Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Marcellus
    replied
    Darkthrone skończył się na "Panzerfaust"

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    No właśnie w tym cała moc, odkurzenie heavy metalu, choć w nowocześniejszej formie. Przy tym jak kawałek wyciekł(wtedy była wersja koło 6 minut) też byłem zaskoczony, ale przecież Darkthrone juz od dawna ciągnęło w stronę takiego epickiego heavy metalu. Jak tego gatunku nie cierpię, to ostatnie Darkthrone wchodzi mi zadziwiająco dobrze. I nie ma nic lepszego niż puścić sobie ten kawałek na full w samochodzie, podczas szalenczej jazdy na S8 ;D

    Leave a comment:


  • Sekator
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
    Ostatni Darkthrone tak bardzo dobry!
    http://youtu.be/b0tsFqTulM8
    Pamiętam jak wypuścili tą piosenkę na parę tygodni przed premierą płyty. Była niezła polewka w "branży", w której zresztą sam brałem udział. Jednak łapałem się na tym, że parę razy dziennie przez moja głowę przetacza się refren. Puściłem potem mojej partnerce "Leave no cross unturned" i z konsternacją zapytała "to te twoje całe iron maiden?". I wtedy opadły klapki z moich oczu i stóp. Ta piosenka przyjemnie buja w stylu lat 80. Przypomniałem sobie moje bardziej młodzieńcze lata, gdy zagłębiając się w metal połykałem poszczególne płyty ironów.

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    Ostatni Darkthrone tak bardzo dobry!

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    Bez przesady, z powodu metaliki z nikim w pyskowki nie będę wchodził. Nie warto

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Samuel Rosenstock mógłby już przestać pierdaczyć w każdym temacie, który jest potencjalnie miejscem do pyskówki

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    Metalika by już mogła zniknąć i nie wracać

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    A tu koncert na 30lecie - najlepszy moment chyba na początku - dęciaki
    Jak już wcześniej pisaliśmy, na okładce świeżego, kwietniowego numeru brytyjskiego wydania magazynu Metal Hammer pojawiła się Metallica, w środku zaś dobre kilka stron poświęconych zespołowi i zarówno  jego ostatnim jak i bieżącym poczynaniom. Dokładniejsza tematyka wymieniona jest w tytule. Głos zabierają James i Lars, ale na moment pojawiają się też Dave Mustaine i obecny w


    P.S. Trzeba przesunąć na sam dół artykułu.
    Last edited by iron; 25-03-2014, 13:31.

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Wersja demo nowej piosenki Metallici (nawet niezła):
    Metallica opublikowała „garażową” wersję zaprezentowanego na trasie, nowego utworu „The Lords of Summer”. Jak wiemy od Larsa, może on ulec dalszym przeobrażeniom, bądź wcale nie trafić na nowy album. Ma póki co tylko pokazać, w jakim kierunku zmierza zespół. httpvh://www.youtube.com/watch?v=AiOtev3rEKI#t=28

    A tu piosenka z płyty z coverami Dio (ma wyjść 1 kwietnia) - oprócz Metallici, Anthrax, Motorhead i inni:
    Długo oczekiwana kompilacja „This Is Your Life” z coverami utworów Dio / Rainbow w wykonaniu największych sław metalu lada moment, bo 1 kwietnia pojawi sie na półkach. Medley w wykonaniu Metalliki, zawierający w sobie utwory „A Light In The Black”, „Tarot Woman”, „Stargazer” i „Kill The King”, zadebiutował wczoraj. Oto, co na jego temat Lars

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
    The Winery Dogs - jak ktoś lubi rzetelny amerykański rock. Ja nie specjalnie, ale występujący zawodnicy są z pierwszej ligi
    Świetna gitara i bas, choć w połączeniu z wokalem mocno zajeżdża Alice in Chains, a refren to pop-rock do kwadratu.

    Tymczasem w Madrycie w 1993: https://www.youtube.com/watch?v=wsDwaZGsHwM Czysta thrashowo-hardcore'owa energia. Byłem na koncercie Suicidal Tendencies w Stodole kilka lat temu, ale jakoś burza przeszła bokiem (zresztą zagrał chyba kompletnie inny skład). Niby wszystko było na swoim miejscu, Mike Muir zasuwał od lewej do prawej strony sceny, ale zabrakło takiego ogólnego wypiardu. Z wyjątkiem kilku kawałków Infectious Grooves - ooo, wtedy się rozbujało.

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
    No mnie niespecjalnie przekonało...
    Bo tak już z bywa, że to co "na papierze" wygląda dobrze potem dobrze nie brzmi.
    Podobnie mam z Chickenfoot - też niby powinno być dobrze, a mnie ni kuta nie rusza...
    mnie tez Chickenfoot nie porywa. Podobnie jak Black Country Communion.

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
    Aha2 - Nowa płyta Virgila Donatiego zapowiada się ciekawie http://www.youtube.com/watch?v=9MJgGDNehII
    Aha3 - The Winery Dogs - jak ktoś lubi rzetelny amerykański rock. Ja nie specjalnie, ale występujący zawodnicy są z pierwszej ligi
    No mnie niespecjalnie przekonało...
    Bo tak już z bywa, że to co "na papierze" wygląda dobrze potem dobrze nie brzmi.
    Podobnie mam z Chickenfoot - też niby powinno być dobrze, a mnie ni kuta nie rusza...
    Last edited by iron; 21-03-2014, 14:07.

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Aha2 - Nowa płyta Virgila Donatiego zapowiada się ciekawie http://www.youtube.com/watch?v=9MJgGDNehII
    Aha3 - The Winery Dogs - jak ktoś lubi rzetelny amerykański rock. Ja nie specjalnie, ale występujący zawodnicy są z pierwszej ligi
    Last edited by JAckson; 20-03-2014, 20:47.

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sekator Wyświetlenie odpowiedzi

    A jeżeli JAckson lubisz takie "djentowe" granie polecam poznański Neurothing.
    Jak dla mnie za dużo wokalu, a za mało muzyki. Poza tym ja jakoś specjalnie nie przepadam za djentem. Lubię progresywny rock i metal pod warunkiem ze jest nieszablonowy

    Aha, Steve Vai ma być na gitarowym rekordzie Guinnessa we Wrocku. Ja będzie koncert z jego udziałem to się wybiorę.
    Last edited by JAckson; 20-03-2014, 20:33.

    Leave a comment:


  • tristan_tzara
    replied
    Podobno fred phelps zmarł wczoraj. Z tej okazji warto puścić ten kawałek

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎