Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kultura picia piwa....na ławce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ANDRO
    Senior
    • 10-2001
    • 640

    Oczywiście,że nie widzę tu żadnego dorabiania ideologii.
    Wypicie piwa na ławeczce jest poprostu przyjemnością daleką od wszelkich ideologicznych wywodów.
    A problem tkwi w tym, czy to picie na ławeczce odbywa się w sposób kulturalny,czy w taki jaki wspomniał Krzysiu - buty na siedzeniu, pety ,flegmy,bluzgi itd. I to jest już kwestia wychowania , a tego nie zmieni zakaz czy inny tam przepis.
    Cham się od tego nie odchami.
    Andro z wyspy jednej takiej.
    http://www.bahama.uznam.net.pl/

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      Nie twierdze że prawo jest głupie i mam je gdzies. Nie po prostu uważam ze przepis zabraniający picia na ławce jest bez sensu bo nikomu to nie przeszkadza. Ja wielokrotnie piłem w parku a z kijem jeszcze nikogo nie napadłem i nie uważam sie za przestępce.
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • Kudłaty
        Senior
        • 09-2001
        • 1972

        Ja pije bo lubie i pije dla zabawy

        PS
        Nie pamiętam kto to śpiewał ale chyba Skiba na swojej solowej płycie.


        Nie ma to jak wypić browarka w parku.

        Comment

        • ANDRO
          Senior
          • 10-2001
          • 640

          Myślę, że wiem gdzie jest pies pogrzebany. Nie chodzi o to , że samo spokojne sączenie piwka na ławce jest solą w oku entuzjastom nowego prawa ale to ,że przy piwkowaniu odbywają się różne śpiewy,głośne dyskusje,mordobicia,śmiecenie itd.
          Należałoby zatem zabronić tego co już dawno jest zabronione : ZAKŁÓCANIA PORZĄDKU PUBLICZNEGO . I jeśli to prawo by ktoś egzekwował (!!!!!) to z całego problemu zostałby nam facet co siedzi na ławce i pije piwo.
          A tak? Mamy kolejny przepis ,który wszyscy mają w...głębokim poważaniu.
          Andro z wyspy jednej takiej.
          http://www.bahama.uznam.net.pl/

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            Ja bym tego lepiej nie wyraził. Andro masz u mnie piwo. Zgadzam się od początku do końca!
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Dokładnie, Ja też się pod tym co napisał ANDRO podpisuję.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Tego pana należy zapamiętać!!

                W Stolicznej, czyli dzisiejszym dodatku do Wyborowej, wypowiedzi różnych osób n/t czego oczekują od nowego prezydenta Warszawy. Mówi Piotr Lisiewicz, rozdający ulotki agitacyjne na Browarnej:

                Pierwszą i podstawową rzeczą, której oczekuję od prezydenta Warszawy, jest przywrócenie prawa do spożywania piwa w parku.

                Zdrowie tego pana

                Comment

                • Czapayew
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 1966

                  Mój kumpel raz jechał samochodem bez świateł, więc zatrzymała go policja. Jako, że okazało się, żę on i policjant mają wspólnych znajomych, dostał mandat za... picie piwa na ławce (10 PLN). Widać takie mandaty są naprawdę potrzebne
                  "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                  www.zamkoszlaki.com
                  www.piwnekapsle.net

                  Comment

                  • szostak
                    Gość
                    • 02-2002
                    • 1176

                    sensor napisał(a)
                    "..........Dupa z Ciebie a nie prowokator..............." ( kingsajz ).

                    Czy w Twojej okoloicy dużo jest jak to zgrabnie wyraziłeś obsranych i zarzyganych ławek ? Jeżeli tak świadczy to o kulturze mieszkańców tych terenów. Co kraj ( wiocha itd.) to obyczaj.

                    No no! Na wiochach połamanych, zarzyganych i obsranych ławek nie uświadczysz. Tylko w miastach!

                    Comment

                    • And69
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 1487

                      szostak napisał(a)

                      No no! Na wiochach połamanych, zarzyganych i obsranych ławek nie uświadczysz. Tylko w miastach!
                      Ale po co ta polemika połamane i zarzygane ławki są wszędzie w miastach i na wsi bo " bydło" ( nie obrażając biednych zwierzątek ) jest wszędzie . Niestety .

                      Comment

                      • Johnus_Beer
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 124

                        Piwo na ławce wypić można, ale tylko w celach chłodząco-smakowych i tylko jedno lub dwa. W końcu po to są pilsy. Problem możnaby rozwiązać kawiarenkami lub ogródkami piwnymi.

                        Comment

                        • Dudlik
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 269

                          Ławeczka w parku, gdzie w przyjemnym otoczeniu można wypić piwko. Tak!Oczywiście oficjalnie jest zakaz, zapewne dlatego, że niektórzy nie umieją tego robić przy okazji plując i zostawiając śmietnik, a z ławeczki robią ruinę ławeczki. Piwiarnie czy ogródki puiwne, tam skąd jestem, są dosyć drogie, więc na co może sobie pozwolić uczeń lub student po ciężkiej klasówce, czy nudnym wykładzie? Na ławeczkę. Skwerek przy Krakowskim Przedmieściu jest chętnie przez studentów i panów policjantów, którzy szukają studentów z piwem, żeby mi wlepić mandat. Co jak co, ale Polska to dziwny kraj
                          Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

                          Comment

                          • paveuek
                            Senior
                            • 09-2001
                            • 410

                            Pije piwo na tym skwerku od 1 pażdziernika i jakoś nikt mi jescze nie zwrócił uwagi Fart?
                            Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
                            Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              paveuek napisał(a)
                              Pije piwo na tym skwerku od 1 pażdziernika i jakoś nikt mi jescze nie zwrócił uwagi Fart?

                              Uważaj bo jak ktoś z CBŚ to przeczyta to zrobią na ciebie zasadzkę

                              Comment

                              • Dudlik
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 269

                                Ja już kilkakrotnie uciekałem z piwem pod kurtką na uniwersytet, gdzie spokojnie mogłem dokończyć, bo panowie policjanci na szczęście tam nie zaglądają.
                                Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎