Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary rzemieślnicze w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2767

    #16
    Browar Rzemieślniczy Z&Z w Wojkówce zainauguruje swoją działalność 7 lutego 2013 roku (czwartek).
    W dniach 7-10 lutego 2013 roku planowane są "Dni Otwarte". Goście będą mogli odwiedzić zakład w godz. 15-22.

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #17
      Pojawiło się także videło promocyjne/informacyjne o browarze w Wojkówce.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4305

        #18
        Czy to oznacza start także z własnym piwem? Jakoś nie doszukałem się na ich stronie. To znaczy piszą wyraźnie o własnej produkcji, ale o limitowanych seriach. Czy oznacza to, że poza "dniami otwartymi" browaru będzie w ogóle zamknięte, czy też nie będą jeszcze przez jakiś czas podawali własnego piwa, aż produkcja na dobre się rozkręci?
        Last edited by Prusak; 02-02-2013, 13:03.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #19
          Na tym filmiku to większość scen kręcono z użyciem... no właśnie czego? Pewnie jakiegoś Van Pura albo Leżajska Tak się pan chwali piwem niefiltrowanym a tu paniusie polewają jak byk filtrowane i do tego z marną pianą.
          Last edited by Pendragon; 02-02-2013, 13:04.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy to oznacza start także z własnym piwem? Jakoś nie doszukałem się na ich stronie. To znaczy piszą wyraźnie o własnej produkcji, ale o limitowanych seriach. Czy oznacza to, że poza "dniami otwartymi" browaru będzie w ogóle zamknięte, czy też nie będą jeszcze przez jakiś czas podawali własnego piwa, aż produkcja na dobre się rozkręci?
            Przecież wyraźnie jest napisane, że sa dostępne trzy piwa a trzy w przygotowaniu.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4305

              #21
              Dostępne ale "limitowane". Czekamy, aż wreszcie będzie można dopisać ten osiemdziesiąty browar w Polsce do listy....

              Comment

              • sztetke
                Senior
                • 12-2009
                • 355

                #22
                no, właściciel ma gust, chryste panie .

                Comment

                • solfernus
                  Senior
                  • 08-2004
                  • 1025

                  #23
                  No to mam chyba najbliżej do tej Wojkówki
                  Wymieniłem parę maili z jednym z właścicieli. Zaprasza na dni otwarte ale trzeba się śpieszyć
                  bo miejsca są do zarezerwowania. Jest ciekawa oferta szkła firmowego typu kufel w różnej
                  wielkości do kupienia. No i co mnie osobiście najbardziej podstawki będą ale dopiero końcem
                  lutego czyli pewnie w marcu.
                  Więc wybiorę się tam dopiero jak będą
                  Drugi powód, że tak późno to brak kierowcy, który zawiezie <-> odwiezie i jeszcze będzie się przyglądał konsumpcji
                  Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                  Comment

                  • Cez
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1789

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na tym filmiku to większość scen kręcono z użyciem... no właśnie czego? Pewnie jakiegoś Van Pura albo Leżajska Tak się pan chwali piwem niefiltrowanym a tu paniusie polewają jak byk filtrowane i do tego z marną pianą.
                    Poza tym te paniusie raz siedzą przy kawie, a drugi raz występują w roli barmanek.
                    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                    Comment

                    • Prusak
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 4305

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                      No to mam chyba najbliżej do tej Wojkówki
                      Wymieniłem parę maili z jednym z właścicieli. Zaprasza na dni otwarte ale trzeba się śpieszyć
                      bo miejsca są do zarezerwowania. Jest ciekawa oferta szkła firmowego typu kufel w różnej
                      wielkości do kupienia. No i co mnie osobiście najbardziej podstawki będą ale dopiero końcem
                      lutego czyli pewnie w marcu.
                      Więc wybiorę się tam dopiero jak będą
                      Drugi powód, że tak późno to brak kierowcy, który zawiezie <-> odwiezie i jeszcze będzie się przyglądał konsumpcji
                      I nie dowiedziałem się jak będzie z otwarciem i dostępnością piwa poza "dniami otwartymi"...

                      Comment

                      • Pankracy
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2767

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                        I nie dowiedziałem się jak będzie z otwarciem i dostępnością piwa poza "dniami otwartymi"...
                        Tak trudno znaleźć?
                        Browar przyjmuje gości w czwartki, piątki, soboty, niedziele w godz. od 15:00 do 22:00. Terminy te obowiązują od 07 lutego 2013 do 10 lutego 2013 i od 14 lutego 2013 do 30 marca 2013. Ponadto obowiązuje wcześniejsza, telefoniczna rezerwacja miejsc.

                        Piwo dostępne na razie tylko w Wojkówce (o czym pisałem w zeszłym roku).
                        Last edited by Pankracy; 03-02-2013, 14:21.

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4305

                          #27
                          Jasne. Czytać umiemy wszyscy. Wiemy też, że piwo dostępne jest tylko w Wojkówce. Intryguje mnie tylko to, i chyba wyraziłem się jasno, co będzie po 30 marca. Zmienią się godziny otwarcia? Skończą "dni otwarte" i następni goście będą mogli się napić tamtejszego piwa od maja, a może od czerwca?
                          Jest to jakiś rozruch "na raty"?

                          Comment

                          • wasyll
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 1823

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pojawiło się także videło promocyjne/informacyjne o browarze w Wojkówce.
                            Dziewczynki ładnie ubrane
                            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              #29
                              Będziemy mogli pic piwa takie jak w XVII,XVIII i XIX wieku.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • danio_145
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 723

                                #30
                                Może to i szczegół, ale jakby, że tak powiem, powiedzmy jest strasznie irytujące
                                Last edited by danio_145; 05-02-2013, 00:20.
                                Gdyby życie miało sens, piwo byłoby 2x tańsze

                                Zasada zasadności zasadniczo jest uzasadniona...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎