Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kraków!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #46
    rezydentów jak piokl13 możemy wprowadzić, a ciebie za zasługi

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #47
      ja bym dorzucił do tej listy:

      andrzej_susul
      azir
      ćwiara
      emilka82
      garus
      jarekg
      josephe
      kitaaa
      krewetka
      kubaw
      m_q
      panfred
      rambler
      rbl
      wuzel666
      yatzeck

      natomiast niektórzy z twoje listy to mają daleko do Krakowa

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        #48
        Najwyższy czas się ujawnić. Jam z Krakowa Dzielnica Półwsie Zwierzynieckie Cicho, spokojnie tutaj, a do najbliższego piwa z beczki jest kawałek jeśli sie uwzględniać knajpy kibiców Cracovii w podziemiach Miastoprojektu Tam jednak sama koncernówka. Pozdrawiam grupę krakowską
        PS. A może by tak po wakacjach jakiś spocik zrobić, co by się poznać/zapoznać/rozpoznać?
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • Cez
          Senior
          • 01-2003
          • 1789

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
          Najwyższy czas się ujawnić. Jam z Krakowa ....
          PS. A może by tak po wakacjach jakiś spocik zrobić, co by się poznać/zapoznać/rozpoznać?
          czemu dopiero po? a może teraz....jakoś po niedzieli...?
          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #50
            po weekendowych ekscesach piwnych będzie mi raczej trudno (trzeba trochę odpocząć), no i następną sobotę idę na wieczór kawalerski, ale jak są jakies propozycje to je rozważę.

            Comment

            • Idea
              Member
              • 05-2006
              • 62

              #51
              Jam jest za...zwłaszcza, że już po bieganinie za uczelniami ;-) Więc mam sporo czasu :-) A dyspozycyjność wysoka...
              Psycholog to facet, który obserwuje innych, kiedy piękna dziewczyna wchodzi do pokoju...

              Comment

              • delvish
                Senior
                • 11-2004
                • 3508

                #52
                Racja. Generalnie myslałem o czasie powakacyjnym z nadzieją, że będzie mozna więcej osób zmobilizować. Ale skoro chętni są to czemu nie? Ja mogę dopiero po najbliższej niedzieli niestety. Buu...
                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                (Frank Zappa)

                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #53
                  Zasadniczo tutaj jest temat spotkaniowy. Niedziela odpada - idę na noc, zresztą w w/w wątku podałem kiedy mogę

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #54
                    W sumie naliczyłem ok. 220 userów, którzy przyznają się do zamieszkiwania w Krakowie.

                    Comment

                    • Mekislav
                      Junior
                      • 06-2009
                      • 7

                      #55
                      Tez Krakus I tez z Pradnika bialego

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎