Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #16
    Oglądałem mecz Groclin-Wisła do 70-tej minuty.Kopanina straszna.Wiatr,śnieżyca,słońce,klepisko.Niedzielan grał beznadziejnie,był zupełnie niewidoczny.Na Pogoni jest nowy dach nad dwoma sektorami,ale na wczorajszym meczu ochrona nie wpuszczała tam kibiców.Podobno przez te ostatnio wiejące wiatry konstrukcja się naruszyła.Szkoda słów na komentowanie tej usterki.Gieksa liderem-ale jaja


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #17
      W piątkowym "Dzienniku Polskim" pojawiła się artykuł o jatce w Wrocławiu http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/ar...ata=2003/04.04
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #18
        celt_birofil napisał(a)
        W piątkowym "Dzienniku Polskim" pojawiła się artykuł o jatce w Wrocławiu http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/ar...ata=2003/04.04
        Artykuł "Śmiertelny rezultat"
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #19
          A Piotr Mosór znowu narozrabiał, tym razem opluł trenera Wisły Płock. Ponoć był to rewanż za to iż podczas gry w/w zawodnika w Płocku trener się na nim wyżywał.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #20
            Chyba trzeba założyć nowy temat-Przy opluwanej piłce lub Przy pluciu o piłce ,albo kto z piłkarzy pluje na trenerów.Może po prostu Zachowanie zawodników(pseudo)


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #21
              W kwestii Mosóra.

              Mecz Legia - ktoś tam, starcie na polu karnym rywala, piłka wychodzi za linię końcową. Sędzia pokazuje, że grę rozpoczyna bramkarz. Mosór, zrywając się z ziemi, rzuca w stronę liniowego wściekłe 'co, k...?!' Powtórka pokazuje, że piłka NA PEWNO odbiła się od niego.

              To obrazuje poziom tego piłkarza.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #22
                Tu bym polemizował.W ferworze walki zdarzają sie kombinacje, ale nie umyślne plucie ,czy kopanie,lub walnięcie łokciem w głowę { jak Rataj Jwana)Trochę grałem w piłkę,ale wolałem cofnąć nogę-niestety mnie nie oszczędzali(do tej pory to czuję gdy trochę pobiegam za piłką)Piotrek M.to niestety mieszacz m.in.w Pogoni(tzw. grupa warszawska)Psychika to jego słaba strona i umiejętności już też.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #23
                  Też trochę gram w piłkę i wiem, że emocje potrafią przysłonić zdrowy rozsądek.

                  Ale pomyśl: koleś wykopał piłkę za linię i z bluzgami do sędziego, że tamten podjął jedynie słuszną decyzję. Już pal sześć buractwo, ale coś takiego to w gruncie rzeczy podburzanie kibiców przeciwko sędziemu!

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #24
                    Co ta banda pseudo-włodarzy i psudo-prezesów zrobiła z Pogonią-dramat
                    Last edited by Pogoniarz; 09-04-2003, 19:01.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Piwofil
                      Senior
                      • 01-2002
                      • 907

                      #25
                      Piłka kopana w wykonaniu europejskich drużyn pnie się coraz wyżej i wyżej, ciekawe czy polski poziom kiedyś choć troszkę się zbliży.
                      A mówię to bo wczoraj oglądałem pojedynek Real-MU i jesttem zachwycony grą piłkarzy obydwu drużyn,to był istny majsterszyk, teraz kolejny smaczek, czyli Juventus - Barcelona. Chyba nie może być nic lepszego, nawet mecz Wisła Legia Mam nadzieje że w końcu doczekamy się naszej drużyny w LM.
                      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #26
                        Piwofil napisał(a)
                        Piłka kopana w wykonaniu europejskich drużyn pnie się coraz wyżej i wyżej, ciekawe czy polski poziom kiedyś choć troszkę się zbliży.
                        A mówię to bo wczoraj oglądałem pojedynek Real-MU i jesttem zachwycony grą piłkarzy obydwu drużyn,to był istny majsterszyk, teraz kolejny smaczek, czyli Juventus - Barcelona. Chyba nie może być nic lepszego, nawet mecz Wisła Legia Mam nadzieje że w końcu doczekamy się naszej drużyny w LM.
                        Ten post raczej nadaje się do tematu O WIELKIEJ PIŁCE!


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #27
                          HMM ja chyba odladalem inny mecz albo jestem po prostu za stary i pamietam mecze z przed lat. Mecz realu z man byl nudny jak flaki z olejem i prowadzony w zowlim tempie. Bramki padly po rzeczywiscie ciekawych indywidualnych zagraniach ale ogolnie szum wokol tewgo spotkania i tych klubow ma sie nijak do naprawde reprezontowanego przez te kluby poziomu - reszta to propaganda mediow
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            #28
                            zythum napisał(a)
                            HMM ja chyba odladalem inny mecz albo jestem po prostu za stary i pamietam mecze z przed lat. Mecz realu z man byl nudny jak flaki z olejem i prowadzony w zowlim tempie. Bramki padly po rzeczywiscie ciekawych indywidualnych zagraniach ale ogolnie szum wokol tewgo spotkania i tych klubow ma sie nijak do naprawde reprezontowanego przez te kluby poziomu - reszta to propaganda mediow
                            Tak widziałeś ten mecz?O kurcze!To chyba faktycznie oglądaliśmy inne mecze...Mecze z lat osiemdziesiątych były bezkontaktowe,chodzili po boisku i kosy były ewenementem.Kto miał adapter zna ustawienia na 45 i 33i1/3i taka jest różnica.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              #29
                              ja bardziej cenie finezje, technike, ataki na obie strony a nie : wslizg,wslizg,wslizg. A poza tym przypomnij sobie mecze z lat 80: Widzew Man City, Widzew Juwentus, Widzew Liverpool - jezeli te mecze byly bezkontaktowe to ja rzeczywicie nie ogladalem ich uwaznie. tak zreszta jak wielu innych w pucharach czy lidze
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                #30
                                Oczywiście że była walka,ale teraz piłka jest zupełnie inna.Teraz gra jest szybka,ale chaotyczna,choć niektóre zagrania zadziwiają finezją.Wtedy nie było komercji takiej jak dziś.Wtedy mecze były nudne i teraz też są-na to nie ma siły.Nie licytujmy się.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎