Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    No udało się Zagłębiu-to był mecz o 6 punkciorów.Teraz trzeba walczyć o baraże!Pogoń się jeszcze trzyma w Płocku...


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pogoniarz napisał(a)
      Pogoń się jeszcze trzyma w Płocku...
      A nawet prowadzi 1:0, oby tak do końca.

      Comment

      • polanka
        Junior
        • 05-2003
        • 17

        robox napisał(a)
        Zagłębie uczyniło duży krok, by pozostać w gronie pierwszoligowców... .
        Jeden mniejszy kroczek i będzie razem z Górnikiem Polkowice biegać po jednym boisku.

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          polanka napisał(a)
          Jeden mniejszy kroczek i będzie razem z Górnikiem Polkowice biegać po jednym boisku.
          To będzie bardzo ciekawie . Takie miedziane derby.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            No nie udało się dowieźć remisu do końca.Szkoda...


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              dziś przy pełnych jak nigdy trybunach (5 tyś.) i znakomitej oprawie Jagiellonia strzelając 4 bramki ugrała remis 2-2 wstyd!!! na następny mecz przyjdzie 700 osób i bedzie sukces bo patrząc dziś na ten mecz aż żal serce ściska
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • szarpik
                Senior
                • 02-2002
                • 676

                najbardziej boli mnie to , że Lech przegrał z Groclinem grajac jeden z najlepszych meczy sezonu , a w 90 min nie wykorzystujac sytuacji sam na sam ... szkoda , tera wyjazd do Warszawy a potem ....
                Pogoniarz przyjedziez???
                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                Comment

                • canizares
                  Member
                  • 05-2003
                  • 36

                  Pogoniarz napisał(a)
                  No nie udało się dowieźć remisu do końca.Szkoda...
                  Ale i tak szacunek... Nie chcę pod sobą kopać dołków, ale Pogoni należał się przynajmniej remis. Powiem tylko tyle, że Orlen to bogaty sponsor i dba o wyniki klubu, szukając wszelkich rozwiązań... Reszty się domyślcie. Źródło informacji sprawdzone

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    szarpik napisał(a)
                    najbardziej boli mnie to , że Lech przegrał z Groclinem grajac jeden z najlepszych meczy sezonu , a w 90 min nie wykorzystujac sytuacji sam na sam ... szkoda , tera wyjazd do Warszawy a potem ....
                    Pogoniarz przyjedziez???
                    Zastanawiam się.Najgorsze jest to,że przyjazd z partyzanta grozi...Nie są to przyjazne tereny dla miszkańców Grodu Gryfa.
                    Ma być prawdopodobnie organizowany pociąg specjalny,ale tyle godzin w pociągu bez piwa i oglądanie tych w niebieskich mundurach nie należy do przyjemności.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Nadmienię,że w sobotę byłem na meczu 4 ligi(dla porównania).Grała Arkonia Szczecin(kiedyś nawet były derby w 1 lidze z Pogonią)z Regą Trzebiatów.Na stadionie sprzedawano Bosmana beczkowego po 3.50pln,oczywiście w plastikach,ale zawsze to coś.Pogoda dopisała,stadion położony w Lasku Arkońskim ,sam mecz cieniutki.Miejscowi wygrali 2:0.Bilety po 2 złocisze.Ogólnie pełna turystyka


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Jeszcze o meczu Legii z Widzewem-niestety nie zabrakło atrakcji poza boiskowych.Jak zwykle furkotały kamienie(taka tradycja na tym stadionie),oczywiście były też próby przedostania się do siebie antagonistycznie nastawionych grup...
                        W Płocku ekipa ze Szczecina dwukrotnie(przed meczem i w trakcie została obrzucana kamieniami)Dwa razy wytłumaczyli komu trzeba,iż tak się nie robi i...zostali wyrzuceni ze stadionu-tak jest najprościej.

                        Jeszcze chłopak ze Ślaska trafił w stanie bardzo ciężkim do szpitala.Zostali porządnie obici przez...wracając z Bełchatowa.

                        Czy to się w kiedyś skończy?Ja w to już nie wierzę,(m.in to wszystko pokłosie awantury we Wrocławiu)Po prostu brak słów


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • canizares
                          Member
                          • 05-2003
                          • 36

                          Pogoniarz napisał(a)

                          <ciach>
                          W Płocku ekipa ze Szczecina dwukrotnie(przed meczem i w trakcie została obrzucana kamieniami)Dwa razy wytłumaczyli komu trzeba,iż tak się nie robi i...zostali wyrzuceni ze stadionu-tak jest najprościej.
                          Dyskusja na temat "kto kogo" jest raczej bez sensu bo tak naprawdę jest to jakiś efekt domino ciągnący się od niepamiętnych czasów, ale zdam tylko relację z tego co widziałem... Kibice Pogoni nie zdążyli nawet dobrze wejść na sektor (do tego stopnia że nie było nawet jeszcze ochrony w pobliżu) a od razu zaczęli przeskakiwać przez barierki w stronę hoolsów Petry. Obie strony powstrzymywał 1 (słownie: JEDEN) ochroniarz trzymając bramkę. Chyba przeżył ) Akcję na bocznym boisku za trybuną też zainicjowali szczecinianie. Ale nie wiem co się działo przed meczem. W każdym razie możesz mi wierzyć - OBIE strony miały swój udział w całej sprawie. Jeśli chodzi o wyrzucanie ze stadionu, to wiesz dobrze, że jest to metoda stosowana w całej Polsce, że wyprowadza się zawsze kibiców przyjezdnych, a nie cały stadion kibiców gospodarzy.
                          Tylko nie rzucaj we mnie niczym, bo w tym miesiącu naprawdę nie mam na lekarza.. ))

                          Comment

                          • Piecia
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 3307

                            Więc i ja jeszcze raz wróce do niedzielnego meczu:
                            Akcja "Pełny stadion" przyciągneła na trybuny kilka tysiecy kibiców ale miała też pokazać że kibice potrafia kulturalnie dopingowac i ten mecz miał byc dowodem dla włodarzy miejskich i wojewódzkich na to, ze warto w Jage inwestować. Przyjechała też kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców z Elbląga i prowokowała wyzwiskami pod adresem Białostocczan.
                            efekt nie trudny do odgadniecia: kibice gości zaczęli łamać ławki i tłuc się z policją. Ciekawe, jak ocenili to obecni na stadionie prezydent miasta i wojewoda
                            Koniec i bomba,
                            Kto nie pije ten trąba !!!
                            __________________________
                            piję bo lubię!

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Dzisiaj znowu klasyk naszej ekstraklasy Legia-Lech!Oj będzie się działo!
                              Szkoda,że nie mogę zobaczyć takiego meczu
                              Dziś wybieram się oczywiście na Twardowskiego.Widzew nie może pogubić w Szczecinie punktów gdyż inni tylko na to czekają.
                              Wczoraj Odra dała znowu plamę.Ta porazka może kosztować Ją miejsce w pucharach.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • albeertos
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 2313

                                Pogoniarz napisał(a)
                                Dzisiaj znowu klasyk naszej ekstraklasy Legia-Lech!Oj będzie się działo!
                                Żeby tylko na boisku, a nie poza nim...
                                Faktycznie może ybć ciekawie, bo obie drużyny mają o co grac - Legia ma szanse nawet na mistrza, a Lech walczy o utrzymanie i ma w sobie sportową złośc po porażce z Groclinem w ostatniej minucie po faulu na Tyrajskim.
                                Jestem dobrej myśli.
                                (_)>
                                Nigdy się nie poddawaj!!!
                                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                                Lech jest tam gdzie jego wiara
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎