Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze ulubione śniadanie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Prusak
    replied
    Słuszna uwaga: podstawą jest wstać i mieć gotowe.

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Najlepsze śniadanie jest takie, które zrobi kto inny.

    W kontekście zdrowotności zastanawiam się, jakie walory zdrowotne ma "kawa tylko kawa i do południa nic więcej". Ja bym umarł po tygodniu.

    Leave a comment:


  • osmano
    replied
    Akurat ta mięta to po prostu rewelacja, nie tylko smakuje wyśmienicie ale też działa dobrze jak np. dopada nas ból brzucha . Stąd popieram przedmówcę i gorąco polecam, w jakiejkolwiek formie!
    Last edited by osmano; 21-06-2019, 12:51.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Zapomniałem dodać, że zarówno śniadanie jak i kolację popijam japońską zieloną herbatą z miętą Sencha Mint Organic.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    W naszych wizjach śniadania ścierają się różne przyzwyczajenia i szkoły żywienia. I stąd u niektórych taka bulwersacja. Dla kogoś kto pracuje fizycznie posiłek kaloryczny, z dużą ilością węglowodanów i białek jest konieczny, dla kogoś kto pracuje przy biurku zupełnie coś odmiennego. Nie jestem w tym biegły, ale odkąd mój metabolizm nie działa jak dawniej baczniej zwracam uwagę na to co jem. A i tak przyzwyczajenia i zachciewajki potrafią zmienić koncepcję pierwotną. Chyba najgorsze śniadanie jakie kojarzę to parówki. Kiedyś kolega zrobił mi parówki rzemieślnicze i to mogę jeść. Jego dzieciak nie chciały.
    Last edited by e-prezes; 13-08-2018, 20:37.

    Leave a comment:


  • Gringo
    replied
    Oj tak i wędzone, na przykład taki halibut ze świeżą bułeczką.

    Leave a comment:


  • jacekwerner
    replied
    Ryby, ryby, ryby.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Jajeczko na pół miękko, kanapki z dobrą wędliną, dobry ser żółty. Czasem może być twaróg ze szczypiorkiem i jajkiem. Herbata.

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja od kilku lat stosuje zestaw trzy jajka na miękko plus cztery plasterki smażonego boczku.
    Pychotka
    Jajeczko na miękko jak najbardziej (choć czasem wyjdzie na twardo ), ale ten boczek - brr . No i żadnej kawy, mleko z kakaem lub inką lub jogurt.
    Last edited by dadek; 13-08-2018, 16:31.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
    Rozumuję, że masz niedowagę i dlatego od rana ładujesz w siebie ilość kalorii potrzebną pracownikowi budowlanemu na Alasce
    Nie wiem skąd takie rozumowanie u Ciebie, skoro piszę, że pozwala mi utrzymać wagę to chyba jasne, że nie chodzi mi o przytycie.
    A 445 kcal to na Alasce trochę za mało na śniadanie.

    Leave a comment:


  • fidoangel
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
    Jem tak właśnie dlatego, ze mam problem z waga, a takie jedzenie chociaż pozwala mi utrzymać tę co mam.
    Nie rozumiem dlaczego uważasz, moja i dyczkina dieta to igranie ze zdrowiem, mógłbyś te myśl poprzeć jakąś teorią

    Rozumuję, że masz niedowagę i dlatego od rana ładujesz w siebie ilość kalorii potrzebną pracownikowi budowlanemu na Alasce


    A teoria, oczywiście ... obecna dietetyka propaguje "zdrowe żywienie" w postaci warzyw, owoców, soków, musli, czarnego chleba, czerwonego mięsa, wina, serów, czosnku... a tych, którzy mają inne zdanie i inną dietę, skazuje zaocznie na zawał, udar, żylaki, raka wszystkiego, brak energii, siedzenie przed telewizorem, słaby i nudny seks, brak perspektyw...
    Czy to wystarczy abym się o kolegów nieco martwił?

    Leave a comment:


  • Doodeck
    replied
    Jajecznica

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi

    Przy Twojm i @dyczkina śniadaniu, moje picie kawy na czczo wygląda jak niewinna, dziecięca igraszka ze zdrowiem.

    Jeśli jednak taka dieta pozwala Wam utrzymać sensowną wagę i nie powoduje innych problemów to znaczy, że jest jak najbardziej prawidłowa.
    Jem tak właśnie dlatego, ze mam problem z waga, a takie jedzenie chociaż pozwala mi utrzymać tę co mam.
    Nie rozumiem dlaczego uważasz, moja i dyczkina dieta to igranie ze zdrowiem, mógłbyś te myśl poprzeć jakąś teorią

    Leave a comment:


  • fidoangel
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie spinaj się Fido . Wszak człowiek całe życie uczy się: o zdrowiu, o piwie o Bogu..



    Jak w jednym wątku dwóch kolegów zwraca mi uwagę żem "spięty i najeżony" to sygnał, ze pora na urlop i tak sie stanie już jutro.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Często, ale nie zawsze są to płatki owsiane z żurawiną i jogurtem. Potem kawa.
    Last edited by e-prezes; 09-08-2018, 10:59.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎