Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Regionalne Jakubiak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tristan_tzara
    Senior
    • 12-2007
    • 1038

    Oho, licytacja która opcja psychopatów więcej zabiła. Ta co mniej jest lepsza pewnie

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      Oho, wystarczy tylko gdzieś się pokazać by zaczęto dorabiać do tego całą ideologię.
      Nikt samego "pojawiacza" nie zapytał o zdanie czy poglądy, ale bojkot być musi :]


      Bojkot Reserved był nie za mądrym posunięciem, bo sądzę, że 50% (specjalnie zaniżam) niby bojkotujących tą markę za nie płacenie podatków w Polsce samemu robi lub zrobiło wiele nie patriotycznych rzeczy.

      Nie płacą abonamentu RadioTV
      kombinują na ulgach podatkowych,
      zwrotach VAT
      Pracują na czarno,
      biorą premię pod stołem
      Kupują rzeczy firm "niepolskich" lub
      korzystają z usług firm też nie z Polski
      itp. itd.

      Wymieniać można do jutra wieczora, ale bojkotujący oczywiście ostro będą bojkotować.

      Kto chce niech sobie bojkotuje co chce, ale niech nie dorabia i nie upublicznia do tego jakiś cudacznych i nie sprawdzonych teorii.

      Ja bojkotuję wszystko, bo koniec miesiąca, kaski mało, przeziębienie idzie w zapalenie zatok, więc ani nie pójdę kupić sweterka w Reserved, ani tez nie napiję Ciechana Lagerowego.

      Za to wspieram ostro przemysł farmaceutyczny, pewnie też NIE POLSKI, ale swoje trzeba wykaszleć.
      Za to do Biedronki pójdę po chusteczki i jabłka. Niby portugalski koncern, a 90% produktów ma czysto POLSKICH
      i podatki też podobno płaci u nas
      Last edited by dlugas; 21-02-2014, 16:40.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        Marek Jakubiak jest tu na forum tyle lat, ileś lat temu był godpodarzem zlotu Browar.bizu, a teraz z powodu jakieś jednej notki z portalu narodowców wysuwa się tak dalece nieuzasadnione opinie. Gdybym wspierał inicjatywy na rzecz jakiegoś miasta i byłoby w związku z tym jakieś spotkanie, to bym się pojawił mimo obecności na tym spotkaniu komunistów i ONR. Jakoś nie rezygnuję ze zlotów Browar.biz mimo , że się tam pojawia komunista Zythum vel VanPurRz.

        Comment

        • marekj
          Senior
          • 03-2010
          • 508

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
          Tak sobie myślę, że Marek sam się prosił o takie komentarze.

          Fakt - że dając swoje nazwisko w nazwie firmy stał się poniekąd osobą publiczną.

          Moim zdaniem, jak się "robi biznes" powinno się dla swojego dobra trzymać jak najdalej od polityki, zarówno tej czynnej jak i biernej - dla własnego dobra.

          No ale wbrew temu co niektórzy zapewne sądzą, to wolny kraj i każdy może robić to co chce (oczywiście w granicach prawa).
          Byłem na tym spotkaniu będąc zaproszonym przez organizację Narodowy Ciechanów. Nie wspieram ich działań, tak jak nie wspieram innych podmiotów politycznych. Spotkanie było ciekawe i nie żałuję tego czasu i to tyle . Browar w swojej działalności mocno wspiera finansowo sport i kulturę i nie miesza się w politykę. Autorzy tych akcji już pozdejmowali ze stron te idiotyzmy. Zastanawiam się bardzo poważnie nad ciągiem dalszym tej sprawy.

          Comment

          • tristan_tzara
            Senior
            • 12-2007
            • 1038

            No i do czegoś dochodzimy Jakieś oświadczenie powinno załatwić sprawę chyba.

            Comment

            • marekj
              Senior
              • 03-2010
              • 508

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
              No i do czegoś dochodzimy Jakieś oświadczenie powinno załatwić sprawę chyba.
              Podobnej treści stanowisko opublikowałem na ich stronach a tu jakiś Lokal łódzki z Piotrkowskiej na żądanie sprostowania odpowiedział
              "Jeśli prześle Pan do nas oficjalne oświadczenie, że ani Pan osobiście, ani Pana firma nie wspiera działań Ruchu Narodowego i odcina się Pan od oświadczeń niektórych jego przedstawicieli, którzy głoszą hasła walki z demokracją w Polsce - natychmiast zdejmiemy wpis z odpowiednią informacją na temat"

              Przecież to brzmi jak ..........

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                Kuriozalne jest też to, że negując wiarygodność i poglądy narodowców przyjmuje się jako dowód i uwiarygodnia to , co piszą na swoich stronach. Pytanie, kto tu ma coś z głową, ten kto podaje subiektywne informacje, czy ten , kto ma zupełnie inne poglądy, ale wierzy w to, co napisze ten nawiedzony i subiektywny ? Odpowiedź może być też taka, że i ten i ten.
                Last edited by emes; 21-02-2014, 18:40.

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  jak ..........
                  paranoja
                  Last edited by dlugas; 21-02-2014, 18:38.
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • tristan_tzara
                    Senior
                    • 12-2007
                    • 1038

                    No to może warto byłoby wysmarowac ogólne oświadczenie, wrzucić gdzieś w net i niech każdy zainteresowany sam sobie przeczyta i wyciągnie wnioski.
                    Last edited by tristan_tzara; 21-02-2014, 18:49.

                    Comment

                    • tomolek
                      Hophead
                      • 05-2006
                      • 1752

                      No i myślę, że na tym warto by zakończyć ten temat.
                      www.ohbeautifulbeer.com

                      www.mateuszdrozdowski.pl

                      „Kwaśny Edi herbu Koreb

                      Comment

                      • chemmobile
                        Senior
                        • 03-2009
                        • 2168

                        Tristan, lepiej ogranicz się do bojkotu. Wysuwanie dalszych żądań wobec MJ jest żenujące
                        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                        Comment

                        • EzEt
                          Senior
                          • 03-2011
                          • 156

                          Od dzisiaj bojkotuję komunizujących, francuskich poetów, chyba, że napiszą jakieś "ogólne oświadczenie"
                          https://www.facebook.com/browarbaluty/

                          Comment

                          • yoda79
                            Senior
                            • 01-2013
                            • 861

                            Hejt.biz dla niektórych zmienił się w kompromitujęsię.biz. Totalnie niektórzy odlecieli, manifesty polityczne, żądanie oświadczenia. Totalny odlot

                            Comment

                            • tristan_tzara
                              Senior
                              • 12-2007
                              • 1038

                              Nigdzie nie żądam oświadczenia, tylko pan Jakubiak zastanawia się co zrobić ze sprawą to mówie co może zrobić przykładowo. Nie stosowałem żadnej formy nacisku a na samym oświadczeniu mi nie zależy za specjalnie. Więc bez nad interpretacji proszę bo jednak widać że to nie ja odlatuję i mam projekcje. Nikogo też nigdzie nie hejtuje, nie użyłem ani razu zwrotu faszysta, nie posądzilem pana Jakubiaka o nic. Nie przypominam sobie też manifestacji politycznych z mojej strony. Ba, pamiętam nawet że wycofałem się z tego wątku nie określając swojej opcji politycznej bo też takiej nie posiadam. Ale każdy widzi co chce
                              Last edited by tristan_tzara; 21-02-2014, 21:39.

                              Comment

                              • Petitpierre
                                Senior
                                • 01-2014
                                • 2560

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika EzEt Wyświetlenie odpowiedzi
                                Od dzisiaj bojkotuję komunizujących, francuskich poetów, chyba, że napiszą jakieś "ogólne oświadczenie"
                                A jeśli nie żyją już, to należy takiego oświadczenia wymagać od ich wnuków i prawnuków

                                Temu lokalowi łódzkiemu, cokolwiek to za twór jest (pewnie jacyś kolejni frustraci, którzy w każdym widzą "faszystę") to się chyba epoki mocno pomyliły. Z treści, który przytoczył Pan Marek wynika, że wycofają się z czegoś, co napisali i jak na razie bronią tej wersji zdarzeń zażarcie pod warunkiem, że będzie oświadczenie po ich myśli. To przecież i szantaż i groźba w jednym.
                                Mały porterek-przyjaciel nerek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎