Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Namysłów Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
    I jedyne co mnie ciekawi to to, czy producenci takich tworów nie mają pojęcia jak wyglądają gatunki do których aspirują czy po prostu mają to wszystko głęboko w poważaniu?
    Jedno i drugie. Niestety.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • mrmario
      Member
      • 03-2012
      • 40

      #17
      Wypiłem i bez rewelacji, już nie będę wolę dołożyć 30 gr i wypić np. Lagerowego czy Lwówka obojętnie jakiego.
      Last edited by mrmario; 10-10-2012, 10:52.
      Naprawa i sprzedaż komputerów, pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych, tworzenie stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie stron www.

      Comment

      • Radical
        Senior
        • 03-2008
        • 145

        #18
        Kupione z ciekawości, bo jak inaczej można nazwać wydanie 3zł piwo z Namysłowa ? Chyba jeszcze głupotą Zdaje sobie sprawę, że lubi się tutaj porównań do wody, ale tylko mi przychodzi do głowy

        Krucho
        Radical.

        Comment

        • actimel10
          Member
          • 10-2012
          • 62

          #19
          Bez zapachu,bez smaku... po prostu woda.Kto to u ważył?Nigdy więcej!!!!:

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23790

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika actimel10 Wyświetlenie odpowiedzi
            ... u ważył? ...
            Ale czad...
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • lucifuge
              Senior
              • 11-2009
              • 309

              #21
              Może "za" uciekło?

              Comment

              • marcogal
                Member
                • 09-2012
                • 50

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                ...Butelka z Namysłowa jest jednak naprawdę ładna.
                Istotnie, opakowanie świetne i za te wrażenia estetyczne doceniam Namysłów.
                I za to piję.

                Projekt graficzny "ma ręce i nogi".
                Attached Files

                Comment

                • Javox
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2009
                  • 6114

                  #23
                  Jakieś cienkie to piwo...
                  Co prawda nie jest bardzo słodkie jak się trafiło innym... ale też nie było jakieś inne, lepsze niż typowy koncern...
                  Dało się wypić ale tylko tyle...

                  Na fotce wersja z puszki...
                  Attached Files

                  Comment

                  • roofman
                    Member
                    • 10-2011
                    • 34

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Ciemno-słomkowy (jeśli takiego określenia można użyć). Ogólnie przyjemny. [4]
                    Piana: Po nalaniu dość gruby kożuszek z piany, średnio i drobnopęcherzykowy, spada jednak w oka mgnieniu do symbolicznego pierścienia na szklance. [3]
                    Zapach: Wybijają się słody. Miałem nadzieję że jak Pils to choć trochę nut chmielu poczuję. Po dłuższym wąchaniu zastanawia mnie jedynie co w aromacie robią... landrynki? [3]
                    Smak: Dobrze się pije lecz liczyłem na wyższą goryczkę. Zostaje co prawda nieco na języku ale nie przesadzę jak napisze że to ilości śladowe.
                    Przeważają słody i te nuty... landrynek(?) [3]
                    Wysycenie: Wydaje się w sam raz.
                    Piwo nie męczy, nie zalega po wypiciu. [4]
                    Opakowanie: Przyciąga wzrok, ładnie prezentuje się wśród innych piw na półce. [4.5]
                    Uwagi: Za jakiś czas powtórzę z czystej ciekawości.

                    Moja ocena: [3.175]

                    Comment

                    • minib00m
                      Member
                      • 11-2012
                      • 60

                      #25
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Złocisty, klarowny. [5]
                      Piana: Z początku, gruba, wysoka, opada do kożucha i dywanika. [4]
                      Zapach: No trochę żart jak na pilsa, wyraźnie słodowy, potem leciutka nutka chmielowa. Powinno być odwrotnie. [2.5]
                      Smak: Głęboko odfermentowane piwo, daje uczucie rześkości.
                      Dalej, bardziej wyczuwalny słód niż chmiel, co też się nie godzi z gatunkiem Pils. Goryczka delikatna, nie zostaje na języku. [3.5]
                      Wysycenie: Średnie ku wysokiemu. Bardzo pijalne. [4.5]
                      Opakowanie: Z pomysłem, eleganckie, gustowne. [5]
                      Uwagi: Pils w przypadku tego piwa to po prostu bardziej chwyt marketingowy... Jako jasny lager to byłoby to bardzo fajne piwko na lato ( wchodzi hurtowo ) i dostałoby na pewno wyższe noty, a tak... Zostaje mi tylko zachęcić do spróbowania z nastawieniem na orzeźwiającego jasnego lagera, niż pilsa.

                      Moja ocena: [3.4]

                      Comment

                      • YouPeter
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2379

                        #26
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Złoty, idealny jak na dwunastkę. [5]
                        Piana: Biała, dość rzadka, jednak utrzymuje się przez kilka minut, a później przez jakiś czas pozostaje w postaci cienkiego kożucha. Nie pozostawia żadnych śladów na ściankach szkła. [3.5]
                        Zapach: Czysty, średnio intensywny, słodowo-chmielowy, z akcentem na słód. Chmiel o charakterze ziołowo-korzennym. [3.5]
                        Smak: Podobnie jak w zapachu dominuje słód, na drugim miejscu chmiel, którego mogłoby być zdecydowanie więcej. Goryczka o średniej intensywności, przyjemna, nieściągająca. Piwo o czystym profili, bez diacetylu. Można się doszukać bardzo delikatnych posmaków chlebowych. Treściwość średnia do niższej. [3.5]
                        Wysycenie: Średnie. Jakby było niższe w połączeniu z mocniejszą goryczką mogłoby dać na prawdę zadowalający efekt. [3.5]
                        Opakowanie: Klasyczne, bez ekstrawagancji. Czyli wszystko jest na swoim miejscu, odpowiednia stylistyka, kolorystyka itp. Na prawdę ładna etykieta. [4.5]
                        Uwagi:

                        Moja ocena: [3.625]
                        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          #27
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Ciemne złoto, wręcz bursztyn. Zaskakująco ciemne, ale ładne. [5]
                          Piana: Średnio wysoka, szybko opada do marnych resztek, nie osiada na ściankach. [2]
                          Zapach: Stęchłość, ściera i cukrowe kwiatki. Paskudztwo. [2]
                          Smak: Słodkawa słodowość, ścierowaty posmak i niemal zero chmielu. Okropieństwo. [2]
                          Wysycenie: Bardzo wysokie. [3.5]
                          Opakowanie: Jak to ostatnio w Namysłowie - dopracowana szata graficzna, a piwo paskudne. [4.5]
                          Uwagi: Pite 19 września 2012 r.

                          Moja ocena: [2.35]

                          Comment

                          • meerdo
                            Member
                            • 12-2011
                            • 42

                            #28
                            ja w moim czułem warzywka Warzywny Pils - nie ma co

                            Comment

                            • Mario_Lopez
                              Senior
                              • 08-2009
                              • 991

                              #29
                              Kolejne przeciętne piwo z Namysłowa, gorzkawa woda pozbawiona piany, bez żadnych ciekawych nut smakowych, nie lubię piw z Namysłowa i już.
                              Kupiłem tylko dlatego, że nie pamiętam abym je wcześniej spożywał, a w Kocyku przy Hali Targowej kosztuje 1,99 zł.
                              Last edited by Mario_Lopez; 21-03-2013, 12:00.
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                              EBE EBE

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                #30
                                kolor: złoty
                                Piana: po wlaniu z dość sporej wysokości powstałą nawet spora, niestety średnio pęcherzykowa i nietrwała, nie oblepia, zostaje na piwie nie duży kożuszek.

                                Zapach: słodowy z delikatnym chlebkiem, chmielu praktycznie brak

                                Smak: zdecydowanie słodowy, goryczka pojawia się dopiero po przełknięciu i odczekaniu. Zbyt długi posmak słodowy,który jest za mocno odczuwalny w porównaniu do niewielkiej goryczki. na finiszu coś zaczyna się dziać z tą goryczką, ale jest to za krótkie odczucie. Po ogrzaniu wyłazi spora nuta alkoholowa i już końcówka szklanki wchodzi o wiele gorzej. Nie jest zbytnio orzeźwiające

                                Wysycenie: średnie

                                Opakowanie: pomimo zielonej (bezzwrotnej) butelki skunksa brak, coś tam jak zwykle piszą a ja jak zwykle nie czytałem. Zwróciłem tylko uwagę na 6% i 12 BLG i podany skład:woda, słód jęczmienny, chmiel.

                                Podsumowanie: przeciętne piwo, dla mnie za słodkie lub za słabo kontrowane goryczką. Obecnie w PiP za 2,39zł, można kupić, ja przepłaciłem w sklepie specjalistycznym ponad miesiąc temu i dałem ponad 3,20zł. Naiwny skusiłem się tym napisem PILS
                                Last edited by dlugas; 25-04-2013, 13:05.
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎