżyć o czym mówisz??
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • acztery
                              Junior
                              • 10-2007
                              • 21

                              #44

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23782

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika acztery Wyświetlenie odpowiedzi
                                tyle że to browar domowy. takich na szczęście jest wiele w Radomiu.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎