Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
BrowarBiz wsparłem dlatego, że choć nie jestem zbyt aktywnym użytkownikiem, to zaglądam tu codziennie od dłuższego czasu i chciałbym aby BrowarBiz rósł w siłę (...).
noodles
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno

Stare 05-02-2014, 20:19
Fotka Użytkownika: WojciechT
WojciechT WojciechT is offline
Senior

Miejscowość: Katowice
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: Bardzo ciemna Coca-cola. [4.5]
Piana: Wysoka, średnio- i drobnopęcherzykowa, Redukuje się dosyć szybko tworząc taką se obręcz. [3]
Zapach: No nie. Jak poprzednio bardzo mi się podobał (aczkolwiek było popijane w trakcie spotkania towarzystkiego, więc może być tu przekłamanie - dlatego nie ARTomatowałem), tak teraz w pierwszej kolejności uderzył mnie aromat siarki albo czegoś niezbyt przyjemnego - to samo miał w aromacie Komes Poczwórny. Za cienki ze mnie sensoryk, by określić, co to jest - ale nie jest to zapach zbyt przyjemny. Z drugiej strony - jakoś bardzo odpychający też nie. Jakby palone kable, ale nie takie, jak w Smoky Joe. Do tego trochę paloności i lekki kwasek. Słabo! [2.5]
Smak: Nieco lepszy niż zapach, piwo pije się bez obrzydzenia, ale i bez zachwytu. Trochę paloności, trochę wymienionej wcześniej gumy, lekki kwasek. Ale gdzie ta czekolada, gdzie ten smak, który czułem poprzednio?! [3]
Wysycenie: Za wysokie. Może nie rozsadza brzucha, ale i tak spowalania konsumpcję. [4]
Opakowanie: Bardzo mi się podobają opakowania Komesów, ale to akurat najmniej. Mam uczulenie na kolor niebieski.

A tak serio to wygląda ładnie, dostojnie, bardzo "highpółkowo", jak to określiła koleżanka, z którą piłem to piwo poprzednio. Ale etykieta krzywo naklejona, do tego pofałdowana. [4]
Uwagi: Wolę pić to piwo nawet w takiej formie, niż jakiegoś cienkiego lagera. ale cholera, zarzekam się na rzygi Hendrixa, że poprzednio było dużo lepsze. Nie wierzę, żeby okoliczności aż tak zmieniły moje odczucia wobec piwa.

Kupione w LeClercu za chyba 4,65, wziąłem butelkę z najgłębszych czeluści piwnej półki. Warka do 3.06.2015 lub 86.06.2015, trudno odczytać

Moja ocena: [3]
Odpowiedz cytując