Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sredstvom
    Senior
    • 10-2015
    • 362

    No trudno. Ale tym mocniej sie bedzie obgryzalo pazury w niedziele
    Czy napija sie panowie piweczka?

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Po niezłych dzisiaj emocjach jedziemy do Rosji ... GRATULACJE!!!

      Comment

      • sredstvom
        Senior
        • 10-2015
        • 362

        Panie... po trzech zawalach serca dzisiaj chyba bede musial ograniczyc piwo - a to gorsze niz brak awansu
        Czy napija sie panowie piweczka?

        Comment

        • genea
          Senior
          • 02-2006
          • 1515

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sredstvom Wyświetlenie odpowiedzi
          Panie... po trzech zawalach serca dzisiaj chyba bede musial ograniczyc piwo - a to gorsze niz brak awansu
          Kardiologia miała wczoraj pełne ręce roboty Na szczęście pacjenci przeżyli i można dalej pić piwo
          Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
          Bractwo Piwne

          Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
          Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

          Comment

          • genea
            Senior
            • 02-2006
            • 1515

            Ale byłby ubaw, jakby 15 lipca w finale spotkali się Polacy z Niemcami
            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
            Bractwo Piwne

            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sredstvom Wyświetlenie odpowiedzi
              Przepraszam za niesalonowe wyrazenie, ale rozpierdolili Armenie w drzazgi!
              Teraz jeszcze wieczorny remis Danii z Czarnogora i mozna odkapslowywac, prosze Towarzyszy! )
              Jarasz się, jakby zdobyli mistrzostwo świata trzy razy z rzędu.

              Jest jakieś takie chińskie powiedzenie, że chwalić się można zwycięstwem nad silniejszym. Zwycięstwo nad słabszym powodem do dumy nie jest.

              Comment

              • sredstvom
                Senior
                • 10-2015
                • 362

                Ty zawsze do wszystkiego tak ponuro podchodzisz, czy tylko dzisiaj? Matko i corko, przeciez to sie powiesic idzie...

                Rozumiem, ze ze zwyciestwa silnych, odpasionych drozdzy nad slabymi, bezbronnymi cukrami, tez sie nie cieszysz?

                Luznej czapki i milego dnia Ci zycze. Usmiechnij sie, zycie jest fajne, a ludzie mili. Zwlaszcza ci ze Zdolnego Slaska
                Czy napija sie panowie piweczka?

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Innym plusem gry na Mistrzostwach Świata 2018 może być to, że Browar Witnica znów postara się o serię uczestników na kapslach swoich piw

                  Comment

                  • sredstvom
                    Senior
                    • 10-2015
                    • 362

                    Przypomina mi to gre w kapsle na podworku - Wyscig Pokoju i te rzeczy
                    Czy napija sie panowie piweczka?

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sredstvom Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ty zawsze do wszystkiego tak ponuro podchodzisz, czy tylko dzisiaj? Matko i corko, przeciez to sie powiesic idzie...

                      Rozumiem, ze ze zwyciestwa silnych, odpasionych drozdzy nad slabymi, bezbronnymi cukrami, tez sie nie cieszysz?

                      Luznej czapki i milego dnia Ci zycze. Usmiechnij sie, zycie jest fajne, a ludzie mili. Zwlaszcza ci ze Zdolnego Slaska
                      Wytłumacz mi, na jakiej podstawie sądzisz, że jestem ponury. Znasz tylko dwa stany, euforię i ponurość, i nic między nimi? Ja daleki jestem od euforii, bo awansować z tak dziadowskiej grupy to obowiązek, nie euforia. A już wielodniowe celebrowanie zwycięstwa nad Armenią i Czarnogórą to jakaś aberracja umysłowa. Z zadowoleniem przyjąłem wiadomość o awansie i zamknąłem temat, i tyle. Stosując porównania militarne, zwycięstwo nad Armenią jest jak zwycięstwo pod Omdurmanem uzbrojonych w karabiny maszynowe i szybkostrzelne działa Anglików z uzbrojonymi w kije i żelazne miecze mahdystami.

                      Jak wygrają 6:1 z Niemcami albo Brazylią, albo Hiszpanią, wtedy będę świętował. A na razie wykonali tylko swój obowiązek.

                      Comment

                      • sredstvom
                        Senior
                        • 10-2015
                        • 362

                        Zbastuj juz kolego, naprawde wole spedzac czas przyjemniej niz na palowaniu sie z Toba na slowa. A juz zwlaszcza z dwudniowym opoznieniem...

                        Baw sie dobrze, pij dobre piwo i pozwol sie innym jarac zwyciestwami nad Armenia. Ich/nasze prawo, a Ty laskawie o 3 dlugosci w bok, dobrze?
                        Czy napija sie panowie piweczka?

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Za cienki jesteś, żeby mi mówić, co mam robić.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Na szczęście nasi z kompletem punktów awansowali z pierwszego miejsca.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • sredstvom
                              Senior
                              • 10-2015
                              • 362

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              Za cienki jesteś, żeby mi mówić, co mam robić.
                              "Proznos repliki sie spodziewal...". Nie zamierzam, nie jestes az tak znaczaca osoba w moim zyciu, zebym mial w ogole ochote zwracac na Ciebie uwage.

                              Rob sobie co chcesz, ciesz sie lub nie, pij piwo lub nie, nos wygodne buty lub nie. Dla wiekszosci ludzi z otoczenia pewnie i tak nie stanowi to roznicy. Nie podejrzewam, zeby w ogole zauwazali Twoja ewentualna obecnosc, lub jej brak.

                              A jesli wydaje Ci sie, ze mi pojechales, to niech Ci juz bedzie. Brawo, nie podniose sie po tym nokaucie, zmiotles mnie. Przy tym rozpieprzyles swoimi zalami do swiata kolejny watek, nawet dzialowi offtopowemu nie przepuscisz. Klasa i poziom - level Krzysiu, znany juz wszystkim na tym forum. I sporej czesci mieszkancow DSW, czemu daja wyraz wielokrotnie w necie. Nie dziwi mnie to, swoja droga.

                              Baw sie dobrze, nie interesuje mnie czy bedziesz mi dalej jechal po rajtach czy nie. Mozesz sobie pisac, po tem to czytac, potem sobie sam odpowiadac i popierac swoje posty. Mam na to dokumentnie wylozone.

                              Buziaczki.
                              Czy napija sie panowie piweczka?

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Poświęcasz mi bardzo wiele czasu, jak na kogoś, na kogo nie masz w ogóle ochoty zwracać uwagi.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎