Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Ufff na szczęście nic z tego nie wyszło, PZPN zamknął sprawę.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      baklazanek napisał(a)
      Ufff na szczęście nic z tego nie wyszło, PZPN zamknął sprawę.

      Pospieszyłem się troszkę z tym komentarzem. Otóż dobrze ze nie będzie zmiany układu tabeli ale minusem tego wszystkiego jest to że sędziemu uszło wszystko na sucho a jego pomyłki w meczu wytłumaczono słabszą dyspozycją dnia

      Comment

      • canizares
        Member
        • 05-2003
        • 36

        Sorry, że wrócę do tematu sprzed paru dni i nawiążę do kilku postów, ale chwilkę mnie nie było i po powrocie czytam, że oto, panie dziejaszku, wioski w pierwszej lidze grają! Gdy ludzie mnie w Warszawie pytają czy w Płocku są taksówki to się w sumie nie dziwię, bo - z całym szacunkiem dla Stoliczan - popularne jest tutaj przekonanie, że Polska składa się z Warszawy i okolic. Jednak, proszę Państwa, w Polkowicach też ludzie pewnie płaczą z radości jak im drużyna - która zresztą w pełni sobie na to zasłużyła - będzie grała w "ekstra"klasie. Następna rzecz : osobiście wolę, jak na stadionie będzie "piknikowo", niż jak mam oglądać albo być mimowolnym uczestnikiem kolejnych dymów. Te "niezłe ekipy" o których piszesz, Pogoniarzu, niestety tylko w niewielkim stopniu składają się z prawdziwych kibiców i ultras, których - jak sądzę - obydwaj cenimy, ale w dużej mierze z idiotów odpowiedzialnych za śmierć co najmniej kilku już osób i złą sławę jaką ten kibicowanie się cieszy w tym kraju. A jeśli chodzi o zasłużone kluby - też mi przykro patrzeć na degradacje kiedyś ŁKS-u czy Stomilu, a teraz Pogoni, ale co w takim razie powiedzieć o Stali Mielec śmigającej w IV lidze podkarpackiej? A te "wioski" jeszcze mogą nam wszystkim pokazać trochę dobrej piłki - o ile wcześniej kasa nie zniszczy tej całej ligi i będziemy oglądać łyżwiarstwo figurowe...

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Jeśli chcesz spać na meczach twoja sprawa.Zainteresowanie klubami z małych miejscowości będzie nikłe i na stadionie zero oprawy.Dopiero kilka kolejek przed końcem coś zacznie się dziać.Co?Wiadomo


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            Pogoniarz napisał(a)
            Jeśli chcesz spać na meczach twoja sprawa.Zainteresowanie klubami z małych miejscowości będzie nikłe i na stadionie zero oprawy.Dopiero kilka kolejek przed końcem coś zacznie się dziać.Co?Wiadomo

            Prawda jest taka a przynajmniej ja tak ją widzę że już lepiej niech w pierwszej lidze grają kluby z małych miast które mają pieniądze i wsparcie władz a nie duże które to właśnie robią numery pod koniec i nie mają kasy ani poparcia wśród samorządu czy prezydenta miasta.
            Choć nie ukrywam że jest to trochę chora sytuacja że w niewielu dużych ośrodkach miejskich wspiera się piłkę czy inne sporty.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pogoniarz napisał(a)
              i na stadionie zero oprawy.
              Oprawa oprawie nierówna.

              Lepiej spać na meczu, niż wysłuchiwać chamskich przyśpiewek. Ale to moje prywatne zdanie, może niektórzy lubią.

              Comment

              • canizares
                Member
                • 05-2003
                • 36

                baklazanek napisał(a)
                Prawda jest taka a przynajmniej ja tak ją widzę że już lepiej niech w pierwszej lidze grają kluby z małych miast które mają pieniądze i wsparcie władz a nie duże które to właśnie robią numery pod koniec
                Dokładnie - władze i piłkarze małych klubów muszą walczyć o dobrą renomę i dlatego często są o wiele lepiej poukładane niż uznane firmy, których działaczom wydaje się, że wszystko zrobi się samo, bo przecież takie tradycje, tyle lat w I lidze... A jeśli chodzi o poziom meczów, to biorąc pod uwagę ostatni sezon, dużo przyjemniej oglądało mi się grę Groclinu czy Odry (o mojej Petrze nie wspominając ) niż na przykład Legii. Na drugą ligę się też trochę w życiu nachodziłem i poziom piłki jest czasami dużo lepszy niż w pierwszej. A co do oprawy - podpisuję się pod wypowiedzią żą. Poza tym to piłkarze grają a nie kibice (na szczęście), a mnie interesuje przede wszystkim piłka.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  No cóż,Sami zobaczycie i ocenicie doping i 1000 osób (w porywach)na np.meczu Amica-Górnik Polkowice...


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    W Polkowicach, jednej z najbogatszych gmin w Polsce, dzięki stosowaniu różnych promocji meczowych, a więc darmowych wejść na mecze, ściągano czasami 3 tysięczną publiczność. Jak na ponad dwudziestotysięczne miasto to chyba dużo.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Nie obrażając nikogo,ale gdzie takie klubiki pasują do I ligi.I ta frekfencja na meczach.No ale to jest wybujała ambicja nowobogackich.Mieć swój klub w I lidze.Później wychodzi takie coś jak np.Sokół Pniewy.I liga a za płotem wiejskie domki.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        W Polkowicach chcieli mieć pierwszą ligę w koszykówce żeńskiej i piłce nożnej. No i mają teraz już wszystko. Gdzieś 5- 6 lat temu marzyli co najwyżej o ekstraklasie w piłce halowej, zdobyli mistrzostwo Polski, apetyty rosły ale już w innym kierunku, no i halówka spadła na psy.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Nie chcę być posądzany o to ,że mam pretensje do klubów z małych ośrodków.Awansowali i chwała im za to,ale naprawdę oprócz prawie wszystkich meczów w Szczecinie minus kamasze(od 80 roku)plus kilkadziesiąt wyjazdów widziałem atmosferę tu i tam na meczach.Niestety różnice są ogromne,adrenalina też.
                          Jlość też nie znaczy jakość(patrz Sczczecin za Bekdasa-15-20 tysięcy ludzi na meczu).
                          Polska z Kazachstanem zagrała w pierwszej połowie w najlepszym wypadku beznadziejnie,teraz dużo lepiej ,ale bez fajerwerków.Wynik dobry,gra...


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • canizares
                            Member
                            • 05-2003
                            • 36

                            kiszot napisał(a)
                            Nie obrażając nikogo,ale gdzie takie klubiki pasują do I ligi.I ta frekfencja na meczach.No ale to jest wybujała ambicja nowobogackich.Mieć swój klub w I lidze.Później wychodzi takie coś jak np.Sokół Pniewy.I liga a za płotem wiejskie domki.
                            A czemu zaraz "wybujałe"??? To takie same ambicje jak każdego klubu w tym kraju - osiągnąć jak najwięcej, niezależnie od tego czy to będzie Pogoń Szczecin czy Pogoń Lubaczów. Nie rozumiem też kompletnie czemu "nowobogackich" - czyżbyś sądził że sponsora Górnika Łęczna (a właściwie dwóch - jeden lepszy od drugiego) stać na więcej niż innych i dlatego jest na takim a nie innym miejscu w tabeli? Sorry, ale nie w ogóle nie rozumiem takiego myślenia. To może Małysza trzeba odsunąć od startów, bo przecież jest ze wsi i nie pasuje pewnie do Pucharu Świata... A jeśli chodzi o "wiejskie domki" - zapraszam na stadion (pierwszoligowej, a jakże) Polonii Warszawa (klub ze stolycy, to chyba dobry )

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Więc dla ciebie to jest normalne jak "wioski" grają w I lidze?A kluby z dużych miast w III albo IV lidze?Bo takich cudów nie ma w żadnej lidze Europy.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                kiszot napisał(a)
                                Bo takich cudów nie ma w żadnej lidze Europy.

                                Są Panie kolego! Choć by we Francji takie przypadki się zdarzają(np. Guingamp) jest ich dużo tylko trzeba się zagłębić w to zagadnienie ale nie twierdze że są to kluby które rządzą w swoich ligach.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎