Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2012 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chmielnicki
    Senior
    • 07-2012
    • 324

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
    Niczego nie musisz zatwierdzać. Wystarczy, że dokonałeś wyboru. I zgadzam się, trochę to mylące.
    Czyli mogę wyłączyć stronę bez potwierdzania czegokolwiek i moje głosy zostaną zapisane?

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #17
      Tak jest
      Przyznam się, że w poprzednim roku miałem podobne dylematy
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #18
        Jest to mylące, ale dzięki takiemu rozwiązaniu do zakończenia konkursu można cały czas zmieniać swoje typy.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Mikko
          Senior
          • 12-2008
          • 583

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
          Myślę, że przydałby się jakiś banner na stronie głównej. Tam straszą tylko wyniki zeszłorocznego plebiscytu i wygląda na to, że bieżący jest tylko dla wtajemniczonych.
          Oj przydał by się taki baner. O mało co nie przegapiłem plebiscytu. Zresztą jak na niego wczoraj kliknąłem to pojawiła mi się informacja - plebiscyt zakończony. Wtf? Na szczęście po którymś kliknięciu w link... mogłem go wypełnić.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #20
            Banner się pojawi, ale najpierw trzeba wyłapać błędy. I w tym celu służy poboczny wątek.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #21
              Uff trochę dużo kategorii. Nie wiem czy jest sens wydzielać kategorie w których jest po kilku raptem przedstawicieli. Ale to już uwaga na przyszły rok.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Uff trochę dużo kategorii. Nie wiem czy jest sens wydzielać kategorie w których jest po kilku raptem przedstawicieli. Ale to już uwaga na przyszły rok.
                Uważam, że warto. Te, w których jest najmniej przedstawicieli, sprawiły mi największy problem przy wyborze, bo zwykle chciałem przyznać więcej niż 3 miejsca. Ustalenie kolejności też nie było łatwe.

                Comment

                • azazel82
                  Senior
                  • 01-2012
                  • 146

                  #23
                  Przyznawanie nagród w niszowych (nieobsadzonych) kategoriach może spowodować wysyp piw pasujących do danej kategorii, bo ktoś będzie koniecznie chciał coś wygrać. Ja też mam jedną całą kategorię nieobsadzoną, bo nie pijam takich piw raczej. A rzeczywiście są kategorie, gdzie chętnie przyznałbym i 5 miejsc.

                  Poza tym nieco mylący jest w mojej opinii brak zatwierdzania głosów, miałem obawę, że się nie zapamiętają... Można by to na przyszłość jakoś sprecyzować lub napisać nieco dokładniejszą instrukcję, bo się nie doszukałem informacji o tym.

                  A poza tym jestem oszołomiony ilością piw, których nie piłem...
                  http://piwnepodroze.blogspot.com/

                  Zapraszam też na FB!!
                  https://www.facebook.com/PiwnePodroze

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #24
                    Info o plebiscycie będzie szersze od wtorku. Na razie jest tak jako rzecze Pendragon.
                    Last edited by ART; 27-01-2013, 21:56.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Na razie jest tak jako rzecze Pendragon.
                      A nie Pendragustra?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        #26
                        Zaraaaa...
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          #27
                          O żesz, jeszcze nigdy tyle czasu nie wypełniałem formularza. Wczoraj ze trzy godziny i jeszcze została 1/3 do zrobienia. Na razie kategoria "Piwa jasne górnej fermentacji" wymiata. Tyle fajnych piw musiałem pozostawić poza pudłem. To pokazuje jaką zmianę wprowadził rok 2012 i była to zmiana pod znakiem ejla.
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • Sokół83
                            szynkarz
                            • 12-2004
                            • 1598

                            #28
                            Przydałaby się informacja na głównej stronie o plebiscycie. O tym, że już wystartował dowiedziałem się na fejsie z Piwoteki
                            Z INNEJ BECZKI

                            www.fotopolska.eu

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #29
                              Info o PNPR będzie po ogarnięciu zgłoszeń poprawek.
                              Last edited by ART; 30-01-2013, 13:07.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                #30
                                Czy termin 4.II godz 12.00 jako czas zakończenia Plebiscytu jest aktualny? Cały czas nie ma informacji na stronie głównej...
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎