Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2012 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Plebiscyt na Piwo Roku 2012 - komentarze i uwagi

    W tym temacie zapraszam do komentowania Plebiscytu na Piwo Roku 2012. Podstawowe informacje na temat Plebiscytu znajdziesz tu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=101701

    -----------------------------------------------

    Dzięki aktywistom, którzy pomagali mi pilnie w ustaleniu dostępności sporej grupy piwek powstał formularz głosowania - dla naszego dorocznego browarbizowego Plebiscytu na Piwo Roku:



    Osoby zarejestrowane po 31.12.2012 lub mające przed tą datą mniej niż 1 post/ocenę muszą poczekać do następnego Plebiscytu na udział.

    To tak wstępnie. Proszę zerkać, głosować i komentować

    Proszę nie podawać swoich głosów, co by uszanować "ciszę wyborczą"!
    Last edited by ART; 26-01-2013, 19:29.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Pierwszy!
    No to jedziemy.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Mikko
      Senior
      • 12-2008
      • 583

      #3
      Pierwszy raz nie przygotowałem się do plebiscytu - z powodów logistyczno-finansowo- rodzinnych nie byłem w stanie skosztować 2/3 debiutów w 2012 roku. Miałem prawdziwy ból w tyłku jak musiałem pomijać niektórych kandydatów z AleBrowarem na czele.

      Comment

      • perłyfan
        Senior
        • 02-2003
        • 1244

        #4
        Też już nie nadążam . Co prawda akurat PINTĘ i ALEBROWAR starałem się popróbować, ale z innymi nowościami już było gorzej.
        JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Ojej, to najwyżej nie oddacie głosów w ostatniej kategorii. To nie jest plebiscyt nowości, tylko na ulubione piwo w 2012.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            #6
            Jak to tak? Oddawać głosy tak, żeby nie wygrywały Pinta i Ale?

            Comment

            • Czapayew
              Senior
              • 10-2002
              • 1966

              #7
              Przyznam się, że ciemno zrobiło mi się przed oczami od mnogości kategorii. Fiu fiu Inna sprawa, że wiele miejsc pozostało niewypełnionych. Może kiedyś będę miał czas, pieniądze i możliwość pojeżdżenia po kraju i spróbowaniu wszystkich tych niszowych piw, serwowanych w znakomitej większości przez browary restauracyjne. Póki co jednak - o moim wyborze decydowały raczej sklepowe półki.
              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

              www.zamkoszlaki.com
              www.piwnekapsle.net

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                #8
                Mam na rozkładzie 43 polskie browary, brakuje głównie tych restauracyjnych i mam podobnie jak Czapayew.
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  #9
                  Już mam za sobą wstępna selekcję. Teraz pora dokonać selekcji finalnej i przyporządkować miejsca na podiach. W niektórych kategoriach łatwo, w innych piekielnie trudno.

                  Comment

                  • nynek
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 274

                    #10
                    Czy Książęce Złote Pszeniczne i Lubuskie Pszeniczne nie powinny znajdować się w kategorii lagerowej?

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      #11
                      Czy ten stout

                      http://www.browar.biz/piwo.php?id=1162

                      nie powinien być w kategorii piw dolnej fermentacji? No i czy był dostępny w 2012?
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • YouPeter
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2379

                        #12
                        Głosy oddane. I już standardowo w kategoriach gdzie jest najwięcej piw do wyboru, najtrudniej wybrać coś co zasługiwałoby na wyróżnienie, stąd też pozostawiałem tam wolne miejsca. Natomiast dużo łatwiejszy wybór był w kategoriach gdzie piw było jak na lekarstwo, a wybór trzech z nich okazywał się dość trudny bo więcej niż trzy zasługiwały by na podium
                        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          #13
                          Myślę, że przydałby się jakiś banner na stronie głównej. Tam straszą tylko wyniki zeszłorocznego plebiscytu i wygląda na to, że bieżący jest tylko dla wtajemniczonych.

                          Comment

                          • Chmielnicki
                            Senior
                            • 07-2012
                            • 324

                            #14
                            Pierwszy raz biorę udział w plebiscycie. Dokonałem wyboru we wszystkich kategoriach (miejsca I-III) i... co dalej? Nigdzie nie widzę opcji "Zatwierdź", "OK", "Koniec", "Dziękujemy", "Do widzenia".

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pierwszy raz biorę udział w plebiscycie. Dokonałem wyboru we wszystkich kategoriach (miejsca I-III) i... co dalej? Nigdzie nie widzę opcji "Zatwierdź", "OK", "Koniec", "Dziękujemy", "Do widzenia".
                              Niczego nie musisz zatwierdzać. Wystarczy, że dokonałeś wyboru. I zgadzam się, trochę to mylące.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎