Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyborcza degustuje...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #16
    ART napisał(a)
    strona pierwsza:
    Portal Gazeta.pl - Najnowsze Informacje, serwisy tematyczne: Biznes, Sport, Rozrywka, Pogoda. Poczta Email, Forum, Blogi. Sprawdź!

    strona druga:
    Portal Gazeta.pl - Najnowsze Informacje, serwisy tematyczne: Biznes, Sport, Rozrywka, Pogoda. Poczta Email, Forum, Blogi. Sprawdź!


    poczytajcie sobie komentarze...
    Te linki są juz nieaktualne, pojawia się strona głowna GW. Próbowałem znaleźć przez wyszukiwarkę serwisową, ale tak zwana d...

    Kangur - na tym forum można pstryknąć opcję 'pokaż treść wszystkich wiadomości'.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #17
      hm, było to już w końcu szmat czasu wstecz...
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #18
        ups...

        Cholera, nie spojrzałem zupełnie na datę pierwszego wpisu... Myślałem, że po raz kolejny przeprowadzili ten test piwny.

        Comment

        • szostak
          Gość
          • 02-2002
          • 1176

          #19
          Krzysiu napisał(a)
          Ta gazeta nie jest dla mnie wyrocznią.

          Zupełnie się nie zgadzam, ani z rankingiem gazety, ani czytelników. Ranking czytelników jest żywym dowodem na potęgę reklamy.
          Jak kiedyś w telewizorze jakaś oczyszczalnia ścieków żrobi reklamę, że trzeba codziennie spożywać pięc kilo ich gówien, bo są zdrowe i przysparzają atrakcyjności seksualnej, lud w to uwierzy. Oczyszczalnia dużo zaoszczędzi na karach za zanieczyszczanie środowiska
          Mam identyczne zdanie. Lud uwierzy we wszystko, co pokażą w telewizorze, a szczególnie, jesli będzie to opatrzone napisem "reklama". Cóż, ktoś mądry, albo Czarny albo Lec powiedzieli, że lud niebezpieczny jest czasami. Głupi jest zawsze.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #20
            Chciałbym tylko zauważyć, że wy też do tego 'ludu' należycie. Nie względem piwa, ale w iluś tam innych kontekstach na pewno.

            Comment

            • szostak
              Gość
              • 02-2002
              • 1176

              #21
              żąleną napisał(a)
              Chciałbym tylko zauważyć, że wy też do tego 'ludu' należycie. Nie względem piwa, ale w iluś tam innych kontekstach na pewno.
              A to niby dlaczego? My wszak reklamie nie ulegamy. Jesli ktoś z forumowiczów lubi żywca, to dlatego lubi, że mu smakuje, a nie dlatego, że mu to reklama wmówiła.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #22
                No toż mówię - nie chodzi o piwo. Chodzi mi o to, że na pewno w jakimś stopniu ulegacie kulturze masowej, w tym reklamie, więc w rezultacie w jakimś kontekście do 'ludu' należycie. Więc nie ma sensu psioczenie na durnotę mas, bo sami wiele dajemy sobie wmówić, wcisnąć, chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy.

                Comment

                • szostak
                  Gość
                  • 02-2002
                  • 1176

                  #23
                  Niekoniecznie. Mnie osobiście reklama nie rusza. Owszem, jest wiele takich, które mi się podobają, ale to nie znaczy, że kupuja reklamowane produkty. Na przykład kiedys podobała mi się reklama vegety, ale i tak kupowałem kucharka, bo tańszy i równie dobry. Niektóre4 reklamy Knorra też były niezłe, a ja i tak wybierałem Amino i Winiary, ale bynajmniej nie ze względu na reklamy.
                  Choć - przyznaję - kiedyś uległem reklamie. W zamierzchłych czasach (druga połowa lat osiemdziesiątych), radiowa Trójka robiła sobie jaja z reklam, "reklamując" jabłka (Ludzie ja was proszę - jedzcie macintoshe), totolotka (gdy rzuciła cię dziewczyna lub pobiła cię teściowa - zagraj w totolotka) i jogurtu (już dziś pędź do hurtu po skrzynke jogutru). Dałem się podejśc i wtedy zacząłem pić jogurty. Ale odkąd zaczęto je naprawdcę reklamować, to mi przeszło i odtąd z wyrobów mlecznych uznaje tylko sery. Ale nie Hochland ani Almette

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #24
                    szostak napisał(a)
                    Dałem się podejśc i wtedy zacząłem pić jogurty.
                    Raz miałem coś podobnego. Wyczytałem gdzieś, że na MTV puszczą pierwszą polską reklamę. To był szał - w kultowej zachodniej stacji (byłem wtedy w liceum) będzie polski akcent! Zasiedliśmy z kumplem przedf telewizorem, obejrzeliśmy reklamę EB Red (swoją drogą bardzo ciekawą, chociaż piwo ani razu się w niej nie pojawiło), po czym z miejsca ruszyliśmy do nocnego po odpowiednie piwo.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎