Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2011 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #16
    Raczej utrzymywanie za wszelką cenę "ciszy przedwyborczej" jest przejawem traktowania plebiscytu ze śmiertelną powagą...
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      #17
      Wg twojej opinii, która nie musi być słuszna. Cisza przedwyborcza to taki fajny dobry obyczaj zapobiegający ekscesom napalonych fanatyków chcących wszelkimi chwytami wpływać na wynik wyborów w imię idei "moja racja jest najmojsza". Brandzlować się nad zajefajnością Ataku Chmielu mogliście przez wiele miesięcy, ale dziwnym trafem skupiacie się na tym wyjątkowo teraz.
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #18
        Ale zaufajmy trochę rozumom naszych forumowiczów - nawet najgorętsza agitacja za którymś z piw nie sprawi, ze nagle zacznie ono komuś smakowac bardziej niż to na które chciał w danym momencie zagłosować. To są tylko luźne dywagacje i nic więcej a nie jakiś lobbing na rzecz "Ataku".

        Comment

        • Piwoteka
          Senior
          • 04-2008
          • 1209

          #19
          A ja mam tylko mały postulat do forumowiczów, którzy jeszcze nie głosowali, aby w kategorii 10. Piwa miodowe / Piwa aromatyzowane / Napoje karmelowo-słodowe/na bazie brzeczki
          tak jak ja, zagłosowali na cokolwiek, tylko nie miodowe (inne aromatyczne ulepki też można ominąć), może chociaż niektóre browary się opamiętają...
          Last edited by Piwoteka; 25-01-2012, 11:47.
          Piwoteka
          Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
          www.piwoteka.pl
          Sklep Piwoteki na Facebooku
          Piwoteka Narodowa na Facebooku
          Piwoteka Narodowa na G+
          Дед Мороз (Dziadek Mróz)
          Browar Piwoteka

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            #20
            Noż kutwa, kolejny A jak mi miodowe z browaru X smakowało to co, mam nie głosować?
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
              Raczej utrzymywanie za wszelką cenę "ciszy przedwyborczej" jest przejawem traktowania plebiscytu ze śmiertelną powagą...
              Jestem tego samego zdania, chociaż w polityce to jestem za ciszą obowiązującą cały rok

              Powinno być tak, że w tym temacie mogą wypowiadać się tylko te osoby, które oddały już głos. Dla pozostałych ten wątek powinien być niewidoczny. To załatwiłoby sprawę

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #22
                W jakiej kategorii jest Czrny Dąb z Konstancina? Nie mogę go jakoś znaleźć. Wydaje mi się, ze powinien być w tej samej co Żytnie i piwa ze słodem wędzonym tj. piwa specjalne.

                Comment

                • chemmobile
                  Senior
                  • 03-2009
                  • 2168

                  #23
                  Pendragon, to co proponujesz jest niepotrzebnym komplikowaniem sytuacji. Jak podróż z Gdańska do Warszawy przez Kraków Najprościej to powstrzymać się te parę dni.
                  Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                  Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                    W jakiej kategorii jest Czrny Dąb z Konstancina? Nie mogę go jakoś znaleźć. Wydaje mi się, ze powinien być w tej samej co Żytnie i piwa ze słodem wędzonym tj. piwa specjalne.
                    w piwach miodowych go chyba widziałem
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                      w piwach miodowych go chyba widziałem
                      Tak, dzięki!

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                        Pendragon, to co proponujesz jest niepotrzebnym komplikowaniem sytuacji.
                        I tutaj wydaje mi się, że pan po prostu mylnie mnie interpretuje. Ja po prostu napisałem żartobliwie, ironicznie, ze stosunkiem jakimś takim żartobliwym do tematu i do samego siebie

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9729

                          #27
                          Może w ramach "ciszy przedwyborczej" powstrzymajcie się od picia piwa do czasu zakończenia głosowania?

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wg twojej opinii, która nie musi być słuszna. Cisza przedwyborcza to taki fajny dobry obyczaj zapobiegający ekscesom napalonych fanatyków chcących wszelkimi chwytami wpływać na wynik wyborów w imię idei "moja racja jest najmojsza". Brandzlować się nad zajefajnością Ataku Chmielu mogliście przez wiele miesięcy, ale dziwnym trafem skupiacie się na tym wyjątkowo teraz.
                            Chemo, zlituj się. Od miesięcy wiadomo, że Pinta jest faworytem jakiego tu dawno nie było. W tym kontekście ciekawym jest czy pojawią się jakieś niespodzianki. Mój głos może być wręcz uznany za agitację przeciwko dominacji PINTY
                            Last edited by docent; 25-01-2012, 13:18.
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Może w ramach "ciszy przedwyborczej" powstrzymajcie się od picia piwa do czasu zakończenia głosowania?
                              Jeśli głosowanie zakończy się do sobotniego wieczora, to zobowiązuję się do abstynencji.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                #30
                                Docent, jeśli każdy zacznie tu wypisywać co jego zdaniem jest faworytem w różnych kategoriach, to zrobi się wielostronicowy burdel. A jak znam życie, to jeszcze wynikną z tego kłótnie, bo przecież "moja racja jest najmojsza". Wydaje mi się, że naturalną rzeczą jest komentowanie wyborów po głosowaniu, a nie w trakcie. Zauważ, że już pojawił się jeden głos, aby nie wybierać piw miodowych, bo... no właśnie, bo co?
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎