Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakąska do piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
    A co za różnica w przypadku allegro gdzie się mieszka? Po drugie zmieniając miejscowość na “szybka wysyłka” łamie się regulamin i jest to dodatkowo problem dla kupujących ponieważ mają niepełne dane sprzedającego przez co taka osoba może stać się nie wiarygodna ponieważ może mieć coś do ukrycia że nie podaję miejsca zamieszkania.
    To był przykład. Wielu ludzi ma napisane w tym miejscu 'Internet' lub 'Cała Polska' wszysto jedno tak na prawdę. Ale wielu klientów odtrasza nazwa Mysiadło. Gdybym nie wiedział, że to Dimka, to bym nie kupił od niego lecz u konkurencji.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
      To był przykład. Wielu ludzi ma napisane w tym miejscu 'Internet' lub 'Cała Polska' wszysto jedno tak na prawdę. Ale wielu klientów odtrasza nazwa Mysiadło. Gdybym nie wiedział, że to Dimka, to bym nie kupił od niego lecz u konkurencji.
      To stwarza też później problem podczas kupowania na aukcjach bo sprzedający dostaje nie pełne dane adresowe. Z drugiej strony jest formularz do zgłaszania niepełnych danych adresowych po wypełnieniu którego osoba która ma je zmienione lub nie pełne musi je uzupełnić a jeśli tego nie zrobi ma zawieszone konto.

      Z drugiej strony to u kogo byś mniej obawiał się kupić przedmiot na allegro. Od osoby zamieszkałej w Mysiadle czy w Internecie
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        Cholera coś za często powtarzam “z drugiej strony”
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
          To stwarza też później problem podczas kupowania na aukcjach bo sprzedający dostaje nie pełne dane adresowe. Z drugiej strony jest formularz do zgłaszania niepełnych danych adresowych po wypełnieniu którego osoba która ma je zmienione lub nie pełne musi je uzupełnić a jeśli tego nie zrobi ma zawieszone konto.
          Z formularzem nie ma problemu i z danymi teleadresowymi ponieważ każdy może sobie ustawić standardową wiadomość, jaka przychodzi do kupujących po wygraniu aukcji i nie musi się ona potwierdzać z danymi w formularzu profilu.

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • YouPeter
            Senior
            • 05-2004
            • 2379

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
            Z formularzem nie ma problemu i z danymi teleadresowymi ponieważ każdy może sobie ustawić standardową wiadomość, jaka przychodzi do kupujących po wygraniu aukcji i nie musi się ona potwierdzać z danymi w formularzu profilu.
            Chodzi mi o formularz, który może wypełnić osoba, która zauważyła że masz niepełne lub fałszywe dane. Wtedy allegro wysyła do ciebie prośbę o ich poprawienie pod groźbą zawieszenia konta.
            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
              Chodzi mi o formularz, który może wypełnić osoba, która zauważyła że masz niepełne lub fałszywe dane. Wtedy allegro wysyła do ciebie prośbę o ich poprawienie pod groźbą zawieszenia konta.
              No to trzeba poprawić dopiero jak upomnienie będzie

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • YouPeter
                Senior
                • 05-2004
                • 2379

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                No to trzeba poprawić dopiero jak upomnienie będzie
                To też sposób

                A tobie Dimka jeśli mógłbym coś poradzić to dobrze jak byś zdobył tak z 5 komentarzy od razu łatwiej by ci się sprzedawało bo wzbudzałbyś większe zaufanie u osób które w końcu muszą przelać ci pieniądze w ciemno. No i wyeksponuj bardziej że przesyłka jest za darmo (nawet zaznaczył bym to w tytule aukcji) bo to bardzo zachęca do zakupu.
                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                Comment

                • Dimka
                  Junior
                  • 07-2006
                  • 19

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                  ...Gdybym nie wiedział, że to Dimka, to bym nie kupił od niego lecz u konkurencji.
                  To ma być konkurencja?
                  To mi wygląda na prywatny import, bo sprzedawca mieszka na granicy z Rosją.
                  Do tego sprzedawca jest na tyle bezczelny, że przepisał tekst z mojej strony o zakąskach, bo nie chciało mu się nic wymyślać.
                  A tak na poważnie, to kupiłbyś to za 9 zeta + koszty przesyłki?
                  U mnie wychodzi prawie 3 razy taniej!
                  Sprzedam kalmary w dobre ręce!
                  Niedrogo!
                  www.green-horn.pl

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    Ja bym zerżnięcie tego zgłosił do obsługi Allegro. Niech wie gdzie raki zimują

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      Tutaj możesz to zgłosić: http://www.allegro.pl/contact/contact.php
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • Dimka
                        Junior
                        • 07-2006
                        • 19

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                        To też sposób

                        A tobie Dimka jeśli mógłbym coś poradzić to dobrze jak byś zdobył tak z 5 komentarzy od razu łatwiej by ci się sprzedawało bo wzbudzałbyś większe zaufanie u osób które w końcu muszą przelać ci pieniądze w ciemno. No i wyeksponuj bardziej że przesyłka jest za darmo (nawet zaznaczył bym to w tytule aukcji) bo to bardzo zachęca do zakupu.
                        Komentarze próbuję zdobyć, ale przecież na siłę nikogo nie zmuszę do ich wystawienia
                        A że przesyłka za darmo, to jest wpisane w punkcie "koszty przesyłki". Dla mnie, na przykład, jest oczywiste, że jak ktoś się już zainteresuje towarem, to przeczyta wszystkie punkty, bo w końcu wydaje pieniądze, a jak kogoś produkt nie interesuje, to co że przesyłka jest za darmo, i tak nie kupi. Poza tym w tytule nie da się tego upchnąć, bo jest 50 znaków tylko, co mnie, szczerze mówiąc, trochę zdziwiło.
                        Sprzedam kalmary w dobre ręce!
                        Niedrogo!
                        www.green-horn.pl

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Ostatnio mocno się wkręcam w twarde sery holenderskie (ale to brzmi ). Old Dutch Master lub (w chwili rozrzutności) Old Amsterdam posypane papryczką wyparły u mnie prawie zupełnie sery pleśniowe. Do tego zielone oliwki nadziewane czosnkiem i czarne suszone - o ja cię.

                          Comment

                          • Dimka
                            Junior
                            • 07-2006
                            • 19

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                            To też sposób

                            A tobie Dimka jeśli mógłbym coś poradzić to dobrze jak byś zdobył tak z 5 komentarzy od razu łatwiej by ci się sprzedawało bo wzbudzałbyś większe zaufanie u osób które w końcu muszą przelać ci pieniądze w ciemno. No i wyeksponuj bardziej że przesyłka jest za darmo (nawet zaznaczył bym to w tytule aukcji) bo to bardzo zachęca do zakupu.
                            Komentarze próbuję zdobyć, ale przecież na siłę nikogo nie zmuszę do ich wystawienia
                            A że przesyłka za darmo, to jest wpisane w punkcie "koszty przesyłki". Dla mnie, na przykład, jest oczywiste, że jak ktoś się już zainteresuje towarem, to przeczyta wszystkie punkty, bo w końcu wydaje pieniądze, a jak kogoś produkt nie interesuje, to co że przesyłka jest za darmo, i tak nie kupi. Poza tym w tytule nie da się tego upchnąć, bo jest 50 znaków tylko, co mnie, szczerze mówiąc, trochę zdziwiło.
                            Sprzedam kalmary w dobre ręce!
                            Niedrogo!
                            www.green-horn.pl

                            Comment

                            • Dimka
                              Junior
                              • 07-2006
                              • 19

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                              Tutaj możesz to zgłosić: http://www.allegro.pl/contact/contact.php

                              Dzięki za pomoc!
                              Już zgłosiłem, zobaczymy, co odpowiedzą...
                              Sprzedam kalmary w dobre ręce!
                              Niedrogo!
                              www.green-horn.pl

                              Comment

                              • YouPeter
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2379

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dimka
                                Komentarze próbuję zdobyć, ale przecież na siłę nikogo nie zmuszę do ich wystawienia
                                A że przesyłka za darmo, to jest wpisane w punkcie "koszty przesyłki". Dla mnie, na przykład, jest oczywiste, że jak ktoś się już zainteresuje towarem, to przeczyta wszystkie punkty, bo w końcu wydaje pieniądze, a jak kogoś produkt nie interesuje, to co że przesyłka jest za darmo, i tak nie kupi. Poza tym w tytule nie da się tego upchnąć, bo jest 50 znaków tylko, co mnie, szczerze mówiąc, trochę zdziwiło.
                                Komentarze można zdobyć jeszcze kupując albo poprzez znajomych

                                Na koszty wysyłki patrzy się dopiero jak się jest konkretnie zainteresowanym produktem a wyróżnienie że wynoszą one 0 zł (chodź by nawet w opisie) naprawdę może zachęcić niezdecydowanych zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zazwyczaj koszty wysyłki kształtuje się w przedziale 5-7 zł a to przy towarze za 20 zł 1/3 ceny. Dlatego warto to zaakcentować. Taki chwyt marketingowy
                                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎