Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #61
    pulas napisał(a)
    Nie musi sobie przypominać, bo nie zapomniał. To raczej przypomnij sobie Ty w jakich okolicznościach był ostatnio zwalniany.
    Problemem w polskiej piłce są śmieszni działacze, a nie trenerzy. Jeżeli menadżerem drugoligowej drużyny z aspiracjami na ekstraklasę jest gość po podstawówce (tylko dlatego, że jego ojciec jest właścicielem klubu), i to on zwalnia trzykrotnego mistrza polski po jednym przegranym meczu, to moim zdaniem coś tu jest nie tak.
    Życzę Smudzie wszystkiego najlepszego!

    Pamiętam że był to bardzo dobry trener ale teraz się już chyba wypalił! Przypomnij sobie jak grała Legia za jego kadencji choć chodziły słuchy że piłkarze robią mu na złość. Dobry trener nie zatrudnia ciągle tych samych piłkarzy którzy nie mogą pomóc drugoligowej drużynie. Do Legii sprowadził Wojtale, Siadaczkę, Łapinskiego i Citke. A ilu z nich grało w pierwszym składzie? No właśnie! Widzew prowadził przez kilka miesięcy i jakoś słabo mu tam szło( choć rozumiem za na wyniki potrzeba czasu) i nie chodzi tylko o wyniki ale o sama grę.
    A co do Piotrkowa Trybunalskiego to po odejściu Smudy tez jakoś nie mogą wygrać, czyżby źle przepracowany obóz przygotowawczy?? Nie da się ukryć że Smuda pakując się do Widzewa czy Piotrkovi wydaje sam na siebie wyrok. Czy on nie wie jak w tych klubach się pracuje( choć by ten przykład protektoratu tatusia). A to kłótnie prezesów albo zwalnianie trenerów co miesiąc. Chciał bym żeby Smuda przypomniał sobie na czym polega jego fach bo to bardzo sympatyczny trener który czasem potrafi mnie rozbawić jak mało kto.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #62
      Czas ruszać na mecz.Na meczu będzie też jeden z uczestników giełdy i biesiady(Tarnów-kibic Wisły)Niestety tylko On będzie się cieszył.Wróci z tarczą-a ja wrócę do pogiełdowej lodówki pełnej wrażeń


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #63
        Szczęście było tak blisko!Wisła zagrała jak z Groclinem-cienizna zupełna.Wielkie brawa dla chłopaków.Szkoda...


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #64
          W drugiej lidze zmiana lidera, Świt znów przed Górnikiem Polkowice.
          Po następnej kolejce nastąpi kolejna zamiana
          W pierwszej lidze chyba będzimy mieli nowego lidera. Zagłębie ma nóż na gardle, więc musi wygrać z Dospelem.

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #65
            baklazanek napisał(a)
            Och i Smuda przyjął ofertę Widzewa. A ponoć dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi a Franciszek zrobił to już 3 razy
            Nie żebym się chwalił ale w dzisiejszym numerze Piłki Nożnej jest artykuł o Smudzie poprzedzony prawie identycznymi słowami Plagiat!!

            Comment

            • szarpik
              Senior
              • 02-2002
              • 676

              #66
              No i na szczęście debiut Smudzie w Poznaniu raczej nie wyszedł i moja drużyna komplet punktów zdobyła
              ps. szacunek dla Pogoni
              WWW.EKSTRAKLASA.NET

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #67
                Miło to słyszeć Szarpik.Co do wyjazdu do Poznania są plany jechać jak na PP( 850 osób ze Szczecina,12:11w karnych-dla Lecha)konkretną liczbą kibiców,bądź...Czas da znać!Ps.Takie mecze elektryzują kibiców i tylko pozostanie żal,że Pogoni nie będzie w lidze -pewnie na długi czas...


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  #68
                  A w wielką sobotę "wielkie" derby? III ligi.Polonia Bytom-Zagłębie Sosnowiec.
                  Zapowiada się ciekawie.Na stadionie i poza
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    #69
                    Pan Zaorski przymierzał się do nakręcenia 2 części "Piłkarskiego Pokera",może naprawdę warto się nad tym pomysłem zastanowić? To co się dzieje woła o pomstę do nieba i powoli zaczyna się o tym coraz głośniej i bardziej otwarcie mówić zapraszam do lektury
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #70
                      Piecia napisał(a)
                      Pan Zaorski przymierzał się do nakręcenia 2 części "Piłkarskiego Pokera",może naprawdę warto się nad tym pomysłem zastanowić? To co się dzieje woła o pomstę do nieba i powoli zaczyna się o tym coraz głośniej i bardziej otwarcie mówić zapraszam do lektury
                      Piecia! Przy tej bandzie w PZPN-ie i Kolegium Sędziowskim to nie ma szans by się coś zmieniło na lepsze.Wciąż są wybierani do związku Ci sami Leśni Dziadkowie(tak jak w życiu politycznym)i nikt sobie nie daje z tym rady!Zgroza!


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        #71
                        Pogoniarz napisał(a)
                        Piecia! Przy tej bandzie w PZPN-ie i Kolegium Sędziowskim to nie ma szans by się coś zmieniło na lepsze.Wciąż są wybierani do związku Ci sami Leśni Dziadkowie(tak jak w życiu politycznym)i nikt sobie nie daje z tym rady!Zgroza!

                        Już za rok bądź góra dwa lata wszystko się zmieni, przynajmniej na papierze. Otóż już od jakiegoś czasu istnieje coś takiego jak PALP(mam nadzieje że się nie pomyliłem) które w niedługim czasie ma przejąć prowadzenie rozgrywek ligowych. Jest to organizacja która skupia w sobie wszystkie kluby piłkarskie 1 i 2 ligi i być może tez trzeciej. To oni będą decydowali o obsadzie trenerskiej a nie PZPN. Ale czy to cos pomoże?? Wierzę że tak gdyż wtedy oszukiwać kluby nie będzie tak łatwo.
                        A najbardziej to mnie denerwują w PZPN-ie te stare dziadki z Apostelem i Strejlałem na czele. Na piłce się nie znają nic a nic ale wszędzie swoje zasmarkane noski wpychają. A Pan Listkiewicz jeszcze im w tym pomaga. Jedna wielka mafia która zastąpiła poprzednią jeszcze większą i to jest jedyny plus tego wszystkiego.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #72
                          Bakłazanku-zapomniałeś wymienić jeszcze pana Kolatora i Kuleszę(do śmierci na stanowiskach)Brr.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • And69
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 1487

                            #73
                            baklazanek napisał(a)
                            Już za rok bądź góra dwa lata wszystko się zmieni, przynajmniej na papierze. Otóż już od jakiegoś czasu istnieje coś takiego jak PALP(mam nadzieje że się nie pomyliłem) które w niedługim czasie ma przejąć prowadzenie rozgrywek ligowych. Jest to organizacja która skupia w sobie wszystkie kluby piłkarskie 1 i 2 ligi i być może tez trzeciej. To oni będą decydowali o obsadzie trenerskiej a nie PZPN. Ale czy to cos pomoże?? Wierzę że tak gdyż wtedy oszukiwać kluby nie będzie tak łatwo.
                            A najbardziej to mnie denerwują w PZPN-ie te stare dziadki z Apostelem i Strejlałem na czele. Na piłce się nie znają nic a nic ale wszędzie swoje zasmarkane noski wpychają. A Pan Listkiewicz jeszcze im w tym pomaga. Jedna wielka mafia która zastąpiła poprzednią jeszcze większą i to jest jedyny plus tego wszystkiego.
                            Oj Kacper chyba coś ci sie pokićkało , od kiedy PZPN decyduje o obsadzie trenerskiej .

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #74
                              Po prostu walnął babolka.Myślałem ,że się zreflektuje.Po prostu nie to miał na myśli.To wszystko.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • And69
                                Senior
                                • 06-2002
                                • 1487

                                #75
                                Pogoniarz napisał(a)
                                Po prostu walnął babolka.Myślałem ,że się zreflektuje.Po prostu nie to miał na myśli.To wszystko.
                                Wiem o tym i chciałem się z niego trochę ponabijać .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎