Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sącząc piwo przy komputerze grając w...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Sącząc piwo przy komputerze grając w...

    Jest na forum o sporcie, filmach, komiksach i bajkach, a przy jakich grach (tu pozostańmy przy komputerowych) zdarza nam sie popijac piwo.
    Sam jestem od prawie zawsze (tzn od czasu gdy posiadłem komputer) fanem menadżerów piłkarskich i w nich oczywiście rządzi "Championship Manager". Jest to praktycznie jedyna gierka, w która grywam, którą posiadam oryginalną (season 97/98) i przy której mój komp jeszcze jako tako daje sobie radę. Sporadycznie lubiłem Quake jak chciało mi sie komus dowalić. Miałem też styczność z Age of Empaire, ale tak wszystko wymiękało przy CM. Po załapaniu jakiegos paskudnego wirusa pod koniec zeszłego roku, który doprowadził do sformatowania dysku, najbardziej było mi żal zapisu gry CM, a doszedłem już do sezonu 2029/30... ach jo...
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Dawno w nic nie grywałem*. Już nawet myślałem że era gier komputerowych już za mną, aż tu nagle dorwało mnie Grand Theft Auto - Vice City. Wciągnęło mnie. Nic dziwnego - w końcu z Pruszkowa jestem

    *) Nie licząc MS Train Simulator, Trainz, darmowego EU07-424, czy paru innych pomniejszych. Ale to już takie skrzywienie W te mogę zawsze i wszędzie.
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #3
      Najwięcej piwa wypijałem przy grach takich jak Heroes of Might and Magic i Diablo. Było to ładnych parę lat temu, jeszcze w akademiku. Teraz z powodu braku komputera w domu raczej w ogóle nie grywam, chyba, że jakiś pasjansik w pracy, ale to już bez piwka
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • crizz
        ...
        • 02-2003
        • 1255

        #4
        Najbardziej lubię gry z fabułą, niezależnie od gatunku - przygodówki, FPP, TPP. Ostatnio były to Max Payne 2, Mafia, GTA: Vice City, Medal of Honor, Call of Duty... Dla odmiany niedawno katowałem też Need for Speed: Underground.
        Grać uwielbiam i robię to jak tylko czas pozwala - czasami nawet dwa razy w tygodniu .

        Comment

        • bury_wilk
          Senior
          • 01-2004
          • 2655

          #5
          Ja grywam w piłkarskie menadżery, w Fifę, czasem w Need for speed'a, częściej zaś w strategie i erpegi. Ostatnio zdaża mi się grać w Crusaiders i Baldurs Gate II. A, no i w pingwina
          Lubię kiedy się zieleni
          Lubię jak się piwo pieni...

          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            slavoy napisał(a)
            Dawno w nic nie grywałem*. Już nawet myślałem że era gier komputerowych już za mną, aż tu nagle dorwało mnie Grand Theft Auto - Vice City. Wciągnęło mnie. Nic dziwnego - w końcu z Pruszkowa jestem

            *) Nie licząc MS Train Simulator, Trainz, darmowego EU07-424, czy paru innych pomniejszych. Ale to już takie skrzywienie W te mogę zawsze i wszędzie.
            Miałem przyjemność prowadzić na żywo ET-22(ksywka byk) i EU-O7(ksywka pszczółka).Najszybciej mogłem jechać 125 km/h.Służbowy rozkład jazdy na więcej nie pozwalał na tej trasie.W gierki raczej nie grywam,choć pingwinki


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Pepek
              Senior
              • 04-2003
              • 1499

              #7
              Ech... jaka szkoda, że czasu coraz mniej na gierki... Zawsze preferowałem strategie. Zaczęło się od serii V for Victory i Carriers at War. Potem było tego wiele, najlepiej wspominam wszystkie Panzer Generale i Age of Empire. Teraz na rozgrywki jakoś nie chce się zarywać kolejnych nocy więc nie mogę jakoś "zabrać się" za Praetorians

              Comment

              • Wujcio_Shaggy
                Senior
                • 01-2004
                • 4628

                #8
                Nie grałem chyba już z pół roku... (nie licząc pingwina i Sapera w pracy ). W czasach, gdy mój komp był "trendy", namiętnie trenowałem różne strategie (typu Cywilizacja czy HoMM), strategie miejsko-komunikacyjne (Sim City, Traffic Giant), symulatory samochodowe, samolotowe i kolejowe, no i czasami relaksujące strzelaniny - starego, dobrego Wolfensteina 3D i Duke'a Nukem'a.
                Z tym pół roku to trochę przesada - grywam też w Kolejarza (krajowy symulator ruchu pociągów na stacji, rzecz bardzo wciągająca, oczywiście dla pasjonatów) tudzież w BAHN-a (trudno to w sumie nazwać grą: symulator sieci kolejowej/tramwajowej/itd. - komunikacyjnej jednym słowem).
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  #9
                  Wiele nocy spędziłem nad kolejnymi częściami Heroes of Might and Magic, ale ostatnio zarzuciłem te walki z gryfami i smokami. Najbardziej odpowiadał mi Heroes 2, bo kolejne części różniły się od siebie już tylko grafiką. Miałem nawet czasami wrażenie, że inteligencja przeciwników spada wraz z kolejnym zestawem dodatków do gry...
                  W ostatnich miesiącach zdarza mi się grać w w Soldier of Fortune - w dwóch najłatwiejszych poziomach grę skończyłem, więc podnoszę sobie poprzeczkę.
                  Czasami z bratem gramy w Quaka Arenę (na dwa kompy), a ze starszą córką w Kajka i Kokosza. Taka polska staroć, dosyć prymitywna ale wciąga...
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • Pudlarz
                    Piwiarz sezonowy
                    • 01-2002
                    • 650

                    #10
                    Wychodzi na to, że jestem odmieńcem - gdy jestem zajęty przy komputerze, nie popijam piwka.
                    Dobre piwo nigdy nie jest złe
                    http://www.janczech.stary.sacz.pl
                    (galeria ekslibrisów)

                    Comment

                    • breslauer
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2690

                      #11
                      Mój komputer w domu to raczej staruszek, więc gry nie wchodzą w rachubę. I tak zresztą nie mam czasu. Ale kiedyś namiętnie trenowałem Heroes of Might and Magic 3 oraz Sanitarium i Blade Runner'a.

                      Comment

                      • maryhh
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 1895

                        #12
                        hmm, w wolnych chwilach NHL2004, Colin 2 i Tomb Raider IV
                        kiedyś było tego wiecej....
                        Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                        "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                        do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                        Comment

                        • maleństwo
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 847

                          #13
                          W gry gram często, więc nie zawsze piję do nich piwko, bo zostałabym nałogiem Uwielbiam strzelanki np. "Soldier of Fortune", "Hexen" i "Blood"(dosyć przerażające). Wyścigi samochodowe, głównie "Need For Speed - Hot Pursuit". Kiedyś przerabiałam "The Sims" , "Sim City". Ostatnio gram on-line w kurniku i na wp.pl w "literaki"(coś jak scrable). Nie przepadam za strategiami, chociaż wyjątkowo się wciągnęłam przy "Kleopatrze" i "Anno 1503".

                          Comment

                          • albeertos
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 2313

                            #14
                            Ostatnimi czasy to głównie CM 3 z polską łatką, Heroes of Might and Magic III AB, Colin McRae 2, NBA. Generalnie preferuję startegię i gry nie wymagające jakiejś wielkiej ekwilibrystyki na klawiaturze.
                            (_)>
                            Nigdy się nie poddawaj!!!
                            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                            Lech jest tam gdzie jego wiara
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • marcopolok
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2334

                              #15
                              to w takim razie ja wybitnie zakopałem się w antykwariacie

                              Wykopałem grę pod tytułem DIGGER - z lat 80-tych
                              która przypomina mi czasy przy starym Amstradzie ze szklanką Żywieckiej 7-ki w małej łapce - Ych to były czasy....

                              z aktualności to pod piwko Cezar i Faraon
                              bez brody...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎