Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Choć od mojej rejestracji na forum upłynęły ze 2 wiosny, moja aktywność była właściwie zerowa. A ponieważ uważam. że aby "coś wyciągnąć należy coś włożyć" postanowiłem aktywnie wesprzeć Browar Biz poprzez wysupłanie grosiwa. Nie chciałbym żeby źródełko wiedzy (bardzo często bardzo praktycznej) z którego czerpię i zamierzam czerpać nagle mi wyschło. I tak zostałem Premierem
Magnetron
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno

Stare 21-02-2014, 11:33
Fotka Użytkownika: tristan_tzara
tristan_tzara tristan_tzara is offline
Senior

Miejscowość: Częstochowa/Łódź
Standardowy

Dyskusja idzie w wymyślanie sobie rzeczy o ludziach których się nie zna. Dopowiadanie pod wyobrażenie. A mnie chodzi tylko o to, że jak ktoś gości na takich spędach, może nawet wspiera ideowo i finansowo, to nie będę się do tego dokładał. Nic nie pisałem o tym czy jestem lewakiem, socjalistą, liberałem itp. Poprostu taka zależność: ktoś się buja z szowinistami(a nikt mi nie powie ze RN to hipisy lubiący rzeczowe dyskusje z których wyciągają wnioski) albo nie widzi w tym nic złego, nie będzie wspierany przeze mnie. Proste, zapewne też dużo nie straci bo i tak nie byłem ich targetem, lagerow nie pijam a są lepsze portery jak i IPA(w sumie to nawet nie wiadomo czy GP będzie jeszcze robiony) do dostania. EOT z mojej strony, bo w polityczne przepychanki nie chce mi się bawić.

tristan_tzara edytował/a post 21-02-2014 o godz. 11:35.
Odpowiedz cytując