Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
BrowarBiz wsparłem dlatego, że choć nie jestem zbyt aktywnym użytkownikiem, to zaglądam tu codziennie od dłuższego czasu i chciałbym aby BrowarBiz rósł w siłę (...).
noodles
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno

Stare 21-02-2014, 10:33
Fotka Użytkownika: slavoy
slavoy slavoy is offline
Senior

Miejscowość: Piotrowice (DSR)
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
(...) dyskryminacji ludzi o poglądach choćby milimetr odstających od ichniejszych(...)
Fajnie się ma to do słów niedawno na żywo przez ciebie wypowiedzianych, że pobił byś każdego, kto np. w autobusie powiedział by ci, że nie lubi twojej ukochanej drużyny kopaczy. Podkreśliłeś to twardym "NIENAWIDZĘ".
Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
Ale gdybym nie bojkotwał firm które doprowadzają do ruiny Panstwo , przez które nie ma pieniędzy na szkoły, przedszkola, żłobki, szpitale itp. gdybym nie bojkotował firm wyzyskujących ludzi, gdybym nie bojkotwał firm które popierają chore narodowe, szowinistyczne i groźne idee to po prostu nie mógł bym patrzeć w lustro.
Mamy rozumieć, że pieniążki z posadki w TP/Orange to już nie śmierdzą? No bo to przecież porządna firma, nie transferująca kasy do centrali i nie stosująca chwytów monopolistycznych.

Jesteś tak zakichanym hipokrytą, że już po prostu tylko mi ciebie żal... Nic więcej.

A w temacie - czy bycie na jakimś otwartym spotkaniu z automatu znaczy, że popiera się wszelkie idee organizatorów? Człowiek interesujący się danym tematem (tu może być polityka) powinien uczestniczyć w jak największej ilości spotkań ze wszystkich stron. Choćby po to, by sprawdzić jak się ma rzeczywistość w stosunku do tego, co na dany temat płodzą wszelakie pismaki.