Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Browar.biz jest jednym z moich ulubionych portali, a przy tym najlepszym o tematyce piwnej - dlatego chcę dorzucić również swój wkład w to aby cały czas funkcjonował na swoim poziomie i nadal się rozwijał. Jako dokładający się do jego utrzymania mam poczucie że w jakimś stopniu uczestniczę w zwiększaniu świadomości piwnej społeczeństwa, ponieważ browar.biz odgrywa w tym chyba największą rolę w Polsce, a ja przyczyniam się do istnienia tego portalu.
Rzeszowiak
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Dyskusja: Słody wędzone
Wyświetlenie postu osobno

Stare 27-03-2012, 19:44
Fotka Użytkownika: fidoangel
fidoangel fidoangel is offline
Senior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
Po mojej przygodzie z szylingami z Pinty zarzekałem się, że wędzonka nie dla mnie
Ale to się zmienia i to jest tylko dowód
Bo to jest właśnie droga wojownika piwnego na której jesteś To jest wojna domowa

Oderwałeś się od smaku "zwykłego piwa" i zaczynasz szanować i lubić odmienne smaki. Wędzonka to jeszcze nie to czego nigdy nie polubisz w piwie. A może nie masz tej granicy.
Dla mnie nawet lambik " końska derka" Wogoszoa to nie jest zbyt wiele więc jeszcze sporo przed Tobą...

Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
Sprawdź >>>Przewodnik<<<
Odpowiedz cytując