Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Regionalne Jakubiak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #46
    W sensie, że jeśli są zgodne z prawem, to twoja obraza nikogo nie obchodzi, więc daruj sobie takie komentarze.

    Comment

    • tristan_tzara
      Senior
      • 12-2007
      • 1038

      #47
      Krzysiu, nie bardzo zgodne bo często zakładają szowinizm, ksenofobie, homofobie, rasizm itd. Dobrze wiem jakie hasła ma ruch narodowy, onr i reszta tej słabej ekipy. Czasem doswiadczyłem ich osobiście. Nie była to akceptowalna prawnie forma wyrażenia ich pogladów. No ale dla mnie EOT a ciechana nie będzie mi brakować.

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #48
        Przepraszam bardzo, ale dlaczego prywatna osoba nie może uczstniczyć w otwartych spotkaniach, które odbywają się w jego mieście?
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Ronoaro
          Senior
          • 04-2013
          • 160

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          Przepraszam bardzo, ale dlaczego prywatna osoba nie może uczstniczyć w otwartych spotkaniach, które odbywają się w jego mieście?
          Faszyzm wszędzie, tak mocno odczuwalny i ekipa słaba. Bojkotuje bo kto nie jest z nim jest przeciw niemu i jest ksenofobicznym faszystko-nazistowskim ksenofobem.

          Comment

          • TomX
            Senior
            • 09-2004
            • 1035

            #50
            Umieszczając w nazwie swojej firmy nazwisko Pan Jakubiak niejako na własne życzenie wyzbył się statusu osoby prywatnej. Niemniej o ile ideowo jestem bardzo odległy od narodowców, to sympatie polityczne właściciela browarów nie sprawią, że zrezygnuję z picia ich dobrych piw.
            Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

            I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              Dlaczego uważasz, że możesz obrażać narodowców
              Bo nie są u władzy. Ale gdyby tylko taki Zawisza się do niej dorwał, szybko część osób na tym forum i nie tylko przestałaby być "zgodna z prawem".

              Ale masz rację, to niepotrzebne. Niech sami o sobie świadczą, jak niejaki Przemko z Ciechanowa z komentarza pod linkowanym artykułem:

              Lewacka dzicz jest biedna, nie stać jej na Ciechana, więc to i tak niewiele zmieni
              My pracujemy, mamy swoje biznesy, zarabiamy i pijemy polskie, wyśmienite piwo Ciechan, a lewakom pozostają szczochy z zachodnich koncernów lub "piwo" z proszku


              Szkoda, że Przemko, bo chciałby się rzec "Brawo, Jasiu".

              PS Zbojkotowałem dziś Ciechana, bo chciałem wypić Lagerowe, a w lodówce miałem tylko Pszeniczne. Więc wziąłem Atak Chmielu.
              Last edited by żąleną; 21-02-2014, 00:09.

              Comment

              • Gonzo1
                Member
                • 12-2008
                • 65

                #52
                Nie wiadomo czy sympatyzuje, czy tylko wziął udział. Był na spotkaniu, bo interesuje się własnym podwórkiem w myśl zasady myśl globalnie działaj lokalnie.
                Już widzę te hordy lemingów bezkrytycznie i bezrozumnie bojkotujących Ciechana (ale już Lwówki czy Bojana nie - o ile znają).
                No i jeszcze ma na sumieniu akcję Husaria przed Pałac !

                Comment

                • chemmobile
                  Senior
                  • 03-2009
                  • 2168

                  #53
                  Idioci bojkotowali niedawno m.in. markę odzieżową Reserved, idioci bojkotowali Sokołów, bo jakiś blogerzyna usmażył ich tatara i nie wyszło mu mięsko mielone, idioci będą bojkotować Ciechana. Będziecie przejmować się każdym idiotycznym komentarzem internetowym zamieszczonym przez anonimowego frustrata ideologicznego? To tylko ich napędza, nietolerancja jest ich paliwem, bo poglądy inne niż własne ich obrażają.

                  Sezon ogórkowy w pełni...
                  Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                  Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                  Comment

                  • tristan_tzara
                    Senior
                    • 12-2007
                    • 1038

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gonzo1 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie wiadomo czy sympatyzuje, czy tylko wziął udział. Był na spotkaniu, bo interesuje się własnym podwórkiem w myśl zasady myśl globalnie działaj lokalnie.
                    Więc cielawe czy pojawił się np. tutaj http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosc/565222.html
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gonzo1 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Już widzę te hordy lemingów bezkrytycznie i bezrozumnie bojkotujących Ciechana (ale już Lwówki czy Bojana nie - o ile znają).
                    Nie wiem co to leming, ale nie bój się, zaktualizuję listy jeśli gdzieś będą niepełne Narazie zawierają wszystkie 3.

                    Comment

                    • EzEt
                      Senior
                      • 03-2011
                      • 156

                      #55
                      Myślę, że Ciechan bardziej skorzysta na nagłym zainteresowaniu narodowców ich piwem niż na ewentualnym bojkocie ze strony lewicowców . Większość ludzi nie ma jednak skrajnych poglądów i takie rzeczy olewa więc tak, czy siak browar moim zdaniem może "spać spokojnie".
                      https://www.facebook.com/browarbaluty/

                      Comment

                      • tristan_tzara
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 1038

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                        Idioci bojkotowali niedawno m.in. markę odzieżową Reserved, idioci bojkotowali Sokołów, bo jakiś blogerzyna usmażył ich tatara i nie wyszło mu mięsko mielone, idioci będą bojkotować Ciechana. Będziecie przejmować się każdym idiotycznym komentarzem internetowym zamieszczonym przez anonimowego frustrata ideologicznego? To tylko ich napędza, nietolerancja jest ich paliwem, bo poglądy inne niż własne ich obrażają.
                        Miło mi

                        Comment

                        • marekj
                          Senior
                          • 03-2010
                          • 508

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika EzEt Wyświetlenie odpowiedzi
                          Myślę, że Ciechan bardziej skorzysta na nagłym zainteresowaniu narodowców ich piwem niż na ewentualnym bojkocie ze strony lewicowców . Większość ludzi nie ma jednak skrajnych poglądów i takie rzeczy olewa więc tak, czy siak browar moim zdaniem może "spać spokojnie".

                          zgadzam się z Panem

                          Comment

                          • juan_martin_del_lotro
                            Junior
                            • 02-2012
                            • 15

                            #58
                            Dzisiaj wojny toczy się na płaszczyźnie ekonomicznej. Dlatego wolałbym, żeby pan Jakubiak, zamiast na masturbacji historią i warstwą symboliczną (bełkot z kontretykiet Bojana i lobbing u Komorowskiego) i brataniu się z narodowcami, skupił się na przykład na budowaniu pozycji Ciechana w Europie i na świecie. Tak by polskie piwo zyskało w najbliższym czasie renomę czeskiego. Przysłużyłby się Polsce o stokroć bardziej niż bawiąc się w te swoje ideologiczne gierki.

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              #59
                              A renomę czeskiego piwa buduje na świecie Cerna Hora, Primator i Policka? Bo mnie się bardziej wydaje że PU, Budweisser i Staropramen. Chyba nie takie cele mają browary regionalne.

                              Comment

                              • karol1000
                                Senior
                                • 09-2007
                                • 1823

                                #60
                                Nic tylko pić ciechana ile zdrowie pozwala

                                Ogłaszam bojkot bojkotu...
                                LP

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎