Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
    Że co - chyba najgorszy, wbrew wynikowi, mecz tego turnieju - tempo wolne, nieporadność z obu stron, aż się sędziemu znudziło i podyktował karnego i usunął zawodnika Hondurasu, żeby nie umrzeć z nudów w drugiej połowie
    Karny i czerwień słuszna moim zdaniem, głupi Palacios sam się prosił, z tego zresztą jest znany. W Stoke też jest typowym mięsniakiem od czarnej roboty. Wylecieć już mógł wcześniej za podeptanie Pogby. Francja wysilać się nie musiała, bo rywal słaby. Ale mimo kiepskiego poziomu widowiska uważam, że pokazała w tym meczu bardzo duży potencjał. A furorę na mistrzostwach robią zazwyczaj drużyny, które w pierwszych meczach nie wykonują ostrej jazdy jak np. Holandia. Ale właśnie takie, które bez przesadnej napinki robią swoje, subtelnie sygnalizując, że potencjał drzemie. No ale cóż - z potencjałem Francji będzie pewnie jak z promocją w Lidlu na angielskie ejle - pożyjemy zobaczymy

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      Ja nie dyskutuję o zasadności karnego i kartki, ale do tego momentu nie było specjalnie czego oglądać, zresztą potem też nie było z tym za dobrze...
      Jakby Francja miała potencjał i chciała wygrać "ekonomicznie", to by "założyli pytona" na początku meczu, szybko strzelili bramkę i kontrolowali mecz. A tak jak było - to widać, że żeby Francja w ogóle mogła zacząć jakoś grać, to musiała mieć karnego zamienionego na bramkę i przewagę jednego zawodnika przez połowę spotkania - no dla mnie to nie jest drużyna która dobrze się zapowiada...
      Ale to turniej i wszystko jest możliwe.
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        No w sumie miała dwie poprzeczki przed tym karnym

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4994

          Pierwsza polowa meczu ARG:BIH mnie rozczarowala.
          Szczegolnie wielka Argentyna z jeszcze wiekszym Messim nie potrafi strzelic gola i musi sie zadowolic samobojem.
          BIH strzelaja wiecej ale bez efektu.
          5400 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
            No w sumie miała dwie poprzeczki przed tym karnym
            A powinna mieć dwie bramki i "pas na jajach"
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4994

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi

              PS Dostrzegł może ktoś choć jednego piłkarza w zwykłych, czarnych korkach, a nie kraciastych, oczojebnych lub różnokolorowych (lewy czerwony, a prawy niebieski, jak dziś chyba dwóch Francuzów)?
              Bramkarz Argentyny.
              Last edited by Latarnik; 16-06-2014, 00:53.
              5400 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                Bramkarz Argentyny.
                Zauważyłem! Ale on był cały na czarno, nie wiem, czy mu zaliczę.

                A propos, co z tą Argentyną, że zapytam Lisem? Messi przez 3/4 meczu osłabiał drużynę - powiedzieć, że dreptał, to obrazić drepczących. Aż wcisnął gaz i od razu strzelił bramkę i stał się jednym z lepszych zawodników na boisku. A wcześniej kompromitujące straty w sytuacjach, po których tacy Włosi wbiliby z kontry ze dwa gole i byłoby po meczu. Na razie Argentyńczycy nie wyglądają mi na drużynę zdolną podnieść się lub przetrwać w trudnych okolicznościach. Choć trzeba przyznać, że BiH postawiła im twarde warunki, grali blisko, nie odpuszczali, nie trzęśli portkami.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Tak bez echa przeszła demolka Portugalii przez Niemców .

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 4994

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tak bez echa przeszła demolka Portugalii przez Niemców .
                    Portugalie to zdemolowal sedzia, a wynik to tylko konsekwencja.
                    5400 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Latarnik - rozumiem, że żartujesz? Portugalia nie istniała, mieli kłopoty z wyjściem z połowy, Niemcy robili z nimi co chcieli i gdyby chciało im się pobiegać to byłaby dwucyfrówka.
                      Karny jak i kartka ewidentne, tak na marginesie.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 4994

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Latarnik - rozumiem, że żartujesz?
                        Absolutnie nie zartuje, jestem totalnie zdegustowany, ze z fubolu robia gre dla panienek a nie dla prawdziwych facetow. Dotkniesz goscia w polu karnym i jedenastka, no qrwa co jest z ta pilka?
                        Za czasow mojej mlodosci trzeba bylo porzadnie skosic goscia by dostac karnego.
                        5400 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Ale i przed karnym Krystyna i Portugalia nie istniała...
                          A czerwień też zasłużona - żółta już była za zatrzymanie akcji, a prowokacje słowne poparte "uderzeniem" to z kolei niesportowe zachowanie - czyli patrząc na zimno - dwie żółte = czerwona...
                          Niemców nie lubię (piłkarsko), ale że dali powód Krysi do łez - bezcenne

                          Zwłaszcza, że Portugalia była słaba piłkarsko - no cóż poczują smak "meczu otwarcia, meczu o wszystko i być może meczu o honor"...
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Małe porównanie dwóch afrykańskich drużyn, które dziś zagrały.

                            Nigeria - gdzie te czasy... Z Iranem pokazali wszystko, co najgorsze w afrykańskim futbolu: chaos, brak zgrania, bezsensowne i pochopne decyzje. Zaraz, to brzmi znajomo.

                            Ghana - atletyczne cyborgi, zapieprzają jak armia ołowianych żołnierzyków albo króliczki Duracell, bez symulek i aktorstwa, gdyby przegrywali 10:0, chyba zasuwaliby tak samo, ekspresji na twarzach tyle co u Jane Ahonena. Tylko skuteczności zabrakło, szkoda, bo fajnie się ich ogląda. Amerykanie niby umierali przez większość spotkania, ale jak stracili prowadzenie, od razu ruszyli do ataku, a niełatwo się szybko przestawić z tak głębokiej defensywy. Mordercza skuteczność.

                            Comment

                            • pirackamuza
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1903

                              Sytuacja numer jeden:
                              Napastnik rzuca się szczupakiem, strzela bramkę głową, jedzie po murawie 5 metrów brzuchem, twarzą i jajami, zrywa się z gębą pełną trawy, skacze z radości, przebiega 50 metrów i cieszy japę, a potem gra dalej.
                              Zwykły śmiertelnik po czymś takim nie może się ruszać przez tydzień, a bzykać przez miesiąc.
                              Sytuacja numer dwa:
                              Obrońca wchodzi wślizgiem, przejeżdża na boku kilka metrów po murawie, odbiera piłkę, zrywa się natychmiast i gra dalej.
                              Zwykły śmiertelnik po czymś takim odczuwa przez tydzień ból biodra i pośladków.
                              Sytuacja numer trzy:
                              Napastnik strzela nożycami, robi półtora salta z korkociągiem w powietrzu, spada na plecy, biodro albo bark, zrywa się cały brudny i mokry i gra dalej.
                              Zwykły śmiertelnik po czymś takim trafia na OIOM i pozostaje na obserwacji przez tydzień.

                              No i sytuacja numer cztery:
                              Jeden z występujących w poprzednich sytuacjach bohaterów podczas gry "bark w bark" zostaje w ferworze walki przypadkowo dotknięty przez drugiego w głowę lub tułów, po czym pada jak ścięty, łapie się za głowę, zaczyna krzyczeć, płakać, wzywa pomoc medyczną i przez kilkadziesiąt sekund "nie jest w stanie" podnieść się z murawy.
                              Zwykły śmiertelnik po czymś takim nic nie zauważa i gra dalej.

                              Nie przeczę, że Niemcy byli wczoraj o klasę lepsi, ale dla mnie Muller to pipa, a nie piłkarz. Właśnie takiego rodzaju zachowania należałoby piętnować. Owszem, może i Pepe powinien ujrzeć czerwień, ale ta druga beksa - co najmniej żółć za symulowanie.
                              Najpierw dyskusyjny karny, potem to zdarzenie ustawiło już do końca mecz.


                              A z innej beczki - Mundialu z taką liczbą bramek chyba nigdy nie było. Zwykle w pierwszych meczach były macanki, starania byle nie przegrać, a tutaj istny festiwal goli. Jak na razie tylko spotkania Iran - Nigeria i po części Szwajcaria - Ekwador przynudzały, natomiast reszta to uczta dla oczu.
                              Oby tak dalej!
                              Toruń przeprasza za Radio Maryja
                              www.bobofruty.pl

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Może nie musiał obmacywać szczęki, jakby doznał złamania z przemieszczeniem, ale mimo wszystko dostał na odlew w twarz, a Pepe do ułomków nie należy. A za dyńkę sędzia miał pełne prawo dać czerwo, Pepe ma coś nie tak z głową, ale to wiadomo nie od dziś.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎