Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sącząc piwo przy komputerze grając w...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yavo Wyświetlenie odpowiedzi
    Manic Miner starszy - 1983
    kojarzę to coś z ZX Spectrum
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • yavo
      • 03-2009
      • 909

      Dokładnie

      Comment

      • abelincoln
        Senior
        • 01-2010
        • 287

        Heh, a myślałem, że ja jestem sentymentalno-zboczony grając w grę z 1991 roku. Pierwsza gra dla której zarwałem noc - i wciąż zdarza mi się wrócić do niej...
        Also ForFM Towns, MSX, NES, PC-88, PC-98, Sharp X1, Sharp X68000Developed byKOEI Co., Ltd.Published byKOEI...

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
          Zacząłem tłuc w Wiedźmina 3, bo wreszcie mam stacjonarny komp
          Nawet fajne
          Gra skończona - warto polecić. Czekam na zapowiadane nowości w tym świecie.

          A obecnie troche pogrywam w No Man's Sky. Latam po kosmocie ze spawarką
          MM961
          4:-)

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            No to ja też nie będę "stawał okoniem" i powiem, że znów (po raz 2) powróciłem do MDK (Pendragon, thx!). Jakbym mógł wrócić do Shogo MAD (nie mam) to też bym się nie wahał. W zeszłym roku powróciłem do gierki z cyklu SW. Jedi Knight, ale utknąłem na dwu mapach i się poddałem.Gdyby jednak ktoś miał coś z tego uniwersum lub powyższe to przyjmę.
            Odkryłem w domu rodzinnym mojego starego kompa z Voodoo (ktoś to jeszcze pamięta?!) na windzie 98SE i chciałbym odpalić stare gierki. Mam już Hexena II (poza MDK) i wciąż liczę na Shogo MAD, bo gierka miała niezły potencjał a jakoś przeszła bez echa. Ma ktoś jeszcze jakieś w oryginale na zbyciu zapraszam na PW.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎