Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co daje smak tabletki w piwie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • MrJohnyWoW
    replied
    Nie jestem pewien czy tutaj chodzi o smak gorzki. Bardziej cierpki. Ale już zostawmy nazewnictwo. Piwo składa się z różnych składników, może być różnie przygotowane. Są piwa, które mi lepiej smakują i gorzej. Ale co stanowi o tym, że piwo jest takie cierpkie/gorzkie? Chmiel? Słód? Jaki słód? Metoda przygotowania? Styl piwa?

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Uwaga!!!!! Piwo jest gorzkie

    Leave a comment:


  • MrJohnyWoW
    replied
    A napiszesz coś mądrego? Jak się nie znasz na piwie i nie znasz odpowiedzi na temat to może lepiej zamilczeć? A jak znasz odpowiedź to napisz i tyle...

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Byłeś z tym u lekarza?

    Leave a comment:


  • MrJohnyWoW
    started a topic Co daje smak tabletki w piwie

    Co daje smak tabletki w piwie

    Witam wszystkich. Jestem totalnym amatorem aby było jasne. Generalnie nie pije piwa bo mi nie smakuje ale... Pomyślałem sobie, że jest tyle gatunków piw, że może ja nie trafiłem na swoje. Mi najbardziej przeszkadza w piwach smak tabletki na języku. Jakbyście sobie za długo przytrzymali np pyralgine na języku przed połknięciem to czuć taki posmak chemiczny, tabletki zwał jak zwał. Próbowałem różnych piw i tych z wyższym ibu i z mniejszym i to raczej nie to. Testowałem pszeniczne i też bez różnicy. Pilsnery najgorzej wypadały. Pilsner urquell to mnie z butów wyrzucił (chodzi o ten posmak). Jednak znalazłem piwo, które najbardziej mi podchodzi i jest to książęce złote. Proszę o podpowiedź co daje taki posmak? Bym wtedy szukał piw, które bardziej mi podejdą.
    Last edited by MrJohnyWoW; 12-12-2020, 00:19.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎